Карта УООРА

Статус
Закрита.

typict

Мисливець
Це все ясно, як малювати, як наносити, як носити, як друкувати ітд. Проблема одна яку вирішити я не можу - немає точних меж відтворювальних ділянок і їх ніхто незнає, от і все кінець казочки, що робити я незнаю, або малювати приблизно "на око" або забити на це все, або змусити працівників УТМР робити нормальні карти з описом меж. Для останнього варіанту я створив звернення і попросив мисливців підтримати його - http://www.uoor.com.ua/forum/index....бл-Карти-мисливських-угідь.38942/#post-297122 Але всім вибачаюсь - насрати. Що робити далі - незнаю
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Це все ясно, як малювати, як наносити, як носити, як друкувати ітд. Проблема одна яку вирішити я не можу - немає точних меж відтворювальних ділянок і їх ніхто незнає, от і все кінець казочки, що робити я незнаю, або малювати приблизно "на око" або забити на це все, або змусити працівників УТМР робити нормальні карти з описом меж. Для останнього варіанту я створив звернення і попросив мисливців підтримати його - http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Вінницька-обл-Карти-мисливських-угідь.38942/#post-297122 Але всім вибачаюсь - насрати. Що робити далі - незнаю
Не знаю, як на кшталт "робити карти", але вимагати від них точного опису ділянок - Ваше право! А Ви вже, як спец, сподіваюся, допоможете нанести!
Незрозуміло, куди дивляться головний мисливствознавець обласної організації та екологи із лісниками?!. Та й наші - їм же краще повинно бути, коли немає спору за межі!
 

Smash

Новачок
Вот карта киевской обл на 2015 год. Сори за качество, но разобраться можно открыв изображение клацнув на фото левой кнопкой мыши.













 

Admin

Administrator
Команда форуму
Есть, подготовленная одним нашим форумчанином, карта Киевской области. Весит - 290 Мб
Через какой ресурс выставить для скачки?
 

Igoг

Новачок
Недавно пытался на разные. Яндекс-диск лучше всего закачался (быстрее и без обрывов)
 

Кот Баюн

Новачок
Дорогой Роман! Это Вам, как винничанину, у которого в городе большая картографическая фабрика есть, и который может "ругаться" умными словами типа "конвертировать в ози-эксплорер для ЖПС навигации", легко и просто о таком говорить! ;)
Уже даже мне, у которого были оцифрованные 100000-е карты ГШ СССР, привезенные от экологов с вашей фабрики, и то без спецпрограмм сложно было бы сделать границы о/х на этих картах. Да еще сделать их "читабельными" для всех членов УООР! А в областных и тем более - в районных советах УООР таких спецов... с трудом!
Посему лучше, если умеющий (вроде Вас) возьмет нужную информацию в обл (рай) совете УООР и поможет сделать, как говорят в народе, "по-людски".
Или я не прав?
Если проблемы со взаимопониманием в местных подразделения УООР - пишите, будем оказывать содействие и помогать!
Если есть возможность состыковать с охотоведом Одесского УООР - могу помочь в свободное от работы время.
 
Статус
Закрита.
Зверху