Карта УООРА

Статус
Закрита.

Jäger 79

Новачок
Здравствуйте.Подскажите где можно посмотреть карту охот угодий Черниговского р-н?Заранее благодарен.
С ув. Виктор
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Здравствуйте.Подскажите где можно посмотреть карту охот угодий Черниговского р-н?Заранее благодарен.
С ув. Виктор
Запитайте в обласному УТМР наприклад в Житомирському їх продають
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Але тільки по Житомирському р-ну((( А взагалі б,керівництву УТМР давно була пора над цим подумати!!!
Дякую за уточнення. Взагалі не продавати потрібно а безкоштовно доводити і надавати електронний доступ мисливцям
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Так то воно так,але коли ви бачили хоч щось безкоштовне? Нажаль ...
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Карти в УТМРі є, невже важко зісканувати і загрузити на офіційний сайт?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Общую карту по Украине в данный момент сделать маловероятно, так как состав такой карты - очень динамичный, в некоторых регионах вопрос перезакрепления угодий еще не решен (не закрыт).
Однако, на местах такой вопрос решить легче. Например, в Киевском областном совете УООР с отстрелкой выдают ксерокопированную карту-схему охотугодий. на которую выдана отстрелка.
Расширяя ответ, м учетом приведенных подвопросов, можно сказать следующее: такие небольшие карты-схемы можно выдавать безвозмездно (бесплатно), но если дело дойдет до большого атласа, то необходимо учитывать дорогую стоимость современных картографических услуг и хорошей бумаги.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Общую карту по Украине в данный момент сделать маловероятно, так как состав такой карты - очень динамичный, в некоторых регионах вопрос перезакрепления угодий еще не решен (не закрыт).
Однако, на местах такой вопрос решить легче. Например, в Киевском областном совете УООР с отстрелкой выдают ксерокопированную карту-схему охотугодий. на которую выдана отстрелка.
Расширяя ответ, м учетом приведенных подвопросов, можно сказать следующее: такие небольшие карты-схемы можно выдавать безвозмездно (бесплатно), но если дело дойдет до большого атласа, то необходимо учитывать дорогую стоимость современных картографических услуг и хорошей бумаги.
Я з Вами погоджуюсь про атлас але хоча б загрузили те що є і кожен мисливець міг би сам вдома чи офісі чи ще де роздрукувати і все було б гут
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Могу сделать вам предложение: зайдите в облсовет УООР и помогите им с "загрузкой" имеющейся информации ;)
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Могу сделать вам предложение: зайдите в облсовет УООР и помогите им с "загрузкой" имеющейся информации ;)
Я вважаю що скоріше їм це не вигідно буде, я купляв півтора роки назад за 30 грн не знаю скільки вони там зараз за неї правлять, якщо її внесуть на сайт то по три червонці потрібно буде забути
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Там у них дівчина гарна на рецепції сидить))) Хай би і вантажила,все одно без діла комп'ютер мучає)))
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
ТО, що вона чиясь дочка (навіть єгера) та "мучає" компа, не говорить про те, що вона вміє сканувати, викладати "на комп" та взагалі - чи є у них сканер?
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
ТО, що вона чиясь дочка (навіть єгера) та "мучає" компа, не говорить про те, що вона вміє сканувати, викладати "на комп" та взагалі - чи є у них сканер?
До неї притензій немає вона своє відпрацьовує на всі 100 а чия вона дочка то я просто з земляком поділився інфою
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда

typict

Мисливець
Всім добрий день, з власного досвіду скажу - карт ніколи не буде. Бо ніхто нічого не хоче робити, і це я кажу не про керівництво УТМР а про звичайних мисливців. Ось я проявив ініціативу, написав звернення, підключив журналісітів, http://www.uoor.com.ua/forum/index....бл-Карти-мисливських-угідь.38942/#post-297122 вирішив хоч якось вплинути на відсутність карт, мені після цього вже писали кілька мисливців питали чи є в мене карти, а просто взяти і підписатись під зверненням ніхто не захотів. Я дуже розчарований в наших людях, ніхто нічого не хоче робити і нічого не буде...
Представник УТМР навіть запропонував мені приїхати і самому переносити ці карти в електронну версію з оплатою роботи і я це зроблю але нажаль поки немає часу туди поїхати, в будні дні робота...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
У нас спеців не вистачає, а специ, які бажають мати карти допомогти не завжди... можуть. Ось і все замкнуте коло!
Давайте так: якщо можете - допоможіть! Це ж спільна потреба
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так, пан Колесник, вчера некогда было, сегодня переговорил с руководством Житомирского облУООРа, решили связать Вас с охотоведом облорганизации, чтобы Вы помогли ему перенести имеющиеся карты на комп и распространить по Инету.
Как только охотовед приедет из командировки, я вас свяжу.
ПыСы. Надеюсь, что и Турист вскорости вернется из похода и поможет своей охоторганизации с этим картежным делом! ;)
 
Статус
Закрита.
Зверху