Как оформить доки для охоты?

Статус
Закрита.

Genry

Снайпер
Теперь возникает ещё интересный момент с житонами для собак. Снимать ошейник с житоном нельзя даже дома. Но всем известно что зацепившись ошейником на охоте собака может попросту погибнуть
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Теперь возникает ещё интересный момент с житонами для собак. Снимать ошейник с житоном нельзя даже дома. Но всем известно что зацепившись ошейником на охоте собака может попросту погибнуть
Так же интересно право проверок на дому. Это вообще не противоречит закону?
Вы, что - серьезно верите, что в нашей стране, в современных условиях, будет реально принят этот закон?!
Право- насмешили! В селе, например, давно были? Какие жетоны, какие штрафы, какие..извините, экскременты??!!! Кто их будет платить??!! Вы хоть представление имеете, какие социальные слои общества, в подавляющем своем большинстве, сейчас в селах остались жить ( точнее- выживать)?!
 

Вкладення

Genry

Снайпер
Вы, что - серьезно верите, что в нашей стране, в современных условиях, будет реально принят этот закон?!
Право- насмешили! В селе, например, давно были? Какие жетоны, какие штрафы, какие..извините, экскременты??!!! Кто их будет платить??!! Вы хоть представление имеете, какие социальные слои общества, в подавляющем своем большинстве, сейчас в селах остались жить ( точнее- выживать)?!
Вполне серьёзно! Это деньги в местные бюджеты. И эти деньги будут пытаться изымать в первое время после принятия.
И речь будет идти, в первую очередь о городах. Конкретно Киеве.
О беспризорных собакенах и котах быстро забудут, а вот вздымать деньги с населения будут.
Если Вам выписывают постанову за нарушение правил движения(а выполнение закона положили на полицию), то платить штраф можете или нет это уже второй вопрос.
Но вызывать их буду как вступит в силу закон регулярно и среди ночи в том числе - пусть котов ловят.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вполне серьёзно! Это деньги в местные бюджеты. И эти деньги будут пытаться изымать в первое время после принятия.
И речь будет идти, в первую очередь о городах. Конкретно Киеве.
О беспризорных собакенах и котах быстро забудут, а вот вздымать деньги с населения будут.
Если Вам выписывают постанову за нарушение правил движения(а выполнение закона положили на полицию), то платить штраф можете или нет это уже второй вопрос.
Но вызывать их буду как вступит в силу закон регулярно и среди ночи в том числе - пусть котов ловят.
Так это ж - КОММУНИЗМ ( в этом деле) скоро наступит!!!
П.С.Учитывая тот факт, что в суровых реалиях бытия Украины один полицейский участковый, зачастую, обслуживает 5-10 сел ( читай- полрайона)!
Не, но в Киеве, канешно, все по-другому. Сталица! Там даже под Кабмин, ВР тысячи их сгоняют: наверное в городах полицейских занять больше нечем, как кроме того, чтобы охранять "сливки" общества? И, главное, от кого - от народа?!
П.С.С. На днях обратился молодой охотник ( только билет на днях получил!): ты не знаешь, как сделать документы на лайку, а то собаку ( щенка) в прошлом году без доков взял, а открытие на пушного - не за горами?
Замкнутый круг....:confused::cool:
 
Останнє редагування:

olga 83

Мисливець
у нас принят закон о уплате налога(за крышу) тоесть по бти есть 100кв плати а уменя например куча построек без розришений бти,и не кого во двор не пущу,фоткай с неба(а от туда не видно капитальное ли строение или маф)так и с собаками зайди посмотри жетончик......так у большенства людей сторожевые или охот породы или дворняги,но есть у меня приятель с неймоверной фобией что его грабонут ,так у него 4 кавказца с туркменом по двору ходят и не предупреждений не картинок,хотел бы я посмотреть на того кто грозному лаю не поверит
 

cagor

Слідопит
у нас принят закон о уплате налога(за крышу) тоесть по бти есть 100кв плати а уменя например куча построек без розришений бти,и не кого во двор не пущу,фоткай с неба(а от туда не видно капитальное ли строение или маф)так и с собаками зайди посмотри жетончик......так у большенства людей сторожевые или охот породы или дворняги,но есть у меня приятель с неймоверной фобией что его грабонут ,так у него 4 кавказца с туркменом по двору ходят и не предупреждений не картинок,хотел бы я посмотреть на того кто грозному лаю не поверит
Почему люди хотят чтоб в отношении их лично закон выполнялся, а сами тем временем хотят всеми правдами и неправдами увильнуть от законов? Так порядка в стране не будет никогда:(:(:(
 

ктв

Мисливець
Золотые слова!
Не хочу ни кому на грубить.Как сказал кто-то из классиков(сорри не помню)-"Прежде чем обвинить кого-то свиным рылом-посмотри в зеркало..."
cagor -респект!
 

olga 83

Мисливець
Почему люди хотят чтоб в отношении их лично закон выполнялся, а сами тем временем хотят всеми правдами и неправдами увильнуть от законов? Так порядка в стране не будет никогда:(:(:(
а по тому что мой двор,моя собственность и по ка я не нарушаю закон вне двора,то не чего ко мне в двор лезть и спрашивать сколько у меня чего построено и где бумаги на щенка который в вольере или на цепи и ни когда двор мой не покидает,построил я себе баню я за воду плачу за свет плачу а нет надо ещё и за крышу заплатить....вот коль так то и на канарейк с попугаями надо налог -роскошь у соседей алкашей нет такого ,где равенство???я всё к тому что штрафовать будут лишь тех кто в ответ и слова сказать не сможет ,вот за их счёт и пополнится казна или карманы чьи то.
 

jurij

Мисливець
Шановне товариство!В мене таке питання-Хіба БОМЖ ,який в силу якихось життєвих обставин залишився без документів,не є людиною?Йому що,заборонено користуватись людськими благами?Навіть в столовку не можна зайти поїсти,бо там всі з паспортами?То чому КСУ і ФМСУ ставлять наших улюбленців ,в яких нема родоводів з "колінами",в окрему касту ізгоів?Так,в Україні існує величезна проблема отримання дозволу для полювання,для собаки без документів.Наголошую-дозволу для полювання.а не паспорта для розмноження і покращення роду.Хочуть функціонери з КСУ і ФМСУ слідкувати за чистотою родословних-хай слідкують..Вони за це будуть руками і ногами триматись-це іхня кормушка...Але має бути законний механізм отримання дозволів (можна їх називати і "нульовими паспортами") для мисливських собак без родоводу,але з робочими якостями,які,іноді в десятки разів кращі,ніж у деяких породисто-родословних.Наведу приклад-мій колега купив пару ЗСЛ за 800 доларів..Родословна за ними на метрів 10 тягнулась...В результаті-собаки повний ноль,ще й пострілів бояться..тепер фірму охороняють і кур з котоми деруть..Звісно ніхто грошей не повернув..До речі-в любому виводку собак тільки 30% робочі-останні статисти...Особисто я не родословні купую,а надійного помічника на полюванні і хочу абсолютно законно з ним полювати.Маю таке право..Ось про це треба говорити..На мою думку,головне на полюванні для собаки не родовід,а ветеринарний паспорт і мисливські якості.Хто мисливець- той мене зрозуміє...Ну а кому подобається мірятись родоводами-це їхнє право..
 
Останнє редагування:

cagor

Слідопит
Шановне товариство!В мене таке питання-Хіба БОМЖ ,який в силу якихось життєвих обставин залишився без документів,не є людиною?Йому що,заборонено користуватись людськими благами?То чому КСУ і ФМСУ ставлять наших улюбленців ,в яких нема родоводіів з "колінами",в окрему касту ізгоів?Так,в Україні існує величезна проблема отримання дозволу для полювання,для собаки без документів.Наголошую-дозволу для полювання.а не паспорта для розмноження і покращення роду.Хочуть функціонери з КСУ і ФМСУ слідкувати за чистотою родословних-хай слідкують..Вони за це будуть руками і ногами триматись-це іхня кормушка...Але має бути законний механізм отримання дозволів (можна їх називати і "нульовими паспортами") для мисливських собак без родоводу,але з робочими якостями,які,іноді в десятки разів кращі,ніж у деяких породисто-родословних.Наведу приклад-мій колега купив пару ЗСЛ за 800 доларів..Родословна за ними на метрів 10 тягнулась...В результаті-собаки повний ноль,ще й пострілів бояться..тепер фірму охороняють і кур з котоми деруть..Звісно ніхто грошей не повернув..До речі-в любому виводку собак тільки 30% робочі-останні статисти...Особисто я не родословні купую,а надійного помічника на полюванні і хочу абсолютно законно з ним полювати.Маю таке право..Ось про це треба говорити..На мою думку,головне на полюванні для собаки не родовід,а ветеринарний паспорт і мисливські якості.
Ну в случае с ЗСЛ, на 90 процентов винован ваш знакомый. Собачками заниматся надо. А в случае если все будут охотится с дворнягами, кто будет покупать дорогих охотничих? У нас все любят шару. Это как с машинами на еврономерах.
 

jurij

Мисливець
Не винуватий мій знайомий..на той момент він був директором ЛГЗ.За ними був закріплений відповідальний єгерь..Їх,собак,мало не на руках за кабанами носили...Ну не їхнє це...
 
Останнє редагування:

cagor

Слідопит
А боязьнь выстрела?Породаспециально выведена для охоты, гены, а вы говорите не их это. Так не бывает, при условии правильной племенной работы, тем более сразу с двумя собаками, от титулованых, рабочих собак. Что-то было не как 100%.
 

jurij

Мисливець
Єдине,що було не так,так це,що вони були куплені в віці 7 місяців..А так,по лісі вони бігали..як статисти..
 

Westvin

Мисливець
Млять,наша песня хороша.
2jurij,занялся бы ты чем нибудь другим.хотя поздно уже.
 

БЮВ

Слідопит
?То чому КСУ і ФМСУ ставлять наших улюбленців ,в яких нема родоводів з "колінами",в окрему касту ізгоів?Так,в Україні існує величезна проблема отримання дозволу для полювання,для собаки без документів.Наголошую-дозволу для полювання.а не паспорта для розмноження і покращення роду.Хочуть функціонери
Есть такое понятие как племенная робота. В основном собаками занимаются люди одержимые и влюбленные в определенные породы собак. Тратятся на это огромные средства, которые зачастую себя не окупают. Если давать пользовательские доки на всяких беспородных дворняг, даже классно работающих, охотнички будут брать себе разных полукровок. Даже у высокопородных собак бывает племенной брак а у полукровок будет большой отход по рабочим качествам. Через 20-30 лет идеально работающую собаку не найдете. В результате будут загублены породы выводившиеся столетиями. По Вашему все кто выводил собак охотничьих пород веками, занимались черте-чем - брали бы любых шавок и охотились с ними.
 

jurij

Мисливець
Я ні в якому разі не заперечую племінну роботу-я тільки за!І я щиро вітаю тих людей,які займаються такою кропіткою і не дешевою справою.Пане БЮВ, ви правильно замітили-"В основном собаками занимаются люди одержимые и влюбленные в определенные породы собак".Я думаю всі мисливці вас в цьому підтримають.Більше того-я пропоную,на законодавчому рівні,заборонити продаж собак мисливських порід(з родоводом) не мисливцям,тобто-власникам таких собак(приватним.чи пітомнікам) дозволити продаж собак((щенят) мисливських порід з родоводом(паспортом) тільки мисливцям (при наявності посвідчення мисливця),з обо"язковим записом в посвідчення мисливця і з дозволом утримання (в належних умовах,що теж важливо) не більше 2-3 особин.Тоді ці собаки будуть використовуватись по-призначенню,а не мучитись на балконах і не бачити лісу взагалі.Так буде справедливо.
А взагалі я бхотів закцентувати вашу увагу,щоб Ви чітко розрізнили два аспекти:1-Розведення(селекція,племінна робота)собак мисливських порід(тобто собак,ДЛЯ полювання);і друге-саме ПОЛЮВАННЯ,яке ,як всім віідомо виникло разом з виникненням людинии і аж ніяк не для розведення(племінноі роботи,селекції) собак мисливських порід.На жаль всі мисливці стали заручниками тої постанови,про порядок видачі паспортів.І це, в першу чергу, писалось для запровадження контролю і порядку в сферф обліку і дотримання чистоти породи.Всі це розуміють,та законодавець ,чомусь,не подумав про тисячі братів наших менших,які сотнями років трудились на полюваннях,щоб зараз можна було вивеси,селекціонувати,удосконалити ту,чи іншу породу.То може і пам"ятники собакам,які спасли тисячі людських життів позносимо??Вони ж безпородні..
Ще раз повторюсь-я низько знімаю капелюха і вклоняюсь перед тими людьми,можна сказати фанатами своєї справи,які займаються цією кропіткою роботою!Честь Вам і хвала(якщо це не заради грошей)!!Збирайтесь,об"єднуйтесь.Проводьте виставки,змагання.Проводьте спільні полювання-слава богу угідь у нас хватає.Але,на мою думку,кожен мисливець має сам виріщувати з якою собакою і як йому полювати.Можливо для цього слід створити якісь комісіі при КСУ і ФМСУ,щоб вони розглядали кожного конкретного кандидата на предмет пригодності,для ПОЛЮВАННЯ,а не для розведення.Тож можна створити якийсь механізм,але це нікому не треба.Більшості мисливців ці папери по- барабану:вони як ходили зі своїми улюбленцями на полювання ,так і будуть ходити.Замітьте більшість ходить тільки на качку,зайця,лисицю тому,що полювання перетворилось з відпочинку на дорогу забаву і вони не можуть собі дозволити лишні витрати.Взагалі в мене склалась така думка,що в Україні виникла каста багатих людей.які вирішили перетворити всім улюблену справу-полювання,на елітну розвагу:закриті клуби,відчуження угідь.Такі собі маленькі яники з гарбузовими.То ,слідуючи логіці(про обов"язкове полювання з собаками елітних порід з паспортами),слід дозволити полювати тільки з дорогими рушницями відомих брендів??А Іжики і Тозики заборонити-в них чоки мордою не вийшли.. І чим наявність родоводу допоможе собаці на полюванні??Напевне спершу диких тварин треба азбуки навчити,щоб (коли елітна лайка йому родовід покаже) той відразу на дупу сів??Заборонами справу не вирішиш.а усугубити можна.Ось такий каламбур.
А взагалі наш діалог мені нагадує спілкування сліпого з глухим..У кожного своя болячка..Нажаль ми перестали чути і дослухатись один до одного.До чого я це все пишу-є проблема ..Її треба вирішувати, а не відмахуватись і не закриватись постановами.І відповідні органи це повинні взяти під свій контроль..
Прохання відповіді писати аргументовано і без хамства.Тут всі порядні мисливці з більши чи меншим стажем і не треба опускатись до образ типу"2jurij,занялся бы ты чем нибудь другим.хотя поздно уже."Пане Westvin, нажаль я Вам не можу відповісти тим самим-напевно рилом не вийшов.
PS:В Україні дуже розвинене конярство-багато конеферм і приватних клубів.Та чомусь іх власники не вказують селянину,яку конячку йому запрягати-елітного ваговоза ,чи улюбленого Орлика...Селянин і сам знає...Для нього головне здоров"я і вміння виконувати різноманітну роботу кормильцем.
Всім дякую.З повагою!
 
Останнє редагування:

olga 83

Мисливець
Шановне товариство!В мене таке питання-Хіба БОМЖ ,який в силу якихось життєвих обставин залишився без документів,не є людиною?Йому що,заборонено користуватись людськими благами?Навіть в столовку не можна зайти поїсти,бо там всі з паспортами?То чому КСУ і ФМСУ ставлять наших улюбленців ,в яких нема родоводів з "колінами",в окрему касту ізгоів?Так,в Україні існує величезна проблема отримання дозволу для полювання,для собаки без документів.Наголошую-дозволу для полювання.а не паспорта для розмноження і покращення роду.Хочуть функціонери з КСУ і ФМСУ слідкувати за чистотою родословних-хай слідкують..Вони за це будуть руками і ногами триматись-це іхня кормушка...Але має бути законний механізм отримання дозволів (можна їх називати і "нульовими паспортами") для мисливських собак без родоводу,але з робочими якостями,які,іноді в десятки разів кращі,ніж у деяких породисто-родословних.Наведу приклад-мій колега купив пару ЗСЛ за 800 доларів..Родословна за ними на метрів 10 тягнулась...В результаті-собаки повний ноль,ще й пострілів бояться..тепер фірму охороняють і кур з котоми деруть..Звісно ніхто грошей не повернув..До речі-в любому виводку собак тільки 30% робочі-останні статисти...Особисто я не родословні купую,а надійного помічника на полюванні і хочу абсолютно законно з ним полювати.Маю таке право..Ось про це треба говорити..На мою думку,головне на полюванні для собаки не родовід,а ветеринарний паспорт і мисливські якості.Хто мисливець- той мене зрозуміє...Ну а кому подобається мірятись родоводами-це їхнє право..
такой документ как -дозвол на охоту-вообще не существует,как раз ,только паспорт вам даёт право вести собаку на охоту
 
Статус
Закрита.
Зверху