Картечелійка 6 мм.

EARL

Слідопит
Якщо діаметром 4 мм., то штук з 35 великою лійкою і штук з 25 малою.
 

RAMZES XIV

Мисливець
Доброї ночі дуже цікавить картеч 7,2, можна таку зробити. Таке питання ще, чи треба після лиття робити обкатку? З пов.
 

EARL

Слідопит
Доброг дня!
Нарахунок 7,2 мм. не знаю, як вийде... Станку 40+ років... Обкатку робити бажано, а ні, то вручну надфільком облої прийдеться зпилювати... З Пов.
 

RAMZES XIV

Мисливець
Доброг дня!
Нарахунок 7,2 мм. не знаю, як вийде... Станку 40+ років... Обкатку робити бажано, а ні, то вручну надфільком облої прийдеться зпилювати... З Пов.

Я розумію, але на скільки я знаю робиться десь приблизно на 7,5 або 7,4 потім на грохало обов язково, і тільки тоді картеч достатньо тверда та розмір зменшується до потрібних 7,2. З пов.
 

EARL

Слідопит
7,4 немає в мене такої фрези. Так що вибачайте. З Пов.
 

Kapitan

Снайпер
Я розумію, але на скільки я знаю робиться десь приблизно на 7,5 або 7,4 потім на грохало обов язково, і тільки тоді картеч достатньо тверда та розмір зменшується до потрібних 7,2. З пов.
Не завжди так. Частіше облой закатується на картеч і розмір виходить більший ніж матрічний.
 

EARL

Слідопит
Не завжди так. Частіше облой закатується на картеч і розмір виходить більший ніж матрічний.
Напевно вся справа в твердості сплаву. Я відливаю картеч з твердого (з сурьмою) сплаву. Так от розміри картечі після дробокатки зменшуються на 0,05 - 0,1 мм. від відливки, а облої перетворюються в тонке лушпиння і залишаються на дні дробокатки (дробокатка типу жорна, важка). З м*якого сплаву картеч не лью... З Пов.
 

EARL

Слідопит
Картечелійка 7 + 5 мм. продана. На днях буде готова друга. З Пов.
 

BooMka

Слідопит
Здравствуйте, а можно заказать 4мм с одной стороны, а с другой 5мм? И какая будет цена? Спасибо. Если можно такую как на фото выше.
 

Gesha

Мисливець
Доброго вечора! Скажіть будьласка скільки рядів і скільки штук (дробин) буде виходити з одніеї матриці при діаметрі дробі 5мм (4/0) і чі не плануете виготовляти матриці по типу плоскогубців (з ручками на шарнирі).
 

EARL

Слідопит
Доброго вечора!
З меншої лійки виходить два ряди по 11шт. = 22шт. З більшої лійки два ряди по 17шт. = 34шт. З ручками на шарнирі робити лійки не планую. З Пов.
 
Зверху