Как Вы оцениваете роботу УООР

Як Ви оцінюєте роботу УТМР

  • Задовільно

  • Незадовільно


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

tyrist 1945

Тигр
Шановні ви ніяк не хочете зрозуміти що все залежить від нас самих. У нас в УТМРі четверту неділю проводяться змагання по стендовій стрільбі, сьогодні були змагання по рибальству, в планах стрільби з нарізної... виготовили і встановили годівниці... у нас вольєр свій з кабанами! правда цього року свині видохли.. але відновимо! Зайця завозимо з других районів для змішення крові... і багато чого другого робиться. МИ САМІ РОБИМО!!!! Почуйте різницю! САМІ мисливці з головою районного УТМРу і єгеря. А у вас все пропало! все пропало... Повторюсь, ніхто крім нас! ніякий дядя не приїде і не зробить роботу за вас. І бракош ловим... ловим і пизд..м. І так буде...надіюсь. З повагою до всіх. 0-02-05-ef7fe6b2a1d1b6214d393df73ea684d939c4e1d7c9a686bea1d0e84a1c28f531_full.jpg 0-02-05-5a2049bf3b0b73586f3cea8c66fdaf8aeacaf105995001865d38f9c13c536bbc_full.jpg
 

Михаил Hunter

Новачок
Дуже добре що у вас такий злагоджений колектив!
Але є одне питання, навіщо тоді той утмр якщо ми їм платимо гроші за роботу, а робим самі... То я краще на ту 1000 грн що віддам невідомо куди куплю тонну солі і викладу для звірів)
Зрозумійте, я не категорично проти утмр, я тільки за щоб ця організація існувала, працювала і процвітала, але щоб нею керували люди, Люди а не скоти які ніфіга в угіддях не роблять.
Просто вже дістало, одні роблять, інші полюють.
Шановні ви ніяк не хочете зрозуміти що все залежить від нас самих. У нас в УТМРі четверту неділю проводяться змагання по стендовій стрільбі, сьогодні були змагання по рибальству, в планах стрільби з нарізної... виготовили і встановили годівниці... у нас вольєр свій з кабанами! правда цього року свині видохли.. але відновимо! Зайця завозимо з других районів для змішення крові... і багато чого другого робиться. МИ САМІ РОБИМО!!!! Почуйте різницю! САМІ мисливці з головою районного УТМРу і єгеря. А у вас все пропало! все пропало... Повторюсь, ніхто крім нас! ніякий дядя не приїде і не зробить роботу за вас. І бракош ловим... ловим і пизд..м. І так буде...надіюсь. З повагою до всіх. Переглянути вкладення 280902 Переглянути вкладення 280903
 

tyrist 1945

Тигр
ми їм платимо гроші за роботу, а робим самі...
Та інакше бути не може... Керівництво і працівники не можуть робити нашу роботу. Організація оплачує АРЕНДУ угідь... і багато коштів іде по цільовому напрямку. ця структура не є державна... Звичайно не все гладко, звичайно є виродки і серед єгерів і мисливців... так було, є і буде..
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Шановні ви ніяк не хочете зрозуміти що все залежить від нас самих. У нас в УТМРі четверту неділю проводяться змагання по стендовій стрільбі, сьогодні були змагання по рибальству, в планах стрільби з нарізної... виготовили і встановили годівниці... у нас вольєр свій з кабанами! правда цього року свині видохли.. але відновимо! Зайця завозимо з других районів для змішення крові... і багато чого другого робиться. МИ САМІ РОБИМО!!!! Почуйте різницю! САМІ мисливці з головою районного УТМРу і єгеря. А у вас все пропало! все пропало... Повторюсь, ніхто крім нас! ніякий дядя не приїде і не зробить роботу за вас. І бракош ловим... ловим і пизд..м. І так буде...надіюсь. З повагою до всіх. Переглянути вкладення 280902 Переглянути вкладення 280903
Дайте пожалуйста фото, видео с соревнований в этот раздел ( выберите свою область ).
http://uoor.com.ua/forum/index.php?forums/Спільні-виїзди-змагання-акції-заходи-мітинги.79/
 

tyrist 1945

Тигр
Дайте пожалуйста фото, видео с соревнований в этот раздел ( выберите свою область ).
http://uoor.com.ua/forum/index.php?forums/Спільні-виїзди-змагання-акції-заходи-мітинги.79/
Позбираю у хлопців фото і обов"язково викладу...бо ми з сином лиш себе родімих:D фоткали. А це Коломийський районний УТМР Івано-Франківської обл. Голова Урбанович Василь Ярославович.
 

skiff

Мисливець
Та інакше бути не може... Керівництво і працівники не можуть робити нашу роботу. Організація оплачує АРЕНДУ угідь... і багато коштів іде по цільовому напрямку. ця структура не є державна... Звичайно не все гладко, звичайно є виродки і серед єгерів і мисливців... так було, є і буде..
Шановний, читаю ваші і здається що ви десь в іншій країні живете. Якщо у вас все так як ви пишите, то по доброму заздрю. Дуже цікаво кому вони платять за аренду. На власному прикладі маю паї на території де зараз приватне господарство та УТМР - договори як вимагає закон зі мною ніхто не заключав, та за аренду, згідно того ж закону , ніхто не платить
 

tyrist 1945

Тигр
Шановний, читаю ваші і здається що ви десь в іншій країні живете. Якщо у вас все так як ви пишите, то по доброму заздрю. Дуже цікаво кому вони платять за аренду. На власному прикладі маю паї на території де зараз приватне господарство та УТМР - договори як вимагає закон зі мною ніхто не заключав, та за аренду, згідно того ж закону , ніхто не платить
Та ні.. живу в Україні. Проблем вистачає і у нас..... А кому платиться я не вникаю. Івано Франківська обл. Коломийський район. І у нас відділятори є:D:D
 

Михаил Hunter

Новачок
Оренда землі платиться в сільську раду, здається 2 грн за 1кв.км... Я готовий й сам платити таку оренду і реально займатися господарством, бо бачу що по іншому діла не буде.
Шановний, читаю ваші і здається що ви десь в іншій країні живете. Якщо у вас все так як ви пишите, то по доброму заздрю. Дуже цікаво кому вони платять за аренду. На власному прикладі маю паї на території де зараз приватне господарство та УТМР - договори як вимагає закон зі мною ніхто не заключав, та за аренду, згідно того ж закону , ніхто не платить
 

skiff

Мисливець
Оренда землі платиться в сільську раду, здається 2 грн за 1кв.км... Я готовий й сам платити таку оренду і реально займатися господарством, бо бачу що по іншому діла не буде.
Наданий час вся земля розпайована, і належить власникам земель, у людей акти на руках. Чому оренда платиться в сільську раду. Ви щось плутаете. В законі чітко сказано оренда виплачеється власнику земель
 

skiff

Мисливець
Стаття 24. Плата за користування мисливськими угіддями
Користування мисливськими угіддями є платним.
Розмір та порядок внесення плати за користування мисливськими
угіддями визначаються у договорі між користувачем мисливських
угідь та власником або постійним користувачем земельних ділянок,
на яких знаходяться ці угіддя.
Розмір плати за користування мисливськими угіддями
встановлюється залежно від їх місцезнаходження, природної якості
та інших факторів.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Наданий час вся земля розпайована, і належить власникам земель, у людей акти на руках. Чому оренда платиться в сільську раду. Ви щось плутаете. В законі чітко сказано оренда виплачується власнику земель
Справа у тому, що на місцях нерідко плутають оренду землі та користування мисливськими угіддями у сенсі БЗ.
Колись років 15 тому їздив у службових справах до Одеської області. Про мій приїзд узнала керівниця райдержадміністрацією, зателефонувала й каже-питає: допоможіть заставити мисливських користувачів сплачувати за оренду угідь. Так ледь зміг їй довести, що ніякої оренди землі (окрім справжньої оренди землі для будівлі мисливського будиночку, біотехнічних споруд тощо) у користувача мисливських угідь немає, є передбачене БЗ отримання у користування мисливських угідь, що не є орендою земель.
Таке враження, що та начальниця нічого не зрозуміла, окрім того, що грошей їй не бачити, тим більше, що тоді на ст. 24 був встановлений мораторій на сплату за мисливські угіддя.
 

skiff

Мисливець
Справа у тому, що на місцях нерідко плутають оренду землі та користування мисливськими угіддями у сенсі БЗ.
Колись років 15 тому їздив у службових справах до Одеської області. Про мій приїзд узнала керівниця райдержадміністрацією, зателефонувала й каже-питає: допоможіть заставити мисливських користувачів сплачувати за оренду угідь. Так ледь зміг їй довести, що ніякої оренди землі (окрім справжньої оренди землі для будівлі мисливського будиночку, біотехнічних споруд тощо) у користувача мисливських угідь немає, є передбачене БЗ отримання у користування мисливських угідь, що не є орендою земель.
Таке враження, що та начальниця нічого не зрозуміла, окрім того, що грошей їй не бачити, тим більше, що тоді на ст. 24 був встановлений мораторій на сплату за мисливські угіддя.
Тобто ви вважаете що ніхто нікому нічого не винен. В законі чітко сказано. А тут вже починаеться тлумачення букви закону як кому вигідно. Ви постійно на закон посилаетесь! У людини є земля, ЇЇ ВЛАСНІСТЬ і вона що хоче те і робить знею, хоче обробляє, будує, надає в оренду .... А то фіктивних справочок селищні ради повинидають на людську землю, повидають її в оренду ще якись гроші(з посту вище) мають. Як ви неможете досі зрозуміти, СОВКА вже немає, ато "все вокруг колхозное , все вокруг мое" .
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
"Я о попе, а он - о Ереме"!..
И причем тут аренда земли? Где вы ее видите?
Речь идет в БЗ о плате за пользование охотничьими угодьями, а это - далеко не аренда земли! И цены и подходы к вопросу - совершенно разные!!!
Прочитайте, как ЧЕТКО СКАЗАНО В Законе!
Но за пользование, по действующему БЗ, платить пользователь обязан. НО!..
Есть пару моментов, которые требуют, как минимум, понимания.
Государственный охотничий фонд так и называется "ГОСУДАРСТВЕННЫЙ"! То есть все зверюшки в стране есть собственность Государства! И Государство обязано за наши налоги этих зверюшек кормить и охранять. Однако, мы хотим охотится. И Государство дает нам право проводить охоту, добывать на определенных условиях зверюшек, но одновременно за свои (членские и другие) деньги их охранять и кормить! И охотпользователи это делают!
А зверюшки как бегали по полям-лугам-лесам-болотам землесобственников, пользователей (арендаторов) земель, так и будут бегать, хотел бы этого собственник-арендатор земли или нет. И звери как жрали собственническую кукурузу и овес, так и будут жрать, и пользователь охотугодий тут ни при чем! Более того, подкармливая зверюшек, охотпользователи отвлекают от сельхоз- и лесных угодий диких зверей! И кто кому должен (не по Закону, а по уму)? А собственник земли зверей трогать не имеет право (без получения права на охоту - документов, установленных статьей 14 БЗ)!
Посему статья 24 БЗ спорная (но пока действующая), а, главное, без установления каких-то государственных правил взаиморасчетов охотников и владельцев земель прийти к консенсусу будет очень сложно!
Вывод: либо отказаться от требований ст. 24 БЗ, либо установить, например, постановлением Кабмина, правила оплаты за пользование охотугодьями.
Иначе ни вам, ни нам (ну - и простым смертным) счастья не видать!!!
П.С. Еще раз прошу не путать аренду земли с пользованием охотугодьями - это две огромные разницы!!! И почитайте требования статей 110-111 Земельного кодекса Украины!
 

skiff

Мисливець
Доля правди у ваших словах є, сперичатись не буду. Але мені дуже подобається як тлумачиться термін "охотугодия", це мол така міфічна казкова територія, яка як би є, але привязки до земель немає.
 

skiff

Мисливець
Пойміть мене правильно, я обома руками за мисливські угіддя, але позакону. Посадив того року 4 га овсу, так єгеря, повторнюсь саме єгеря, уазами "охороняли " мій овес щоночі від злих кабанів. Два рази ловив сварився, наступного разу, прострелю колеса. Так як це називається? я повинен страждати, втрачати свої кошти та урожать, поки хтось жирує в своє задоволення під лозунгом "ми на захисті тварин від браконьерів".
Хай заплатять мені за оренду, саме за оренду, бо користуються моєю землею у власних цілях, а тоді вже "охороняють". Тоді постає інше питання, земля моя, тобто приватна власність, договорів ніяких зі мною немає, можу я зі своєю зброєю знаходитись на своїй землі?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
P
Доля правди у ваших словах є, сперичатись не буду. Але мені дуже подобається як тлумачиться термін "охотугодия", це мол така міфічна казкова територія, яка як би є, але привязки до земель немає.
З точки зору законодавства (як земельного, та і мисливського) мисливські угіддя не є земельною ділянкою, яка надається користувачу мисливських угідь у оренду (користувач мисливських угідь фактично до землі не має юридично жодного відношення, мисливські угіддя - це ефемерна субстанція, "ділянки суші та водного простору, на яких перебувають мисливські тварини і які можуть бути використані для ведення мисливського господарства". Навіть у БЗ не сказано, що це земельні ділянки. І там не сказано, що можна пахати, сіяти, будувати тощо. Ось для цього треба отримати у користування (чи власність) земельну ділянку! Та сплачувати податки на орендну плату.
Інше, за своїм розумінням, я пояснив.
І написав, що поки норма ст. 24 чинна. Але вона не зовсім роботоздатна - я написав чому!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Пойміть мене правильно, я обома руками за мисливські угіддя, але позакону. Посадив того року 4 га овсу, так єгеря, повторнюсь саме єгеря, уазами "охороняли " мій овес щоночі від злих кабанів. Два рази ловив сварився, наступного разу, прострелю колеса. Так як це називається? я повинен страждати, втрачати свої кошти та урожать, поки хтось жирує в своє задоволення під лозунгом "ми на захисті тварин від браконьерів".
Хай заплатять мені за оренду, саме за оренду, бо користуються моєю землею у власних цілях, а тоді вже "охороняють". Тоді постає інше питання, земля моя, тобто приватна власність, договорів ніяких зі мною немає, можу я зі своєю зброєю знаходитись на своїй землі?
Ось ви такі... із злочинними намаганнями! Вам треба не колеса (чи гірше - животи) попрострілювати, а подати на цих... "єгерів" позив за знищення вашого майна. Вони потім самі не будуть порушувати!
А ми все пропонуємо на емоціях... через 5-ту точку!
Якщо ви не юрист, найміть такого для вирішення свої юридичних проблем!
 

skiff

Мисливець
задам питання ще раз, може хтось відповість: постає інше питання, земля моя, тобто приватна власність, договорів ніяких зі мною немає, можу я зі своєю зброєю знаходитись на своїй землі?
 

Михаил Hunter

Новачок
задам питання ще раз, може хтось відповість: постає інше питання, земля моя, тобто приватна власність, договорів ніяких зі мною немає, можу я зі своєю зброєю знаходитись на своїй землі?
Можете, чому ж не можете... Але стріляти звірів (полювати) не можете... Так би мовити "земля ваша, а звірі наші"
 

Михаил Hunter

Новачок
В мене є маленьке питання, у Макарівському р-ні ще за часів совка була виділена земельна ділянка в лісі під "будинок мисливця", на карті утмр він теж є, фундамент був залитий ще за тих часів, але потім управління утмр змінилося і будиночок так і не побудували... В 2010 році, власними силами і за рахунок мисливців був побудований будинок мисливця на тому фундаменті, але за дивними обставинами його через пів року, якимось чином привласнив один пі" і навіть отримав на нього офіційну адресу прив'язану до села яке знаходиться за 2 км від того місця...
З часом "власник" пристроїв ще таку ж по розміру частину будинку.
Що робити?
 
Зверху