Как выбрать первое ружье, второе и т.д., секреты и конечно же обсуждение цены

Руслан Михалич

Мисливець
Может и про АТА АРМС НЕО-12 есть такие отзывы.Просто думаю себе купить .Пока многие только положительных отзывов.
 

KFoR

Зброяр
Может и про АТА АРМС НЕО-12 есть такие отзывы.Просто думаю себе купить .Пока многие только положительных отзывов.
Почитайте ганзу, я правда вже років з чотири за цією темою не слідкую... але перед покупкою прочитав всі тоді це було десь 290 сторінок.
 

Руслан Михалич

Мисливець
Почитайте ганзу, я правда вже років з чотири за цією темою не слідкую... але перед покупкою прочитав всі тоді це було десь 290 сторінок.
Да я уже перечитал и не только на ганзе и зоцванивался с владельцами ни кто не жалел.Вот и решено эту модель брать жду когда на ибисе появляться
 

ATIS

Снайпер
Я це хочу почути від власника,а не слухати ваші видумки.
Шановний!!!! Це що по вашому я балабол? Цю рушницю я вибирав і пристрілювали її також разом і флажок розсипався в мене на очах, що бачив те і написав.
 

Сергийко

Слідопит
Шановний!!!! Це що по вашому я балабол? Цю рушницю я вибирав і пристрілювали її також разом і флажок розсипався в мене на очах, що бачив те і написав.
Якщо таке в когось вже сталося,то чому не поділиться кум досвідом?В мене такого не було,але все може бути колись,тому і хочу почути вже про набутий досвід відтого,в кого це сталось,а не поламаний телефон перечитувати.В мене таргет вже три роки і настріл поза 2000 і єдине що було,то іржа в тих місцях де не було відповідно змазки,а саме , внутрішня поверхня магазина і хвостовик ствола після купання.Були і неподачі набоя,але через неякісний релоуд.Тому і хочу поспілкуватися з людиною,яка вже мала певний клопіт,назамість чую тільки приниження і докори на свою адресу і за свій вибір.Те що говорите Ви чи будь-хто,хто не є власником,ніщо інше,як пустий дзвін,бо не підтверджено фактично і не пояснено причину,окрім здогадки чи вільної думки.В своїх відгуках про таргет я чітко вказував і на недоліки також,і як їх усунути ,і як запобігти , і чи доречно робити вибір на його користь,при чому викладав окрім своєї думки щей і фото,тому просто слова мене не влаштовують.Прошу мене вибачити за ймовірність на будь-чию адресу у будь-якому звинуваченні,але без Факту це просто слова.
 

Руслан Михалич

Мисливець
Зі. Рушниць багато не буває))))[/QUOTE]
А я думаю одно гладкоствол одно нарезное и достаточно.Прывикнуть пристреляться а то то одно то другое.Просто можно патронами подбирать под определенную охоту.Ну ето только мое мнение .С ув
 

Сергийко

Слідопит
Ну за продление разрешерия тоже платить нужно.А вот патрон иногда применяю с двумя номерами дроби слоями.
 
Зверху