Кидалово з Попільня (Житомирська обл.)

Тема у розділі 'Кидали, шахраї на форумі', створена користувачем vadukmuk, 29 вер 2017.

Вутка - все для охоты и рыбалки
  1. vadukmuk

vadukmuk Мисливець

Сталось це не на цьому форумі, але вирішив Вам повідомити так як думаю цей чоловік може "працювати" не тільки на ОЛХ.
    Замовив в мене Тищенко Дмитро Васильович 80965424911 запчастину до свого автомобіля.попросив вислати срочно в той же день, бо авто мав продати а поворот розбитий. Сказав вислати наложним він забере 100% бо мають приїхати покупці.а по якигось причинах сплатити на карту неможе. Я і повірив. Відпросився з роботи поїхав в село(37км. туди і назад) і вислав той поворот.Пройшло 5 днів посилку ніхто не забирає. Звоню я на номер з якого звонив той чоловік 80680412259 він мені каже що це він замовляв для свого друга, а друг незабирає через те що він незнав що дорога доставка + наложений, і просе щоб я відмінив наложений тоді він забере посилку а гроші скине мені на карту. я відмовлявся. тоді мені приходило ще 5 смс з пропозицією відмінити наложений платіж щоб він міг забрати товар. тривало вся дискусія протягом 10 днів і все затихло. тепер мушу оплатити пошті майже 200 грн. щоб забрати посилку назад.
    І з такими людьми ми йдем до Європи(

krushinski00 подобається це.
  2. Safari
  3. tyrist 1945

tyrist 1945 Снайпер

Є люди, а є людиська....сумно.

MEZZ@, vadukmuk та kef подобається це.
  4. Игорь5556178

Игорь5556178 Новачок

Я к сожалению попался на их уловку,он мне якобы отправил стартер на автомобиль а пришел мусор в посылке,намер обращаться в полицию.Вот его фото

Вкладення:

• YqyXfISFi6Y.jpg
      YqyXfISFi6Y.jpg
      Розмір файлу:
      41,3 КБ
      Переглядів:
      182
  5. vadukmuk

vadukmuk Мисливець

якщо є якісь докази, можна написати заяву в поліцію, і в банк якщо є номер його карти, може і справді що поможе.
    в мене були тільки смс а з них толку мало.
    Таким тре руку відрубувати привселюдно,тоді може дойде до їхнього мозку (якщо він є) що потрібно йти працювати щоб мати гроші, а не красти

6. ATIS

ATIS Слідопит

Якщо би кинув, я би з'їздив би в Попільню;)

vadukmuk подобається це.
  7. vadukmuk

vadukmuk Мисливець

було б блище - то зрадістю) мені 350 км туди

8. ATIS

ATIS Слідопит

Та і мені майже, але поїхав би полюбому;)

krushinski00 та vadukmuk подобається це.
  9. Игорь5556178

Игорь5556178 Новачок

с финансами и так накладка!!!проще заяву кинуть сам звонить начнет что б забрал

10. Vadim1721vadim

Vadim1721vadim Мисливець

Да ладно 200 грн.меня хотели кинуть на мотор лодочный,тоже через ОЛХ.дал обьяву о продаже через несколько дней звонят «типа куплю но я не с Киева кореш приедет заберет ,а я деньгу скину» я согласился.и вот приехал кореш проверил мотор и пытается его к себе в багажник положить со словами сейчас тебе деньги скинут,я жду мне приходит на телефон СМС что деньги перечислены,и я сразу понял что это лохотрон.карточки у меня нет и я дал номер знакомого то есть СМС должно прийти не мне а ему.я чудо покупателю сказали что вызываю полицию и его как ветром сдуло.

krushinski00 подобається це.
  11. krushinski00

krushinski00 Слідопит

Так потрібно булоб визвати

12. Vadim1721vadim

Vadim1721vadim Мисливець

А что я доказал бы на месте.разговаривал я с покупателем по телефону а не с тем кто приехал.далеко не надо брать нужна мне тушка ноута нашел на горячо любимом ОЛХе.звоню мне сразу предлагают скинуть деньги все и сразу я говорю давайте наложкой,продавец в отказ через минут 10-15 обьява пропала.

Поділитися цією сторінкою

Графф