Карти біотехнічних споруд

Статус
Закрита.

Михаил Hunter

Новачок
Дуже цікаво дізнатися де і які біотехнічні споруди (кормушки, солонці, підкормочні площадки) розташовані в угіддях.
Мене цікавлять угіддя Макарівського УТМР, та і взагалі все що пов'язано з мисливством у цьому районі
 

saeco

Мисливець
Дуже цікаво дізнатися де і які біотехнічні споруди (кормушки, солонці, підкормочні площадки) розташовані в угіддях.
Мене цікавлять угіддя Макарівського УТМР, та і взагалі все що пов'язано з мисливством у цьому районі
А що, бажання звернутися безпосередньо до Макарівського УТМР не має? Тільки там Ви отримаєте вичерпну відповідь.
 

igarek

Мисливець
Вважаю що ця інформація повинна бути доступна не для всіх цікавих.Для бракош це дуже корисна інфа.Не раз їх ловили біля годівниць або поблизу.Про наслідки задумайтесь самі.
 

Михаил Hunter

Новачок
Вважаю що ця інформація повинна бути доступна не для всіх цікавих.Для бракош це дуже корисна інфа.Не раз їх ловили біля годівниць або поблизу.Про наслідки задумайтесь самі.
Здається бракоши краще єгерів знають що де ходить і що де стоїть...
Можливо ви і праві, сперечатися не буду.
 

кей

Мисливець
Краще єгерів вони знать неможуть - єгеря їх строять,ремонтують, а розтащування годівниць і підкормочних майданчиків не повинно бути легкодоступною інформацією.
 

Михаил Hunter

Новачок
Краще єгерів вони знать неможуть - єгеря їх строять,ремонтують, а розтащування годівниць і підкормочних майданчиків не повинно бути легкодоступною інформацією.
Проїхався я місцями де попередній єгер будував кормушки в 2005 і знаєте що я побачив? Ніхто іх не ремонтує і не поповнює кормами, кормушки повалені стоять.
А цікаві мені карти біотехнічних споруд, щоб мати можливість поїхати і подивитись чи дійсно вона стоїть і в якому стані.
Цей раз я заїхав на "відтворювальну ділянку" але нонсенс, із 3 кормушок що я знав, ні в одній нема корму...та що там говорити, вони просто поламані лежать на землі.
 

fenixx

Мисливець
Трохи не по темі, але наш мисливський колектив, при відпрацюванні трудоучасті самостійно приводить до ладу кормушки, і час від часу з допомогою єгеря підвозить корм.Ось так...
 

Кот Баюн

Новачок
Думается мне, информация о расположении кормушек и тому потобных штук должна быть опубликована в сети. Во-первых - браконьеры и так знают, кто где бегает. А во-вторых - есть много небезразличных людей, которые зимой могут подкинуть туда чего поесть. Я сам месяц кормил местечко, чтоб показать сыну живую косулю не в клетке. Хотя сам хожу только на пернатую дичь.
 
Статус
Закрита.
Зверху