Как Вы оцениваете роботу УООР

Тема у розділі 'Опитування', створена користувачем Бандерос, 22 тра 2017.

?

Як Ви оцінюєте роботу УТМР

1. Задовільно

2. Незадовільно

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. Михаил Hunter

Михаил Hunter Новачок

Всі прекрасно знають хто є засновником МГ "мисливські стежки"... Ну то скажіть, чому там нормально ведеться господарство, а утмр занепадає?
    А тепер я ще трохи відкрию вам очі...
    Той самий засновник що і в "мисливські стежки", створив нову тему і зветься вона "київське обласне мисливсько-рибальське виробниче об'єднання" і якщо подивитися в реєстрі підприємств то виявляється що воно ПРИВАТНЕ...
    А тепер візьміть відстрілки і подивіться що там написано в "шапці" image.jpg

2. Михаил Hunter

Михаил Hunter Новачок

Пропозиції до
    покращення?
    Не питання, ось сама перша - НЕ КРАСТИ гроші звичайних мисливців, а вкладувати їх в угіддя.

3. Пью

Пью Мисливець

Извините, вы здесь в роли проповедника, или это просто рекламма?

Ангел подобається це.
  4. Ангел

Ангел ветеран форуму надійна команда

Ну про мисливські стежки ви багато чого не знаєте цікавого, ну то не біда а не володіння інформацією.
    А от що до пропозиціїї "НЕ КРАСТИ" і не тільки внески а взагалі по житті, то це дуже добре, а тільки починати треба з не віртуальних обвинувачень когось а з себе і буде тоді нам усім щастя.

5. kef

kef Снайпер

Я вже писав, немаючи конкретних фактів-доказів звинувачувати в розкраданні коштів (будь чи то УТМР ,чи ваші власні) якось не зовсім гарно.Сперичатись не ским не бажаю, так як кожен вправі викласти свою власну думку.Тільки від писанини нашої,хто і за що любить УТМР-нічого не зміниться.Є великі мисливські колективи ,є збори ....,є спірні питання .Зібрались і поставили всі наболівші питання......Якось так.

Ангел подобається це.
  6. Михаил Hunter

Михаил Hunter Новачок

З пустого місця я б це не писав.
    Є багато фактів які вказують на неефективне господарювання, а якщо господар не ефективний то потрібно його міняти на ефективного.

7. Михаил Hunter

Михаил Hunter Новачок

Зборів нема. Більшості просто по барабану що відбувається, ніхто не хоче витрачати всій час і нерви на суспільнокорисні теми.

8. Михаил Hunter

Михаил Hunter Новачок

Яка це може бути реклама?
    Не проповідник, але намагаюся деяким людям відкрити очі на те, що відбувається.

9. Ангел

Ангел ветеран форуму надійна команда

Ви ще і одного проценту не бачили від того що бачили ті кому ви очи відкривать зібрались, краще займіться самовихованням і прислухайтесь до порад що вам надають.

10. kef

kef Снайпер

Таке не ефективне господарювання є в кожній людській сім"ї.......Якщо самі не будемо хоть щось робити а лише платити,то толку не буде.Невже самому нецікаво приїхати в угіддя і щось зробити власними руками.То як же тоді їхати на полювання не знаючи, що там робиться,є дичина чи немає......Чи папери з портретами президентів США вирішуть .......будь яке полювання.....

11. Михаил Hunter

Михаил Hunter Новачок

Дуже багато інфи є в інтернеті... Так що комусь іншому розповідайте казки про "мисливські стежки"
    Вищі керівники утмр відтяпали собі найкращі угіддя 49тис.га Вишгородського р-ну і дуже вдало там господарюють. При цьому, при їхньому ж керівництві УТМР занепадає, чому так?
    image.jpg

12. Михаил Hunter

Михаил Hunter Новачок

За моє виховання не переймайтеся, я ним цілком задоволений.
    А на рахунок іншого, то напевно тим хто більше бачив "щось" очі закрило, бо не бачать елементарного.

13. Михаил Hunter

Михаил Hunter Новачок

Шановний, якщо ви читали попередні повідомлення, то мали б бачити, що власне я плідно працюю в угіддях вже на протязі 12 років. В рядах утмр знаходжуся 7 років і знаю цю всю структуру зсередини.
    На рахунок тих угідь де я полюю, я не переймаюся, бо знаю що там є, бо ми самі то "виростили"... Але чому я маю терпіти це здирництво що відбувається в утмр? Я роботи утмр в угіддях не бачу взагалі.

14. kef

kef Снайпер

Якщо Ви знаєте все із середини ,то що Вам заважає для подачі всіх фактів зловживань, офіційно звернутися з письмовою заявою ,а не робити припущення що хтось,щось розкрадає.......Це вже все переходить до особистих поглядів ,і я вступати в дальнішу переписку не бажаю.З повагаю до Вас і всіх учасників форуму.

Мартыныч, Михаил Hunter та Ангел подобається це.
  15. Михаил Hunter

Михаил Hunter Новачок

Для уточнення... Знаю процеси зсередини, факти можна отримати лиш за рахунок незалежного аудиту організації.

16. kef

kef Снайпер

Ви як молода людина ,обізнана ,проводьте аудит і різні заходи........,а я залишуся при своїй думці....З повагою....І всього найкращого......(без іронії .,і.т.п.).

Михаил Hunter подобається це.
  17. Бандерос

Бандерос Мисливець

Ну это смотря в каком . У нас в частном хозяйстве в том сезоне однодневка стоила 10 гр. И дичи там более чем в угодиях УООР. А сколько стоит однодневка в УООР? Сравните разницу . И это при том что я частникам не плачу ни каких взносов и никто там не воет что идите работать в угодия . Вот и все отношение к простым охотникам . Если руководство УООР и дальше будит повернутое задницей к простым членам то генсек Шулер останится без ничего.

Мартыныч та Михаил Hunter подобається це.
  18. Бандерос

Бандерос Мисливець

А как вам такое - ты что то делаеш в угодиях со своим колективом , а в сезон как навалит охотников хрен знает откуда и каких и подчистят угодья под чистую .Как вы думаете - будит ли дальше желание делать что то в угодьях . Я давно говорю - розделите угодья на коллективы . Пускай оно будит все в УООР , будут платится им взносы , покупатся у них отстрелки - все как и сейчас . Но только право на охоту там будут иметь чётко обозначенные лица. И поверьте пойдёт народ в угодья что то делать для увеличения дичи. А так делай хрен знает для кого .

Мартыныч, Михаил Hunter та krushinski00 подобається це.
  19. krushinski00

krushinski00 Слідопит

В мене трішки друга думка.
    Простіше видавати сезону на ті угіддя до яких прикріплений.а разові якщо їдеш в гості

Мартыныч, Михаил Hunter та Бандерос подобається це.
  20. krushinski00

krushinski00 Слідопит

Даже якщо той же район.і разову тобі видадуть на місці

Поділитися цією сторінкою

Графф