Как Вы оцениваете роботу УООР

Тема у розділі 'Опитування', створена користувачем Бандерос, 22 тра 2017.

?

Як Ви оцінюєте роботу УТМР

 1. Задовільно

 2. Незадовільно

Результати можна переглянути лише після голосування.
 1. Михаил Hunter

  Михаил Hunter Новачок

  Пропозиції до
  покращення?
  Не питання, ось сама перша - НЕ КРАСТИ гроші звичайних мисливців, а вкладувати їх в угіддя.
   
 2. Safari
 3. Ангел

  Ангел ветеран форуму надійна команда

  Ну про мисливські стежки ви багато чого не знаєте цікавого, ну то не біда а не володіння інформацією.
  А от що до пропозиціїї "НЕ КРАСТИ" і не тільки внески а взагалі по житті, то це дуже добре, а тільки починати треба з не віртуальних обвинувачень когось а з себе і буде тоді нам усім щастя.
   
 4. kef

  kef Снайпер

  Я вже писав, немаючи конкретних фактів-доказів звинувачувати в розкраданні коштів (будь чи то УТМР ,чи ваші власні) якось не зовсім гарно.Сперичатись не ским не бажаю, так як кожен вправі викласти свою власну думку.Тільки від писанини нашої,хто і за що любить УТМР-нічого не зміниться.Є великі мисливські колективи ,є збори ....,є спірні питання .Зібрались і поставили всі наболівші питання......Якось так.
   
  Ангел подобається це.
 5. Михаил Hunter

  Михаил Hunter Новачок

  З пустого місця я б це не писав.
  Є багато фактів які вказують на неефективне господарювання, а якщо господар не ефективний то потрібно його міняти на ефективного.
   
 6. Михаил Hunter

  Михаил Hunter Новачок

  Зборів нема. Більшості просто по барабану що відбувається, ніхто не хоче витрачати всій час і нерви на суспільнокорисні теми.
   
 7. Михаил Hunter

  Михаил Hunter Новачок

  Яка це може бути реклама?
  Не проповідник, але намагаюся деяким людям відкрити очі на те, що відбувається.
   
 8. Ангел

  Ангел ветеран форуму надійна команда

  Ви ще і одного проценту не бачили від того що бачили ті кому ви очи відкривать зібрались, краще займіться самовихованням і прислухайтесь до порад що вам надають.
   
 9. kef

  kef Снайпер

  Таке не ефективне господарювання є в кожній людській сім"ї.......Якщо самі не будемо хоть щось робити а лише платити,то толку не буде.Невже самому нецікаво приїхати в угіддя і щось зробити власними руками.То як же тоді їхати на полювання не знаючи, що там робиться,є дичина чи немає......Чи папери з портретами президентів США вирішуть .......будь яке полювання.....
   
 10. Михаил Hunter

  Михаил Hunter Новачок

  Дуже багато інфи є в інтернеті... Так що комусь іншому розповідайте казки про "мисливські стежки"
  Вищі керівники утмр відтяпали собі найкращі угіддя 49тис.га Вишгородського р-ну і дуже вдало там господарюють. При цьому, при їхньому ж керівництві УТМР занепадає, чому так?
  image.jpg
   
 11. Михаил Hunter

  Михаил Hunter Новачок

  За моє виховання не переймайтеся, я ним цілком задоволений.
  А на рахунок іншого, то напевно тим хто більше бачив "щось" очі закрило, бо не бачать елементарного.
   
 12. Михаил Hunter

  Михаил Hunter Новачок

  Шановний, якщо ви читали попередні повідомлення, то мали б бачити, що власне я плідно працюю в угіддях вже на протязі 12 років. В рядах утмр знаходжуся 7 років і знаю цю всю структуру зсередини.
  На рахунок тих угідь де я полюю, я не переймаюся, бо знаю що там є, бо ми самі то "виростили"... Але чому я маю терпіти це здирництво що відбувається в утмр? Я роботи утмр в угіддях не бачу взагалі.
   
 13. kef

  kef Снайпер

  Якщо Ви знаєте все із середини ,то що Вам заважає для подачі всіх фактів зловживань, офіційно звернутися з письмовою заявою ,а не робити припущення що хтось,щось розкрадає.......Це вже все переходить до особистих поглядів ,і я вступати в дальнішу переписку не бажаю.З повагаю до Вас і всіх учасників форуму.
   
  Мартыныч, Михаил Hunter та Ангел подобається це.
 14. Михаил Hunter

  Михаил Hunter Новачок

  Для уточнення... Знаю процеси зсередини, факти можна отримати лиш за рахунок незалежного аудиту організації.
   
 15. kef

  kef Снайпер

  Ви як молода людина ,обізнана ,проводьте аудит і різні заходи........,а я залишуся при своїй думці....З повагою....І всього найкращого......(без іронії .,і.т.п.).
   
  Михаил Hunter подобається це.
 16. Бандерос

  Бандерос Мисливець

  Ну это смотря в каком . У нас в частном хозяйстве в том сезоне однодневка стоила 10 гр. И дичи там более чем в угодиях УООР. А сколько стоит однодневка в УООР? Сравните разницу . И это при том что я частникам не плачу ни каких взносов и никто там не воет что идите работать в угодия . Вот и все отношение к простым охотникам . Если руководство УООР и дальше будит повернутое задницей к простым членам то генсек Шулер останится без ничего.
   
  Мартыныч та Михаил Hunter подобається це.
 17. Бандерос

  Бандерос Мисливець

  А как вам такое - ты что то делаеш в угодиях со своим колективом , а в сезон как навалит охотников хрен знает откуда и каких и подчистят угодья под чистую .Как вы думаете - будит ли дальше желание делать что то в угодьях . Я давно говорю - розделите угодья на коллективы . Пускай оно будит все в УООР , будут платится им взносы , покупатся у них отстрелки - все как и сейчас . Но только право на охоту там будут иметь чётко обозначенные лица. И поверьте пойдёт народ в угодья что то делать для увеличения дичи. А так делай хрен знает для кого .
   
  Мартыныч, Михаил Hunter та krushinski00 подобається це.
 18. krushinski00

  krushinski00 Снайпер

  В мене трішки друга думка.
  Простіше видавати сезону на ті угіддя до яких прикріплений.а разові якщо їдеш в гості
   
  Мартыныч, Михаил Hunter та Бандерос подобається це.
 19. krushinski00

  krushinski00 Снайпер

  Даже якщо той же район.і разову тобі видадуть на місці
   
 20. Бандерос

  Бандерос Мисливець

  Это тоже не плохой вариант . Раньше когда мало было техники в основном оно так и было - куда ноги донесут там и охотится , а сейчас ..... . Чтоб так и было много не надо , лишь как сейчас говорят - политическая воля- воля руководства УООР. И отпадает сразу много вопросов .
   
  Михаил Hunter та krushinski00 подобається це.
 21. krushinski00

  krushinski00 Снайпер

  Скажу що багато мисливців хотять відокремитись тільки через те що вони працюють в своїх угідяг а помочі від вище стоящого начальства немає даже тоді коли затримали браконьєрів.(не тих в кого більше на одного голуба чи батьків що виїхали з молодим поповненням колективу)а реально з мясом
   
  Croc, Бандерос та Михаил Hunter подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф