Как Вы оцениваете роботу УООР

Як Ви оцінюєте роботу УТМР

  • Задовільно

  • Незадовільно


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

cagor

Слідопит
Кто бездельничает? Егеря? Они с друзьями "мажорами" зайца с под фар,а кабана и коз с нарезного с тепловизором валят! А Мы "простой" охотник все делаем + платим Взносы! Как та так!
А что делаете чтобы не валили с под фар, с друзьями мажорами:cool:? Сколько вас охотников в раене? а эгерей?:rolleyes:
 

cagor

Слідопит
Незнаю за 250 гр за однодневку , но у частников в том году брал регулярно однодневку за 10 гр., да и охотится можно было везде.Ну а в нашем УООР одноразавая была 100 гр.
Нет ну есть и за 50 по соседству, но частники тоже разные. А у нас все демоктичнее, ну мне так кажется
 

cagor

Слідопит
Кто бездельничает? Егеря? Они с друзьями "мажорами" зайца с под фар,а кабана и коз с нарезного с тепловизором валят! А Мы "простой" охотник все делаем + платим Взносы! Как та так!
В УТМР как, Вы же выбираете того кто будет следить за Вашими угодьями. Я надеюсь вы знаете как организован УТМР
 

Бандерос

Мисливець
За 12 лет охотничьего стажа меня позвали один раз . Но после того как начал указывать на ошибки руководства - больше меня никуда не звали . Председателя нужно выбирать тайным голосованием , и не делегатами. Ну и сообщать нужно всех членов организации а не только нужных . Установить какой-то минимум присутствия членов на учредительном собрании. А то все только междусобойчики .
Как напомнить о необходимости побыстрей уплатить взносы - так зразу вспоминают что мы есть , а как что то другое так н...й мы нужны .
 

Бандерос

Мисливець
В УТМР как, Вы же выбираете того кто будет следить за Вашими угодьями. Я надеюсь вы знаете как организован УТМР
Я так понял что у Вашей организации все в порядку? Поделитесь. Если не секрет Вы в какой области проживаите ?
 

Мартыныч

Мисливець
За 12 лет охотничьего стажа меня позвали один раз . Но после того как начал указывать на ошибки руководства - больше меня никуда не звали . Председателя нужно выбирать тайным голосованием , и не делегатами. Ну и сообщать нужно всех членов организации а не только нужных . Установить какой-то минимум присутствия членов на учредительном собрании. А то все только междусобойчики .
Как напомнить о необходимости побыстрей уплатить взносы - так зразу вспоминают что мы есть , а как что то другое так н...й мы нужны .
По
Просто Вы не "Избранный"!!!
 

cagor

Слідопит
Я три года состою в УТМР, у нас тоже не все в порядке. Но не ужас. И дядько толковый во главе.
 

Бандерос

Мисливець
Я три года состою в УТМР, у нас тоже не все в порядке. Но не ужас. И дядько толковый во главе.
Если у Вас не ужас и толковый дядько во главе , то скажите сколько у Вас было выдано лицензий на копытных и лицензионных видов пушного зверя ? Ведь толковость руководителя прямо пропорцыанально количеству дичи в угодьях . Интересно было бы узнать у всех кто здесь говорит что у них все нормально такую же информацию .
 

Бандерос

Мисливець
я роблю те що повинен, не більше і не менше, сам є членом УТМР. ним і залишусь. а нинішній голова УТМР мого району прийняв господарство, де було 2 кабани на 5535 га лісу і ті спали на ногах, фазана майже не мали зовсім, полювання нагадувало прогулянку з рушницею. зараз маємо все, а лиса врізали до мінімуму.
Пожалуйста скажите что Вы имеете под " зараз маемо все". Желательно в цыфрах по лимитам .
 

Бандерос

Мисливець
У нас есть село в котором когда то был довольно мощный колгосп , и в соседнем селе тоже было мощное сельхозпредприятие . Сейчас в одном из сел нету ничего - полный ноль. В другом селе предприятие сохранилось , мало того , построили доильный зал , закупили импортную технику , создали новые робочие места . Посмотреть вроди бы села находятся по соседству , на одной земле , или люди - тоисть рабочие - такие же как в одном так и в другом селе . Так почему в одном селе все хорошо , а в другом полная жопа ? Да по тому , что в одном селе руководитель на своём месте , а в другом бездарь ,до..... йоб по народному . Так и в УООР.
Не надо все валить на простых членов общества и делать из них до....бов. Руководитель ОБЯЗАН организовать членов общества на провидение биотехнических мероприятий , охране угодий и т. д. А где поделась популяризацыя охот . хозяйства как было раньше ?
 

cagor

Слідопит
Эти цифры мне не извесны, я не охочусь, на косулю и кабана (не кушаю я такого), мне оинтересно только птички и зайчик, но при охоте на которого частенько можно увидеть и косуль, кабана неразу не видел, да и в наших угодьях леса не много, но лицензии были нам предлагали, и на лося в том числе.
 

Бандерос

Мисливець
Эти цифры мне не извесны, я не охочусь, на косулю и кабана (не кушаю я такого), мне оинтересно только птички и зайчик, но при охоте на которого частенько можно увидеть и косуль, кабана неразу не видел, да и в наших угодьях леса не много, но лицензии были нам предлагали, и на лося в том числе.
Где же такое счастье ? Неподскажите ? Ну если конечно это секрет то ... .
 

Мартыныч

Мисливець
Эти цифры мне не извесны, я не охочусь, на косулю и кабана (не кушаю я такого), мне оинтересно только птички и зайчик, но при охоте на которого частенько можно увидеть и косуль, кабана неразу не видел, да и в наших угодьях леса не много, но лицензии были нам предлагали, и на лося в том числе.
Если не видите!!! Думаете возьмёте лицензию увидеть? Будут водить там где дичи нету! Ну если не подсказать!
 

Михаил Hunter

Новачок
Як на то пішло, то ось вам частинка фото Мисливці vs УТМР...
Якщо я плачу гроші, маю право вимагати роботу! А як ніфіга не робите то нафіга ви мені такі потрібні, виділіть для мене та мого колективу частинку території, що там вирощу, на те і буду полювати, тоді буде по чесному... Бо задовбало тягнути угіддя на своїх плечах, а "єгеря" лиш то і роблять що колективи сюди водять і інших направляють.
Багато чого ще залишилось без фото... А тепер шановний, поясніть за що я плачу гроші? За те щоб у єгеря новий карабін з нічником з'явився ? Так той карабін бачив на власні очі, а роботи єгеря не бачив.
А про вибори, то про них ніде й чути не було, більшість місцевих і не чули про вибори... А вони були, формально лиш.

о. так тут цілий майдан, беру поп-корн, сідаю в перший ряд!!!
Шановні опозиціонери УТМР, наша організація є добровільною громадською організацією - кому не подобається - йдіть з Богом в приватні мисливські господарства, організовуйте свої мисливські клуби, полюйте за посвідченням державного мисливця в угіддях Держлісгоспу - вибір великий! а чому погане УТМР? тому що не лягає під конкретні забаганки певних громадян, які хочуть полювати по 7 днів на тиждень? чи тому, що 1 єгер на півставки на 7 обходів чисто фізично не може на велосипеді догнати браконьєра на джипі. для цікавості - ознайомтесь з роботою єгеря, де він має право тільки наробитись, а прав щодо конкретних дій по притягнення до відповідальності рівні нулю. Тепер по трудоучасті - є первинні мисливські колективи, які на чолі з своїм головою виконують ряд біотехнічних заходів - від знімань петель зимою до підгодівлі тварин, також їх розселення (найчастіше це фазани), на яких потім самі ж полюють, але є категорія міський мисливець, який з певних причин не відпрацьовує трудоучасть - зайнятість, не бажання, відсутність угідь у його первинки, такі люди сплачують грошима - другими словами купують сіль для солонців, зерно, сіно. те що певну частину коштів можуть приховати - я погоджуюсь, але дайте факти!!! оприлюдніть чорну бухгалтерію, не малюйте схемки висмоктані з пальця!!! не влаштовує Голова президії райУТМР - збори та перевибори!!! але конкретні факти його зловживань доведеться навести, де він пропиває ваші гроші, розбазарює угіддя, браконьєрить тощо.

їдете в угіддя, де полюєте і будуєте годівницю, завозите пару мішків зерна, коли їдете взимку на зайця, по снігу де ходить фазан висипаєте їх - і пополювали, і фазанів погодували.

бачимо, і самі участь приймаємо, а те що грошей не вистачає - спонсори допомагають, і оленів купили, і вольєри зробили, і фазанів випустили, ми годуємо (фото я викладав тут на форумі неодноразово).у нас з фермерів, ще жоден не відмовився дати 2-3 мішки пшениці чи кукурудзи погодувати фазанів, чи пару тюків сіна.

при кожному рай УТМР є ревізкомісія, а при обл УТМР - бухгалтерія, внески - то зарплата єгеря та колективу штатних працівників, бензин, транспорт, оренда будівель, світло, опалення і так далі...

а як Ви хотіли?!!! є пропускна спроможність угідь - там має полювати певна кількість мисливців. угіддя не гумові. корупція та порушення Закону було би якби голова райУТМР продав вам відстрілку всупереч затвердженим лімітам, а те що він її не продав - це правильно. хоча є гостьові картки - по потрійній ціні (там і внесок. і трудоучасть і вартість добутого трофею включена).

земляче, тобі шо не так?! не маєш куди вийти на полювання, чи голова УТМР не підкидає фазанів під постріл, чи не плаває замість дратхаара за качкою в болоті, чи працює по лисові без голосу?!

тепер за цією шкалою оцініть свою роботу в угіддях як законослухняного мисливця! що вийде?! майдани і ура-патріотизм за клавіатурою ми проходили вже. перед тим як спитати з когось - починаймо з себе. на форумі є тема "Що я зробив для збільшення кількості дичини в угіддях", краще там відмітьтесь, а кричати "Зрада! Зрада!!!" будемо потім.
 

Вкладення

Зверху