Комплектуючі для спорядження набоїв.

Reinger

Снайпер
Прайс обновлен. Кому интересно - сброшу на электронку или Вайбер
 

djon20djon

Мисливець
дивлюсь культура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! без будьласка прайс не висилають ............ а продати хочеться ??????????????????????????????????????? прайс на базу djon20djon@yandex.ru
 

Peresvetk

Слідопит
А що, культура вже рахується вадою? Краще пошту собі зробіть в українському домені. Не знаю звідкіля ТС відправляє свої повідомлення, але в нас, наприклад, русссський яндекс заблокований.
 

Reinger

Снайпер
дивлюсь культура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! без будьласка прайс не висилають ............ а продати хочеться ??????????????????????????????????????? прайс на базу djon20djon@yandex.ru
Колего, Ви знаєте, за Ваше хамство і за те, як Ви образили всіх інших, з Вами навіть спілкуватись немає бажання. Мабудь, ні Ваші бабуся чи мама не вчили Вас з дитинства ввічливості. Будь ласка, навіть не пишіть мені в темі. А хамство і образи колег є порушенням Правил форуму. Не примушуйте мене звертатись до Модератора, щоб Вам вкліпали бана.
Кто просил, прайс сбросил.
 
Останнє редагування:

Reinger

Снайпер
Та без проблем, достатньо і одного разу. То будьте так ласкаві, прийміть від мене, на Ваше прохання, те, що Вам так знадобилось, вже відправив. З пов. за Вашу позицію.
 
Останнє редагування:
Зверху