Как Вы оцениваете роботу УООР

Як Ви оцінюєте роботу УТМР

  • Задовільно

  • Незадовільно


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

tyrist 1945

Тигр
Як на то пішло, то ось вам частинка фото Мисливці vs УТМР...
Якщо я плачу гроші, маю право вимагати роботу! А як ніфіга не робите то нафіга ви мені такі потрібні, виділіть для мене та мого колективу частинку території, що там вирощу, на те і буду полювати, тоді буде по чесному... Бо задовбало тягнути угіддя на своїх плечах, а "єгеря" лиш то і роблять що колективи сюди водять і інших направляють.
Багато чого ще залишилось без фото... А тепер шановний, поясніть за що я плачу гроші? За те щоб у єгеря новий карабін з нічником з'явився ? Так той карабін бачив на власні очі, а роботи єгеря не бачив.
А про вибори, то про них ніде й чути не було, більшість місцевих і не чули про вибори... А вони були, формально лиш.
Але ж УТМР це товариство! Так от дуже добре що ти робиш годівниці, годуєш звірину... так має бути! За що гроші? Гроші то внески на яких тримається це товариство... а нерадивого єгеря вигнати на курву маму! Це за нас і вас не зробить ніхто! А про виділення кусочка угідь? вже довиділялись! бардак розвели в приватних угіддях. Ні хлопці, ніхто за нас нашу роботу робити не буде. УТМРу бути, бо на даний час я особисто альтернативи не бачу. Вибач за різкість але твій пост меркантильний. З повагою.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Бо задовбало тягнути угіддя на своїх плечах
і давно тягнеш?
А тепер шановний, поясніть за що я плачу гроші
я за що плачу - знаю. підніми дупу та взнай сам у свого голови УТМР.
А про вибори, то про них ніде й чути не було, більшість місцевих і не чули про вибори...
ти делегат від свого колективу? то якої мами ти мав чути про вибори?!
А вони були, формально лиш.
якщо ти про них не чув, то звідки знаєш, що були формально?
ПиСи: ше сильно молодо виглядаєш Міша, щоб давати категоричні оцінки організації, якій 90 років. якщо так все нечесно та не до вподоби - виходь з УТМР. та йди х форуму. чи тоді не матимеш де металолом свій продавати?
виділіть для мене та мого колективу частинку території
та які проблеми - закінчуються договори оренди в УТМР - заключає твій колектив договори на угіддя і єгеря з нічником нафіг! от так от шановний.
 

tyrist 1945

Тигр
Що я замітив , то що почастили випадки хотіння вийти з УТМР після об"єднань територіальних громад... От хто придумав цю херню? Значить комусь це надзвичайно вигідно! А простих мисливців використовують втемну. Люди не розуміють що розвалити легше чим збудувати. А треба лиш включити мізки і подумати логічно кому це вигідно..
 

tyrist 1945

Тигр
Але при цьому всьому так звані відділяльщики з УТМРу не виходять чомусь..:(
 

Михаил Hunter

Новачок
і давно тягнеш?

я за що плачу - знаю. підніми дупу та взнай сам у свого голови УТМР.

ти делегат від свого колективу? то якої мами ти мав чути про вибори?!

якщо ти про них не чув, то звідки знаєш, що були формально?
ПиСи: ше сильно молодо виглядаєш Міша, щоб давати категоричні оцінки організації, якій 90 років. якщо так все нечесно та не до вподоби - виходь з УТМР. та йди х форуму. чи тоді не матимеш де металолом свій продавати?

та які проблеми - закінчуються договори оренди в УТМР - заключає твій колектив договори на угіддя і єгеря з нічником нафіг! от так от шановний.
З 2010 року, я в 16 років отримав членський квиток утмр бо думав що тож Організація, так так саме з великої букви... А виявилося що ніфіга, не виходжу бо де тоді полювати, ото їздиш робиш солонці, кормушки, коли снігом завалило то зерно і сіль в рюкзак і погнав на лижах розносити тваринам... Перекрили канал меліоративний, власними силами, вийшло болото-луг гектарів так 15, єгеря довольні були бо мисливці їдуть тай самі вони там любили полювати, а як якесь падло воду спустило то крім мене воно нікому й не потрібне.. То де правда?
Відтворювальна ділянка стоїть без солонців і кормушок, а єгер кричить щоб ми туди не лізли бо то вже незаконні кормушки будуть (його законні я вам вже показав)
Мене не так той утмр хвилює як сама організація в ньому, чому коли ми біля свого села щось робимо і в нас є дичина то майже всі до нас і їдуть, мабуть ото в 10 ранку вийдеш, вже не буде де й пройтись, навіть по городах шарять і то не місцеві, а із сусіднього району... Де ж той контроль?
Ото вже не дочекаюся коли оренда угідь закінчиться, прикладу всі зусилля щоб взяти угіддя в свої руки.
Був би в мене доступ до таксації дичини 2000-2005, 2005-2010, 2010-2015 була б документальна база для розмови, але ж знову ж таки є багато факторів які на то впливають, то все обговорюється.
Шановний ви трохи полегше із словами, давайте без грубощів, говоримо по темі.
 

Михаил Hunter

Новачок
ти делегат від свого колективу? то якої мами ти мав чути про вибори?!

якщо ти про них не чув, то звідки знаєш, що були формально?
ПиСи: ше сильно молодо виглядаєш Міша, щоб давати категоричні оцінки організації, якій 90 років. якщо так все нечесно та не до вподоби - виходь з УТМР. та йди х форуму. чи тоді не матимеш де металолом свій продавати?

та які проблеми - закінчуються договори оренди в УТМР - заключає твій колектив договори на угіддя і єгеря з нічником нафіг! от так от шановний.
То як я можу стати делегатом якщо збори мисливців в первинному колективі ніхто не проводив? На вибори поїхали "потрібні" люди, а за самі вибори вже дізнався через тиждень як вони відбулися...
 

tyrist 1945

Тигр
Ну то у вас махновщина! Невже не мож дати ради? Я думаю що можна... а може не вигідно? Знов ж таки час, гроші, нерви.. Чи страх? Я думаю що візит групи мисливців в обласний УТМР дуже б освіжив гарячі і ліниві голови. Як це не проводити збори? Збори куща, тобто первинної організації і рішення онної вже має силу! А дальше по накатці.
 

Homa

Снайпер
То як я можу стати делегатом якщо збори мисливців в первинному колективі ніхто не проводив? На вибори поїхали "потрібні" люди, а за самі вибори вже дізнався через тиждень як вони відбулися...
Така сама фігня, в лютому були вибори. По тихому вибрали старого голову і все. Він як генсек ЦК КПРС, звідти вперед ногами винесуть. Мабуть там і'м погано, що мітлою не виженеш.
 

Вік71

Снайпер
Доброго вечора!
В подiбнi теми стараюсь не влазити-толку мало,i кожен залишаеться при своiй думцi. Але таки,5 копiйок вставлю...
Львiвська область- 40 % мисливських угiдь на сьогоднi належать братам Дубневичам-ПМГ "ЗУБР",(хто такi,думаю знаете). Вiд мого будинку на вiдстанi 500 м знаходяться угiддя УТМР,за ними ПМГ " Зубр"-вгадайте цiну вiдстрiлки на зайця там i тут? Цiна в ПМГ за сезон перекривае членcькi внески в УТМР,але зайця там не бiльше,та й солонцiв i годiвниць там нiхто не ставить,просто землi дiстались "депутатикам" на халяву-а бажаючих пополювати на вухатого,повiрте менi,не мало.Для чого палити бензин за 60-100 км,якщо можна поiхати за 10км вiд Львова!
Добре,залишимо мисл.угiддя,перейдемо до рибалки-два однi з найбiльших i наймальовничiших озер Львiвськоi обл.-Саперне та Iнженерне(тереторiя бiля 110 г,знаходяться на тереторii Яворiвського полiгону,до 2013 р належали УТМР- зараз Дубневичiв! Що зроблено? А нi фiга!!! Озера були спущенi, риба продана-i вiд того часу не запускалась-набрали воду i збираем грошi за плотву! Так що шановнi,знiмiть рожевi окуляри-добре всюди,де нас нема! Без образ!
 

Копатыч

Зброяр
Ото вже не дочекаюся коли оренда угідь закінчиться, прикладу всі зусилля щоб взяти угіддя в свої руки.
Миша, у тебя есть пол лимона "лишних" денег?
Взносы по 300-400 гр, уже не проканают, минимум по 1000, с носа, не считая бензин, корма (сено, веники, пшеница, кукуруза) и т.д. и опять таки, когда сядешь, с калькулятором считать, то "сезонок" не будет, я тебе зуб даю, только "разовые" карточки и ценник будет в районе 100 гр ....
Ты зайди в тему "взносы в 2017 году", люди "плачут", что взносы подняли на 100 гр, сезонка за 350 - дорого ....., а как "разовая" будет 100 гр - они вообще, охринеют ....
 

Бандерос

Мисливець
Така сама фігня, в лютому були вибори. По тихому вибрали старого голову і все. Він як генсек ЦК КПРС, звідти вперед ногами винесуть. Мабуть там і'м погано, що мітлою не виженеш.
Доброго вечора!
В подiбнi теми стараюсь не влазити-толку мало,i кожен залишаеться при своiй думцi. Але таки,5 копiйок вставлю...
Львiвська область- 40 % мисливських угiдь на сьогоднi належать братам Дубневичам-ПМГ "ЗУБР",(хто такi,думаю знаете). Вiд мого будинку на вiдстанi 500 м знаходяться угiддя УТМР,за ними ПМГ " Зубр"-вгадайте цiну вiдстрiлки на зайця там i тут? Цiна в ПМГ за сезон перекривае членcькi внески в УТМР,але зайця там не бiльше,та й солонцiв i годiвниць там нiхто не ставить,просто землi дiстались "депутатикам" на халяву-а бажаючих пополювати на вухатого,повiрте менi,не мало.Для чого палити бензин за 60-100 км,якщо можна поiхати за 10км вiд Львова!
Добре,залишимо мисл.угiддя,перейдемо до рибалки-два однi з найбiльших i наймальовничiших озер Львiвськоi обл.-Саперне та Iнженерне(тереторiя бiля 110 г,знаходяться на тереторii Яворiвського полiгону,до 2013 р належали УТМР- зараз Дубневичiв! Що зроблено? А нi фiга!!! Озера були спущенi, риба продана-i вiд того часу не запускалась-набрали воду i збираем грошi за плотву! Так що шановнi,знiмiть рожевi окуляри-добре всюди,де нас нема! Без образ!
У вас такая ситуация , у меня совсем другая . Угодия уора и частника разделяются по центральной улице моего села . На територии уора нету ни зверя ни каких биотехнических мероприятий , а с другой стороны все в порядке . Все зависит от того кто стоит у руля .
 

Бандерос

Мисливець
Така сама фігня, в лютому були вибори. По тихому вибрали старого голову і все. Він як генсек ЦК КПРС, звідти вперед ногами винесуть. Мабуть там і'м погано, що мітлою не виженеш.
Если бы выборы проходили тайным голосованием и членами организации , а не делегатами много бы бездарей слетели с насиженных мест . А чтобы сделать такие изменения в уставе многое не надо - только воля руководства УООР . Но оно им не надо так как могут потерять контроль над коллективами . Вот и вся загвоздка .
 

tyrist 1945

Тигр
Если бы выборы проходили тайным голосованием и членами организации , а не делегатами много бы бездарей слетели с насиженных мест . А чтобы сделать такие изменения в уставе многое не надо - только воля руководства УООР . Но оно им не надо так как могут потерять контроль над коллективами . Вот и вся загвоздка .
А навіщо таємне голосування? Ви чогось чи когось боїтесь? Наоборот повинне бути відкрите і прозоре голосування тими делегатами яких обирає первинна організація.
 

Бандерос

Мисливець
Ну то у вас махновщина! Невже не мож дати ради? Я думаю що можна... а може не вигідно? Знов ж таки час, гроші, нерви.. Чи страх? Я думаю що візит групи мисливців в обласний УТМР дуже б освіжив гарячі і ліниві голови. Як це не проводити збори? Збори куща, тобто первинної організації і рішення онної вже має силу! А дальше по накатці.
А областной УООР что не видит цыфры после учёта , по-моему они не должны дожидатся пока до них приедут , а самим поднять жопу и разобраться что там делается . По бумагам и кормушки есть и зверя кормят , а на выходе ноль . Есть же годовой , научно обоснованный прирост , животных . А зверя нет , и так с года в год . В чем причина ? На лицо очевидные факты служебной халатности которые привели к значительным убыткам , убыткам нанесённым государству , а это статья . Я не могу понять почему до сих пор на это ни какого внимания не обратили органы . Есть на форуме тема " С какими лозунгами вы готовы выйти " , а не много то народу выйдет потому что видят что творится в етих угодиях .
 

Бандерос

Мисливець
А навіщо таємне голосування? Ви чогось чи когось боїтесь? Наоборот повинне бути відкрите і прозоре голосування тими делегатами яких обирає первинна організація.
А вы уверены что первичка их обирает? Я не боюсь никого , скорей на оборот , а вот многие и боятся . Сам работаю на должности и поверьте когда ты сидишь перед залом то много людей боятся и рот открыть .
А ище когда проводятся такого рода мероприятия в зал всегда запускается определённое количество верных людей которые отражают все атаки которые будут идти в сторону руководителя . Ты не вспееш и рот открыть а ани уже кричат что ты не прав и тд. , а руководитель наш такой пушистый , и поверьте делают они это очень умело . Так что по поводу открытости и прозорости вы не правы, поверьте мне , так как был на множестве разных собраний в том числе и выборных и не со слуха знаю как они проходят . А проходят они все за давно разработанным сценарием .
 
Останнє редагування:

Михаил Hunter

Новачок
Миша, у тебя есть пол лимона "лишних" денег?
Взносы по 300-400 гр, уже не проканают, минимум по 1000, с носа, не считая бензин, корма (сено, веники, пшеница, кукуруза) и т.д. и опять таки, когда сядешь, с калькулятором считать, то "сезонок" не будет, я тебе зуб даю, только "разовые" карточки и ценник будет в районе 100 гр ....
Ты зайди в тему "взносы в 2017 году", люди "плачут", что взносы подняли на 100 гр, сезонка за 350 - дорого ....., а как "разовая" будет 100 гр - они вообще, охринеют ....
Ну я ж не кажу за виділення 17тис га угідь, а ті 2 тис якими опікуємося зараз то тягнемо ж якось... Благо зараз поля сіють кукурудзою то за осінь встигаємо запас зробити (да, крадемо на полі, бо по іншому не потянули б)... Розумієте, в нас як такого первинного колективу нема, я полюю з колективом 5 мисливців +- 3-4 людини, от на цей, свій колектив я б взяв угіддя і впевнений що потянули б, а як хтось захоче пополювати в цих місцях то милості просимо, але якщо то буде дозволяти пропускна спроможність і цінник не вище чим в утмр буде, впевнений.
В мене батько раніш єгерем був, то ми в угіддях сутками були, я з 10 років з лісу не вилазив... Зараз правда робота, постійно в лісі бути не можу, але стараюся на максимум. Чомусь в мене навколо села зайця багато, реально, бо солонці стоять повні а для зайця це найперше... А приїжджають заманисраки з іншого району і з одного поля бьють 5 зайців ну то як таке терпіти, вийти просто нема куди.
Сам я не можу боротися з цим всіх, а колектив з яким ходжу не наважаться качати ситуацію і чогось добиватися, отак і живемо.
 

Михаил Hunter

Новачок
Ну то у вас махновщина! Невже не мож дати ради? Я думаю що можна... а може не вигідно? Знов ж таки час, гроші, нерви.. Чи страх? Я думаю що візит групи мисливців в обласний УТМР дуже б освіжив гарячі і ліниві голови. Як це не проводити збори? Збори куща, тобто первинної організації і рішення онної вже має силу! А дальше по накатці.
Первинного колективу як такого нема, всі розбиті по групках... Більшість "тянуть" за голову утмр тому що в угіддях тоді можна творити що завгодно, правда кабан весь видох до будуть кіз в цьому році добивати... Мені набридло постійно сваритися з "чужими". чому не можна зробити якось по толковому? А тому що утмр плювати хотів на ті угіддя і на те що там робиться.
Зате у голови утмр дивним чином хатка вистроїлася дуже швидко і у єгеря Патріот "заряджений" з'явився... Ну а за їх рушниці я взагалі мовчу... 308. 30-06. Пульсар N770 і т.д.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Шановний ви трохи полегше із словами, давайте без грубощів, говоримо по темі.
ну говорити я буду як я вважаю за потрібне, ше раз нагадую - сильно молодо виглядаєш, щоб поради давати.
Зате у голови утмр дивним чином хатка вистроїлася дуже швидко і у єгеря Патріот "заряджений" з'явився... Ну а за їх рушниці я взагалі мовчу... 308. 30-06. Пульсар N770 і т.д
а тепер видно стало - до корита хочеш! батько був єгерем - то що було зроблено за його єгерства?! без образ, але знову виходить - ти д"Артаньян. а всі підараси... це ми вже проходили.
 

Михаил Hunter

Новачок
ну говорити я буду як я вважаю за потрібне, ше раз нагадую - сильно молодо виглядаєш, щоб поради давати.

а тепер видно стало - до корита хочеш! батько був єгерем - то що було зроблено за його єгерства?! без образ, але знову виходить - ти д"Артаньян. а всі підараси... це ми вже проходили.
На відміну від вас, до корита я не хочу, мені головне щоб дичина була і полювання нормальне...
Поки батько єгерем був то своїх 3 автомобілі на єгерстві уклали бо робочої не було і зерно і сіль з дому возили і поля підкормочні власним трактором оброблювали бо навкруги всі поля в бурьяні стояли. З фактичного нуля вивели угіддя до нормального рівня і отримали "дякую". При тому що зп була 750 грн, то власних коштів близько 2000грн кожен місяць вкладували. Ви знайдіть статистику кількості дичини в угіддях за період який я вказував і візьміть маленький нюанас що з 2004-2010 поля не були в обробітку, а кількість дичини росла!
Не дивлячись на свій молодий вік вже багато чого побачив і багато чого знаю, тому не дозволю спілкуватися зі мною так як заманеться, вам я кривого слова не сказав, тому притримайте свого язика.
 
Зверху