Как и где законно практиковаться в стрельбе не охотнику?

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем Kvadevit, 17 лип 2016.

 1. Androsh

  Androsh Мисливець

  Да, но с другой стороны, согласитесь, что это все равно не подпадает под определение "специально отведенные места", типа лицензированного стрельбища или тира. Т.е. опять же, о 100%-ной "законности" говорить не приходится.
   
 2. Safari
 3. 1gena73

  1gena73 ветеран форуму надійна команда

  "Лицензированный" тир, точнее - стенд, у нас остался в Луганске :) И когда я выезжаю пострелять, то последние 3 года меня мучит только один вопрос - чтобы когда я стреляю, кто-то не пальнул в ответ :)
  Если воины стреляют на вполне законных основаниях - значит место для стрельбы "законное", "лицензированное", "согласованное", "пристрелянное" или как-то типа того :) Я так понимаю вопрос изначально стоял, что при подобных отсрелах в межсезонье не возникло подозрений в браконьерстве? На таких стрельбищах подобные вопросы возникнуть не должны.:)
   
 4. valeragonitel

  valeragonitel Мисливець

  ищи старый заброшеный кар,ер,и патроны.
   
 5. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Совкові у нас закони чи ні, але вони наші українські, тому обов'язкові до виконання! І в першу чергу самооборона регламентується ККУ! Можу ще назвати чим, але воно вам, мабуть, буде не цікаво, бо це напишу я, а не ваш американський друзяка... До речі, у такому разі спитайте у нього, як вам до нього попасти на користування американськими законами! Але, думаю, вони вас не всі влаштують. Так і будите вештатися між Україною і США, з'ясовуючи, що вас більше влаштовує взагалі?
  Правда, є ще один варіант: прийміть в Україні закони, які б вас влаштовували. Але до того часу або до США на ПМЖ, або виконуйте вимоги українських законів!
   
 6. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Тоді вже радьте правильніше: йдіть мисливських угідь, до яких придбали відстрільну карту, та, з дотриманням всіх законів та правил, полюйте.
  Але радити вам полювати по мішенях тут, сподіваюся, ніхто не буде: взагалі це буде не зовсім відповідати українським законам і правилам...
  П.С. До речі, трошки вище мені примарилося, що ви або з іншої держави як і ваш друзяка-американець, або майже вже там...
   
 7. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Совершенно верно! Посему, могу заметить, что и у меня, и у вас, кстати, тут есть ощибки (или опечатки. Могу ткнуть...). Это ж не работа! И тем более - не ЕГЭ.
  Вы действительно пишете несколько противоречиво в разных постах...
   
 8. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Не знаю, как у вас там в Харькове или Луганске, но у нас в Киеве и области есть где пострелять за свои бабки! Если что из прежнего и закрылось, так только из-за желания нашего люда поиметь все на халяву! Сам такой (совок!..), но понимаю, что у нас уже капитализм...
   
 9. Androsh

  Androsh Мисливець

  Яким саме законам це не відповідатиме? Тобто, будучи на полюванні, пристріляти рушницю по мішеням це правопорушення?
   
 10. Androsh

  Androsh Мисливець

  О да, в Киеве - без сомнения. Особенно, если есть депутатский значок и Глок в кармане.
   
 11. pheliks9

  pheliks9 Новачок

  Я вибачаюсь, а ви "сліпий" чи "глухий?, ще раз перепрошую, це так, для розширення мого "кругозору", хоча ні, мабуть "ідеал законослухняності"?...
   
  oooomasterandrey подобається це.
 12. Копатыч

  Копатыч Снайпер

  Для вас, и тот и другой .... дальше, не интересно, пока......
   
 13. pheliks9

  pheliks9 Новачок

  ...і вам добраніч...
   
 14. cagor

  cagor Слідопит

  -
  Де-юре, а де-факто анархия
   
  сергей1975 та Копатыч подобається це.
 15. urij

  urij Новачок

  Посмотрите, я опубликовал на эту тему пост.
   
 16. hantersvirid

  hantersvirid Мисливець

  1. В законі КЗпАП передбачено відповідальність за стрільбу в межах населеного пункту чи ближче 200 метрів до найближчої будівлі. Відповідальність - Штраф близько 90 грн, чи зауваження за конйіскацію зброї нічого не сказано.
  2. Тимже КЗпАП передбачено відповідальність навіть за перебування в мисливських угіддях зі зброєю в недозволений час, ( не в період полювання) не залежно від того чи здійснювали Ви постріл. Відповідальність за перебування чи стрільбу - штраф приблизно в такихже розмірах, коли здобув дичину можлива конфіскація зброї.
  Казалось би все просто і ясно, - заборонено і все тут!.
  А ні.
  Я особисто з друзями вибираємо місце приблизно за 500 - 800 метрів від населеного пункту, і по 1 пункту (за стрільбу ближче 200 м. до будівель нас ніхто до відповідальності не притягне) Тай в полі при такій відстані пострілу не чути ( вуха нікому не ріже, не муляє, жаба не давить, тай активісти не чують)
  З п. 2 складніше, ми заїжжаємо на полігон поблизу Луцька з трьома брустверами. Старий радянський полігон. При підїзді був напис на табличці "полігон національної гвардії" але ніякого шлакбаума ніяких будівель там не має, забороняючих написів також. Я думаю і статусу полігону він не має. Теоритично цей обєкт, назвемо його полігон, до мисливських угідь не входить. Нам повезло. Стріляємо скільки влізе.
  Але можна вибрати і місце яке знаходиться не ближче 200 м до будівель і не входить до мисливських угідь. Тобто обєкти приватної власності, карєри, силосні ями, на кінець приватне поле. При можливості обирайте місце з хорошою оглядовістю, дуже добре коли воно обладнане природніми чи штучними брустверами, знову ж повторюсь до карєрів та силосних ям. Коли хто небудь буде доказувати що приватні обєкти вжодять до мисливських угідь не вірте. Знову ж якщо не має під рукою данних про власність обєкту, і вам пробують довести що це мисливські угіддя то попросіть показати карту угідь,та спеціальні знаки таблиці які повинні виставлятись по межах угідь. І від вас відстануть.
  Стріляйте собі на здоровя, вдосконалюйте навички полювання та самооборони.
   
  alexnowar та Producer подобається це.
 17. hantersvirid

  hantersvirid Мисливець

  До речів описаних обставинах Вам дозволу на носіння та зберігання мисливської гладкоствольної зброї цілком достатньо.
   
 18. Producer

  Producer Мисливець

  С учетом что у нас в Сумах тира нет, то в принципе это оптимальный вариант. Есть и у нас такие полигоны национальной гвардии. Правда почти все подъезды к нему перекопали, наверное что бы стрелки не ездили.
   
 19. ОлександрHAI

  ОлександрHAI Новачок

  Хто знає відгукніться ! Де в Івано Франківську можна пройти курси з матеріальної частини зброї і в подальшому отримати довідку для дозвільної ?
   
 20. hantersvirid

  hantersvirid Мисливець

  В дозвільній і запитайте. Як правило така канторка при УМВС існує, бо поліція тримає монополію на даний вид послуг. І робити нічого не треба і клієнти постійні є.
   
  ОлександрHAI подобається це.
 21. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Шановний, Ваш Нік можна спробувати перекласти на різний манер...
  По-перше, не говоріть дурниці щодо приватної власності та полювання!
  Це суперечить приписам ст.ст. 110 і 111 ЗКУ, а також, по-друге, ст. 1 ЗУ "Про мисливське господарство та полювання" (надалі - БЗ):
  "мисливські угіддя - ділянки суші та водного простору, на яких перебувають мисливські тварини і які можуть бути використані для ведення мисливського господарства;
  мисливські угіддя державного мисливського резерву (або запасу) - мисливські угіддя, які не закріплені за певними користувачами або звільнилися за рахунок позбавлення права користування, охорона яких та регулювання чисельності тварин на яких здійснюються безпосередньо центральним органом виконавчої
  влади, що реалізує державну політику у сфері мисливського господарства".
  Із цих приписів БЗ випливає, що мисливські угіддя можуть бути практично де завгодно і зовсім не мають якихось обмежень щодо форм власності земельної ділянки. Тому Ви однозначно пропонуєте форумчанам порушувати законодавство України.
  Відповідно за таке передбачена тим же БЗ відповідальність за порушення правил полювання!
  Щодо КУпАП, то є таке:
  " Стаття 174. Стрільба з вогнепальної, холодної метальної чи пневматичної зброї, пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії в населених пунктах і в не відведених для цього місцях або з порушенням установленого порядку

  Стрільба з вогнепальної чи холодної метальної зброї, пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії або пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду в населених пунктах і в не відведених для цього місцях, а також у відведених місцях з порушенням установленого порядку -

  тягне за собою накладення штрафу від ста до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї, пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії і бойових припасів".

  Як бачите, це 2550 грн штрафу (а не ваші "90 грн.") і конфіскація зброї без альтернативна!!! Про зауваження - а ні пари з вуст!
  Що буде за перебування у мисливських угіддях із зброєю (навіть без набоїв), то тут треба очікувати покарання за ст. 85 КУпАП, там може бути і штраф, і попередження, і конфіскація (тут вимоги ст. 85 КУпАП нагадують майже щодня. я не буду їх повторювати).
  І не забувайте, що всі закони, статути та правила, зазвичай, пишуть кров'ю.
  Господа форумчане! Если кому не понятно, то лучше спрашивайте и внимательно читайте нормы законодательства, а не читайте всякую... фигню, где даже точно не могут (или не хотят) назвать норму законодательства, которую хотят обойти. Я вам стараюсь эти нормы давать с номерами статей, которые их устанавливаю. А там - читайте и сами решайте, кто бОльший дятел!
   
  Останнє редагування: 12 чер 2017
  sens1 подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф