Карабіни 223 калібру

Статус
Закрита.

Panters

Снайпер
Шановні колеги мисливці, прошу допомоги з інформації по данному виду зброї.
Перелік питань які інтересують:
Марки та моделі карабінів в 223 кал. (б/у, бюджет до 700 дол.)
Яка оптимальна дистанція для прицільного пострілу з 223 кал.
Ціна набоїв на даний момент (від і до).
Вага куль які застосовуються в кал. 223
Відгуки про карабіни кал.223 з досвіду використання.
Заздалегідь вдячний всім хто відповість!
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Ціну набою можна подивиться на ібіс і ствол, вага кулі залежатиме від твісту ствола
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
о
Ціну набою можна подивиться на ібіс і ствол, вага кулі залежатиме від твісту ствола
от як щасливий власник - порадь людині! зауваж, що можна стрельнути по лисичці в полі, а дальності польоту кулі вистачить, щоб у густонаселеному районі убити бабку, яка сцисть під хатою за 3,5 км...
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Дистанція прицільного пострілу???? Та на скільки пристріляєш та і буде, тут важніше як для мене дистанція прямого пострілу без заниження кулі
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Мені цікаво пан дійсно нульовий в зброї чи таки хоче стати браконьєром???
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
о

от як щасливий власник - порадь людині! зауваж, що можна стрельнути по лисичці в полі, а дальності польоту кулі вистачить, щоб у густонаселеному районі убити бабку, яка сцисть під хатою за 3,5 км...
Бабці за 3.5 км нічого не буде, енергетики кулі мало, але це не інструкція по приміненню)))! Щоб положити біоціль потрібно 10 кілоджоулів на 1 кг ваги
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
о

от як щасливий власник - порадь людині! зауваж, що можна стрельнути по лисичці в полі, а дальності польоту кулі вистачить, щоб у густонаселеному районі убити бабку, яка сцисть під хатою за 3,5 км...
Замалий бюджет для 223, там вже стволи будуть прогорівші
 

Panters

Снайпер
Мені цікаво пан дійсно нульовий в зброї чи таки хоче стати браконьєром???
В зброї не нуловий(гладкоствол), а от по нарізному знань замало щоб мати повне уявлення про можливості кал. 223, 30-06 вважаю задорогим. Браконьєр це не про мене!
 
Статус
Закрита.
Зверху