Как Вы оцениваете роботу УООР

Як Ви оцінюєте роботу УТМР

  • Задовільно

  • Незадовільно


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

Homa

Снайпер
Якщо самому все робити, будувати солонці, годівниці, ганяти браків, заготовляти корми то питається на хіба тримати купу дармоі'дів, які за це отримують заробітню плату, нічого з переліченого не роблять і тобі це щороку влітає в копієчку.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Як в приклад хочу вказати, що за останні роки ніхто жодного разу не перевірив в мене дозвільні документи.
ти смішний трохи. якшо тобі дали картку обліку добутої дичини, відстрілку, картку сплати членських внесків - це все в одному місці в УТМР то на який тебе перевіряти, якшо вас на район 200 чоловік?! і перевіряє не УТМР, бо вони тебе знають, а ДЕІ та Поліція. якшо таке бажання до перевірок, то можу дати твої реквізити Власенку Миколі Григоровичу (начальник Кіровоградської ДЕІ), будуть перевіряти зранку вдень та ввечері:D:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Якщо самому все робити, будувати солонці, годівниці, ганяти браків, заготовляти корми
по-перше: не ти сам! а гуртом і батька легше бити. по-друге: у районі такому як наші 1 голова президії УТМР та 1-2 єгері, шо вони самі можуть, щоб забезпечити полювання 200-250 мисливцям?
дармоі'дів, які за це отримують заробітню плату
ти особисто хочеш бути головою президії райУТМР чи єгерем? які твої особисто дії на цьому посту?!
і тобі це щороку влітає в копієчку
тобі викручують руки і заставляють платити 400 грн внеску+400+400 (в середньому) відстрілки? так коли закінчиться термін оренди угідь у райУТМР з хлопцями, або сам організовуєш приватне господарство, чи Клуб - і далі все сам, без дармоїдів, без браків, без внесків дармоїдам. думаєш влізеш в 1200 грн?
 

Homa

Снайпер
Ніхто не вимагає чогось надприродного, але повторюю, що багато чого залежить на місцях. В нас же повний штиль, тому нашому УТМР неуд з великим мінусом.
 

Homa

Снайпер
ти смішний трохи. якшо тобі дали картку обліку добутої дичини, відстрілку, картку сплати членських внесків - це все в одному місці в УТМР то на який тебе перевіряти, якшо вас на район 200 чоловік?! і перевіряє не УТМР, бо вони тебе знають, а ДЕІ та Поліція. якшо таке бажання до перевірок, то можу дати твої реквізити Власенку Миколі Григоровичу (начальник Кіровоградської ДЕІ), будуть перевіряти зранку вдень та ввечері:D:D
Ну з тими хто платить зрозуміло. В тих хто по ночами зйця з під фар лупить мабуть і посвідчення мисливця не має. А в Григоровича бензу не вистачить мене контролювати :D Тим паче, що з документами все ок. :D
 

Мартыныч

Мисливець
Так не платіть.попробуйте відробляти трудо участь.може і кормушки буде більше:D:D:p.якщо кожен буде платити а не відробляти то наступні 10років ви даже тої одної не побачите
Як відробляти? Підкажіть? Я б залюбки, але Вони не хочуть, краще гроші взяти!? Чи битися з ними?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
В нас же повний штиль
то шевеліть ними! а не з"являйтесь раз на рік за відстрілкою. питайте цікавтесь, які плани робіт, де в якому обході буде облаштовуватись чи годівниці, чи планується випуск фазана - то перед тим треба провести роботу зі знищення хижаків. обдзвони своїх мисливців та скажи, що в цю в суботу заготівля сіна та віників для копитних скільки з"явиться? а 1 чи 2!!! то в кого штиль?!!! вчіться в поляків хазяйнувати в угіддях та чехів, але гляньте на їх внески...
Як відробляти? Підкажіть?
де ти живеш? в місті чи в селі? до районного УТМРу де полюєш, якщо не знаєш - до голови первинки з якими полюєш або де приписаний, там все розкажуть. в кінці скажеш - на те 50 грн, та відчепіться. мої сходяться зразу коли треба, тому що знають, що це їх полювання на фазана, на зайця, і це їх ліцензії в ліс.
 

Мартыныч

Мисливець
Якщо Ви з Кіровоградської області, тоді вам відомо які в нас "бідні" глави УТМР, на яких машинах вони їздять, які в них "Бурани", скільки в них собак, які в них "дешеві" рушниці, та які вони "худенькі". А єгеря на півставки... Так де логіка?!
 

krushinski00

Снайпер
Як відробляти? Підкажіть? Я б залюбки, але Вони не хочуть, краще гроші взяти!? Чи битися з ними?
Ну по перше вам необхідно знати до яких угідь ви закріплені.взнати номер бригадира(він повинен висіти на дошці оголошень ((номер)).дальше можна позвонити та договорились з ним який план дій в угіддях.(кормушки.заготовка кормів)після вашого виконання даних робіт він подасть список хто виконав трудоучасть.но по вашим питаннях бачу що з таким ви не знайомі.
А ще простіше даже якщо ви не маєте змоги відробляти а дуже хочеться допомогти то можна ті кошти внести саме туда де полюєте.сам бригадир їх в свій карман не положе а зможе заправити лишніх 2літра бензину для обїзда угідь.можете задати питання прям тут про угіддя в яких полюєте.думаю вам підскажуть більше чим я
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Якщо Ви з Кіровоградської області, тоді вам відомо які в нас "бідні" глави УТМР
відомо. мій їздить на службові Ниві, яку придбали та поремонтували спонсори, і домашня Таврія пиріжок - все. якщо маєте на увазі пана Головка - то не геть свіжий Санйонг Рекстон 2 - не вершина зажерливості.
скільки в них собак
собак заводять не з багатства а тому що подобається та люблять тварин та красиве полювання. а тепер я скажу - чому на Кіровоградщині одні з найнижчих ціна на відстрілки? чому найнижчі внески?, чому є на що полювати, а не стріляти лисок і казати, що добре було полювання?! чого ліцензія на косулю - 2500. а не 7000 як в Гайсині, чого кабан 4000 а не 10000??? і полювання на кабана закривається за 2-3 загонки - бо його вдосталь?!!! як бачите трохи знаю і іншу сторону медалі. чому угіддя майже всі збереглись за УТМР і я не ходжу з картою на полювання як геолог чи турист, бо там одні угіддя, а там інші, а далі відтворювальна ділянка.
 

Мартыныч

Мисливець
то шевеліть ними! а не з"являйтесь раз на рік за відстрілкою. питайте цікавтесь, які плани робіт, де в якому обході буде облаштовуватись чи годівниці, чи планується випуск фазана - то перед тим треба провести роботу зі знищення хижаків. обдзвони своїх мисливців та скажи, що в цю в суботу заготівля сіна та віників для копитних скільки з"явиться? а 1 чи 2!!! то в кого штиль?!!! вчіться в поляків хазяйнувати в угіддях та чехів, але гляньте на їх внески...

До речі, якщо ми самі будемо приймати участь у біотехнічних заходах, то який сенс від УТМР? Навіщо платити взноси? Ми за свої кошти будемо все робити, а глави УТМР будуть приїжджати зі своїми "правильними" друзями - мисливцями, та полювати за наш кошт?!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
"До речі, якщо ми самі будемо приймати участь у біотехнічних заходах, то який сенс від УТМР? Навіщо платити взноси? Ми за свої кошти будемо все робити, а глави УТМР будуть приїжджати зі своїми "правильними" друзями - мисливцями, та полювати за наш кошт?"

та коли до вас всіх дійде, що ми і є УТМР!!! чого ви всі ділите на "ми - гарні бідні знедолені мисливці" та "УТМР - багате та зежерливе"?
коли буде робитись одна загальна справа, а не перекидатись образами і ділити та "моє" та "твоє"? ви годуєте фазана не для себе чи для голови УТМР а для природи та майбутнього, чого ніхто не припускає, що того фазана чи зайця не добудуть?! якщо випустити 1 - його стрельнуть браки, 5 - браки, ви та лис, а 2 загине від хвороб, то випустіть 10 - і 5 ще лишиться. хочете в полюванні 100% результату? - годуйте вдома в клітці та переріжте горло ножем. Полювання - трохи інша річ та справа.
І читайте пости вище - робіть мисливський клуб, беріть угіддя в оренду, і далі самі та за свої гроші!!! будете голову УТМР на х.. посилати!
 

Мартыныч

Мисливець
А Валєра Черненко їзде на роботу на копійці, в нього одна собака та зовсім нема снігоходу....
 

Мартыныч

Мисливець
З приводу спонсорів : а потім ці спонсори полюють круглий рік безкоштовно та без обмежень. Таке ми вже проходили!
Я згоден, що допоки ми будемо ділити всіх на хороших та поганих, то нічого путнього з цього не буде! Але ж це ми допомагаємо фінансово, а УТМР.... Нічого не роблять!
 

Hovarf

Слідопит
Колись УТМР й справді був найпотужнішою мисливською організацією. Зараз на жаль цього нема. Але ж тоді він був практично монополістом. Частка угідь (а відповідно і членів) військових мисливців та "Динамівців" була набагато меншою від УТМР. На мою думку всі біди почалися , коли придумали державне посвідчення мисливця. Тоді членство в громадських організаціях стало необов'язковим. Громадські мисливські організації почали втрачати членів, а відповідно і кошти. А "триматися на плаву" на копійках - важко.
 

Мартыныч

Мисливець
З приводу пропускної системи : невже якщо я заплачу гроші, то угіддя стануть гумові? Я так розумію?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
а потім ці спонсори полюють круглий рік безкоштовно та без обмежень
нема такого. ці спонсори витрачають по півмільйона щорічно на корми та придбання тварин, облаштування кормових майданчиків, сіль, заробітну платню єгерям. придбання автомобілів для обслуговування цього всього.
а УТМР.... Нічого не роблять!
а що ти особисто зробив як мисливець, природолюб, законослухняний громадянин? ми так і не почули з якого ти району, та в якій бригаді полюєш? на Форумі є Володимир Олексійович Яковлев - спеціаліст Вищої Ради УТМР - чому не звернутись до нього чи до його керівництва офіційно, з фактами зловживання конкретною людиною на посаді голови президії райУТМР? ось були в цьому році перевибори - чого він на посаді досі?!
невже якщо я заплачу гроші, то угіддя стануть гумові?
не так, є пропускна спроможність угідь, і затверджені ліміти на добування дичини. грубо кажучи першочергово мають доступ до угідь ті мисливці, які тут платять внески - місцеві, якщо вони не вибирають картки, в такому разі можуть бути допущені інші мисливці - гості, в обмеженій кількості. у нас в області давно нема відстрільних - "по району" та "по області", а є конкретно вказані номери обходів - 2-3 обходи зазначено в кожній картці, так ще простіше. а якщо говорити ліцензійне полювання - то там взагалі все просто.
 
Зверху