Картка обліку добутої дичини

Коля7777

Новачок
Доброго дня шановні. Скажіть будь ласка чи потрібно здавати картку обліку в кінці сезону якщо жодного разу не виходив на полювання (вона пуста) дякую!
 

Leodr

Снайпер
Здавать, необходимо в любом случае, делается проплата, и вместе с карточкой сдаете. Получаете новую. При утери пишете заявление. Как то так!
 

Коля7777

Новачок
А здавати потрібно по місцю проживання чи приписки?? Можливо дурні питання вибачаюся. Пів року як отримав дозвіл
 

Leodr

Снайпер
В охотхозяйство, там где вам выдавали удостоверение охотника! У нас так.
 

Hovarf

Слідопит
В охотхозяйство, там где вам выдавали удостоверение охотника! У нас так.
Дозволю собі трошки Вас поправити, мисливські господарства посвідчень мисливця не видають. Їх видають обласні управління лісового та мисливського господарства.
 

Hovarf

Слідопит
Видали мені картку в області, а мене цікавить чи можу здати я в районі?
Раніше дозволяли видавати контрольні картки посадовим особам лісгоспів на місцях, заповнюючи їх вручну. Переважно цим займалися районні мисливствознавці. Районний мисливствознавець отримував в обласному управлінні лісового та мисливського господарства енну кількість чистих бланків згідно накладної, потім на місці проводив обмін карток мисливцям (приймав квитанції про оплату, збирав старі картки і відповідно виписував і видавав на руки нові). Після цього він здавав в область старі картки і квитанції до них і відчитувався про отримані бланки карток. Для мисливців це було зручно, бо можна було поміняти картку на місці і не було потреби їхати в обласний центр. Тепер цей порядок змінено. В обласному управлінні лісового та мисливського господарства створено базу даних всіх мисливців області. Заміна контрольних карток проводиться через цю базу (картка друкується на компютері). Принаймі так в нас на Львівщині, але думаю , що в інших областях так само.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Раніше дозволяли видавати контрольні картки посадовим особам лісгоспів на місцях, заповнюючи їх вручну. Переважно цим займалися районні мисливствознавці. Районний мисливствознавець отримував в обласному управлінні лісового та мисливського господарства енну кількість чистих бланків згідно накладної, потім на місці проводив обмін карток мисливцям (приймав квитанції про оплату, збирав старі картки і відповідно виписував і видавав на руки нові). Після цього він здавав в область старі картки і квитанції до них і відчитувався про отримані бланки карток. Для мисливців це було зручно, бо можна було поміняти картку на місці і не було потреби їхати в обласний центр. Тепер цей порядок змінено. В обласному управлінні лісового та мисливського господарства створено базу даних всіх мисливців області. Заміна контрольних карток проводиться через цю базу (картка друкується на компютері). Принаймі так в нас на Львівщині, але думаю , що в інших областях так само.
Подтверждаю! У нас, на Черниговщине, точно так же и было, и есть.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Раніше дозволяли видавати контрольні картки посадовим особам лісгоспів на місцях, заповнюючи їх вручну. Переважно цим займалися районні мисливствознавці. Районний мисливствознавець отримував в обласному управлінні лісового та мисливського господарства енну кількість чистих бланків згідно накладної, потім на місці проводив обмін карток мисливцям (приймав квитанції про оплату, збирав старі картки і відповідно виписував і видавав на руки нові). Після цього він здавав в область старі картки і квитанції до них і відчитувався про отримані бланки карток. Для мисливців це було зручно, бо можна було поміняти картку на місці і не було потреби їхати в обласний центр. Тепер цей порядок змінено. В обласному управлінні лісового та мисливського господарства створено базу даних всіх мисливців області. Заміна контрольних карток проводиться через цю базу (картка друкується на компютері). Принаймі так в нас на Львівщині, але думаю , що в інших областях так само.
Та так воно у всіх областях та місті Києві! І (принаймні у м. Києві та області) комп'ютери "працюють" від початку цього процесу.
Ось погано, що, наскільки знаю, єдиної системи обліку по Україні у лісників немає...
 
Зверху