Как выбрать первое ружье, второе и т.д., секреты и конечно же обсуждение цены

Руслан Михалич

Мисливець
Ну за продление разрешерия тоже платить нужно.А вот патрон иногда применяю с двумя номерами дроби слоями.
Ну за продление разрешерия тоже платить нужно.А вот патрон иногда применяю с двумя номерами дроби слоями.
Так я сам порой снаряжаю разные номера дроби для большой осыпи на коротке хорош
 

Dimastiy

Мисливець
Стосовно Таргета 15-78...... це ж про нього мова? На свої гроші, дуже не поганий. Добре що можна без вищої освіти слюсарської, довести до пуття. Думаю Сергій не буде заперечувати що проблеми з ним є і не дуже приємні. Стосовно ричага затвору, правда 100%, особисто його в руках крутив. Проблеми з УСМ теж присутні.
Але, якщо людина хоче рушницю п/а, коштів зайвих немає, Таргет саме те. Не закидати ж полювання.
 

Сергийко

Слідопит
Де ви зі своїми таргетами стільки проблем нахапали,бог вас знає.Я тільки поміняв ущільнювач гайки за 2грн. і законтрив шуруп антабки від викручування.Все.
А як той флажок зламати можна?Хіба молотком.
 

Сергийко

Слідопит
А те,що я не змазував хвостовик і магазин і після купання з рушницею вони покрились іржею,то це мій косяк.
 

Dimastiy

Мисливець
Десь був брак, який зустрічається всюди без виключення, на додачу збіг обставин, і маємо інцидент. Ломається все, тільки де що з завидною постоянністю
 

Сергийко

Слідопит
Та і полювання з таргетом було початком.Це перша моя рушниця(гладкоствольна),поки єдина і влаштовує.
Проте вже плюс дві одиниці нарізної,причому що тільки оптика до одноі з них по ціні як вісім таргетів,а ще плюс сошки,дтк і т.д.
 

Сергийко

Слідопит
Десь був брак, який зустрічається всюди без виключення, на додачу збіг обставин, і маємо інцидент. Ломається все, тільки де що з завидною постоянністю
так само як і хатсан ескорт.Дехто аж кип'ятком пісяє від задоволення,а де хто готовий його об голову виробника рознести.Це як у Путіна:то Лада Гранта не заводиться,то у військового Уаза Патріота дверна ручка відвалюється.
 

Dimastiy

Мисливець
Нарізняк то інша пісенька, там до ікоти можна тюнінгувати, і ні кінця ні краю цьому не має :D:eek:
 

Dimastiy

Мисливець
Це з першої партії що ввезлась. Там якість підкупила наших, а потім почались траблики.
 

Сергийко

Слідопит
Це з першої партії що ввезлась. Там якість підкупила наших, а потім почались траблики.
Можливо і так,бо прийшов дивитись на Алтай і Узкон,а коли вже прийшов за тиждень з дозволом,то узкон забрали,а привезли таргетів до вибору до кольору яких хош,і помпа і інерція і газовідводів різних моделей і кольорів.По якості зовні і при розборі всередині на вигляд Перфектно!В магазині є тир,там і відстріляли одразу 24гр. з рук-все перезаряджає бежз утикань і неперезарядів!Що ще треба початківцю!Перше хтів купити Q7,але він не ліг в руки,хоча був в варіанті комбо,пружина в прикладі,всередині всі деталі усм хромовані,дерево турецький горіх.Алтай відкинув одразу,бо грубо зроблений,без кріплення,важкий та й не до душі.Те саме і Іж 27,або старий юзаний раритет,або російський мц-такеж весло,як алтай.Ну і що було брати?На руках штука баксів,але в гривнях,і за тиждень,якщо пам'ятаєте,долар бахнув під 36,хоча може і взяв би тоді або стоеджер,або ату.Проте,рушницею задоволений,як бачите поки не змінив її тай ре збираюсь,хоча при ній вже плюс дві одиниці!Може в цьому сезоні жінці куплю гладкий,тоді теж знов будуть "муки выбора",але нові таргети в руках потримати можливість не упущу.
 

Сергийко

Слідопит
Це з першої партії що ввезлась. Там якість підкупила наших, а потім почались траблики.
Не вперше вже чую,що перші партіі їдуть такі,як треба,а надалі ніби всю відбраковку зліплюють в один ружбай - і до нас.
 

Dimastiy

Мисливець
Якість ссср рушниць, точно така ж сама. Всі дефірамби що їм співають, двуякі. З одного боку, завдяки тому що станків не було нормальних, вся підгонка була практично ручна, як якісно, інша тема. Інколи нове з коробки, заводська упаковка, штампи отк і все інше, а воно не відкривається..... Дерево не пускає хвостовик.... А як же контрольний відстріл?
 

Сергийко

Слідопит
ЕСЛИ КТО БЕРЁТ ВПЕРВЫЕ РУЖЬЁ НЕ БУДУЧИ НИКАКИМ БОКОМ К ОХОТЕ,ИЛИ ЭТО НЕ ОТЦОВСКИЙ ПОДАРОК,ТО НЕФИГ БРАТЬ ЛЮБОЕ Б/У,ДАЖЕ ЕСЛИ ВЧЕРА КУПЛЕНОЕ.ТОЛЬКО НУЛЬЦ!!!
Потом сами разберётесь,а пока то,что понравится.Из магазина они все стреляют и попадают и плюс на гарантии, а не с дедушкиными байками про штучное ,на заказ деланое ,легендарное ,всех зайцев добывающее ,единственное в своём роде весло с сыпью, трещинами ,кривым стволом, ножовкой укорочееной и ржавым лаком обработанным до состояния ни разу не стреляного,только всухую погоду на даче.
 
Останнє редагування:

Elisei2

Новачок
Про Алтай... Купил в 2016 настрел небольшой до 1000 моделька м222 в 12/76 хавает все от 20гр.... Именно 20гр. сыну крутил до магнума. Самокрут после упс.а и тд итп . в общем ни одного кривого слова сказать немогу, только позитив. Р.s вполне могу себе позволить итальянца но зачем платить больше на охоту по перу да по зайцу самое оно.
 

ATIS

Снайпер
Мій знайомий в свій час об'їздив пів " раши" , ямал, баргузін, чукотку, то розповідав що місцеве населення полює, на перо, переважно з Мц 21-12 або Бенелі з Беретою часом Мр 153, турків майже не зустрічав. І там не саме багате населення. Саме головне що турки в магазинах є. Чого б це так, може чукча щось знає?:D
 
Зверху