Как оформить доки для охоты?

Статус
Закрита.

Корнилов

Снайпер
Рівняти Канаду і Україну це так як гончу і норну собаку, там одне тут інше але...

Я не спорю рівнятись потрібно на кращих але не все під одне (є ж якісь традиції Український
борщ, шаровари:D . -" Традиція (від лат. traditio — передача) це елементи культури, що передаються від покоління до покоління і зберігаються протягом тривалого часу. Традиції тією чи іншою мірою і в тих чи інших формах присутні в будь-якому суспільстві і практично в усіх сферах культури. Традицію можуть утілювати певні суспільні інституції, норми поведінки, цінності, ідеї, звичаї, обряди і т. д."

Р
озумієте не все потрібно копіювати бо там добре :eek:

Потрібно все розділяти

В нас своє полювання в них зовсім інше. до речі мені зовсім не подобається переважна більшість їхнього полювання.

І на мою думку їм до нас у плані собаківництва мисливського (як до Києва рачки - саме Канаді ) , так є "- бумажна бюрократія купа нюансів, але...."

Від СОВКА + Бізнесу є багато проблем які можна і потрібно відредагувати (Біологічні в'язки, племені класи, художники дипломів ітд. ) НО ПОРОДУ МИСЛИВСЬКУ ПОТРІБНО ТРИМАТИ І ПОВАЖАТИ !!!!!


Повторююсь ще раз із нашим менталітетом не можна ХАЛЯВИ (можливо за років 100 і більше можна буде:D) А поки що щоб не втратити те що і так практично пропадає . Це тільки офіційно документи і все.
Хорошо, а тогда тут созданна тема "отметить матроска" большинство кричит отметить! Тоже официальный документ! А как же будет вестись учет дичи?
 

Westvin

Мисливець
Но ваш же Киев и не только делает "паспорта охот.собак" любой собаке, даже такой и я уверен, что Вы знаете об этом! И не только паспорта, а и родословные, дипломы...
Есть достоверные факты? Или так,в воду пёрднуть?
 

Westvin

Мисливець
Покажи хоть одни документы и саму собаку-переводняка с родословной и дипломами.
 

cagor

Слідопит
А подача в нього нормальна(птицю він правильно бере ) - не зажує
Подранков живыми подает, правда одна проблема есть, с комышей выносит всех даже охотников, люблю его трудяга он у меня пока все не вынесет не успокоится
 

Корнилов

Снайпер
Есть достоверные факты? Или так,в воду пёрднуть?
Покажи хоть одни документы и саму собаку-переводняка с родословной и дипломами.
А Вам говорил о "Паспорте Охотничьей Собаки"!!! Хотя с нулевой ,тоже много знаю! До стандарта ну вообще не дотягивает)))
 

ura83

Слідопит
Хорошо, а тогда тут созданна тема "отметить матроска" большинство кричит отметить! Тоже официальный документ! А как же будет вестись учет дичи?
Не зовсім зрозумів який саме облік маєте на увазі але:
1 Це при таксації
2. Якщо добутої то у відмітці у відстрілочні картці.

Но матроска на полювання в цілому ні як не впливає . про що не можна сказати на рахунок документів на собаку
 

Корнилов

Снайпер
Не зовсім зрозумів який саме облік маєте на увазі але:
1 Це при таксації
2. Якщо добутої то у відмітці у відстрілочні картці.

Но матроска на полювання в цілому ні як не впливає . про що не можна сказати на рахунок документів на собаку
Как нет! А не успел записать трофей, все БРАКОНЬЕР! Забыл дома тоже! Если нет ее и доков на собаку , один хрен Нарушение)))
 

Корнилов

Снайпер
Не зовсім зрозумів який саме облік маєте на увазі але:
1 Це при таксації
2. Якщо добутої то у відмітці у відстрілочні картці.

Но матроска на полювання в цілому ні як не впливає . про що не можна сказати на рахунок документів на собаку
А как доки на собаку ,влияют на охоту?)))
 

Westvin

Мисливець
А Вам говорил о "Паспорте Охотничьей Собаки"!!! Хотя с нулевой ,тоже много знаю! До стандарта ну вообще не дотягивает)))
Это я писал?
... И не только паспорта, а и родословные, дипломы...
 

Westvin

Мисливець
Полегче,сынок.
При чём здесь люди,купившие документы.
Интереснее те кто эти документы продал.
 

Westvin

Мисливець
Весной узнаешь! Через Киев!
Мне,по большому счёту,это и нах не нужно.
Не терплю балаболов.
А по поводу твоей собаки,так приблизительно так и подумал изначально.
Любой,мало-мальски подкованный проверяющий быстро разберётся.
 

Корнилов

Снайпер
Мне,по большому счёту,это и нах не нужно.
Не терплю балаболов.
А по поводу твоей собаки,так приблизительно так и подумал изначально.
Любой,мало-мальски подкованный проверяющий быстро разберётся.
А ты моих собак видел? У меня их трое! Две с доками! Какие проблемы!
 

Gesha

Мисливець
Как по мне нужно срочно ввести поправки в законы ато подсадные остаются не контролированные.У них тоже метиси лупятся.Срочно нужно спасать ато поголовие в опасности.Селекционеры заводчики бились а я селезня не поменял.:oops: Нужно срочно выдать всем паспорта.А без паспортых розстреливать на месте. Потому как они примерно ту-же функцию несут что и мой курциэль.
 
Забыл! Есть пару дратов! Смесь курца с дратом, а доки как дратххар!
С Вашего позволения уточню что бы тень на плетень не получилась. . Если у помеси драта и курца есть документы то это бракованный драт . У дратов есть брак по шерсти в народе их курцхаристыми называют когда актируют помет то им всем выдают щенячки и к охоте они в полне пригодны .
 
Статус
Закрита.
Зверху