Костюм Горка

РРМ

Новачок
Вопрос к топикстартеру:

Про головной убор можно подробнее. Фото?
Добрый день, 1gena73.
На данной фотографии мне ОЧЕНЬ понравилась шляпа, но было сомнение, что я угадаю с размером.
Так вот-я дома замерял окружность головы, я указал производителю какой шлямбур мине надо!!!
При получении полного комплекта данного обмундирования (примерял я его понятно не на новой почте),
я действительно получил то что хотел.
Скажу больше. (не реклама) Вчера получил такой же комплект для кума своего-тоже без нареканий.
Теперь о шляпе.
Шляпа удобная, в ней не жарко (в жаркое время ), в солнцепек хорошо закрывает те участки головы,
которые не закрывает кепка (шея, уши, лицо). С внутренней стороны есть карманчик из сеточки (если кто берет с собой документы на воду).
Как-то так.
С уважением, РРМ.





Фото
 

димон1983

Слідопит
Добрый день, 1gena73.
На данной фотографии мне ОЧЕНЬ понравилась шляпа, но было сомнение, что я угадаю с размером.
Так вот-я дома замерял окружность головы, я указал производителю какой шлямбур мине надо!!!
При получении полного комплекта данного обмундирования (примерял я его понятно не на новой почте),
я действительно получил то что хотел.
Скажу больше. (не реклама) Вчера получил такой же комплект для кума своего-тоже без нареканий.
Теперь о шляпе.
Шляпа удобная, в ней не жарко (в жаркое время ), в солнцепек хорошо закрывает те участки головы,
которые не закрывает кепка (шея, уши, лицо). С внутренней стороны есть карманчик из сеточки (если кто берет с собой документы на воду).
Как-то так.
С уважением, РРМ.





Фото
Шановний, а звідки ви знаете що в ній не жарко в "сонцепек" Ви ж її 26 вересня придбали?:):):) Без образ.Просто спитав:)
 

РРМ

Новачок
Шановний, а звідки ви знаете що в ній не жарко в "сонцепек" Ви ж її 26 вересня придбали?:):):) Без образ.Просто спитав:)
Доброго дня, димон1983.
Річ у тому, що я мешкаю на півдні України.
Першого жовтня я був на полюванні в Ізмаільському районі Одеської області.
Не важко перевірити які погодні умови були на той час.
Без образ.:)
Просто відповив на Ваше питання:):):).
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Друзья! Давайте оставим эти закидоны по поводу скрытой рекламы и т.д. Для этого есть модераторы, они в состоянии проверить и сравнить ИП-шники.

По поводу костюма и цены. Костюм лично мне нравится. Собираю деньги, скорее всего куплю. По цене - рядом продаются костюмы по 400-500 грн, у этого производителя тоже есть за такие деньги. Но ни для кого не секрет, что за 500 грн на сегодняшний день можно купить вещь не очень высокого качества. Пожалуйста, кому дорого - проходим мимо, тем более цена по правилам форума не обсуждается. Рядом есть совсем недорого. Хотя тут же рядом есть темы, где продается фирменная одежда и обувь, и естественно баснословно дорого (для кого-то) :) Так что давайте соблюдать рамки приличия и прекратим нападки друг на друга.
 

оскар

Мисливець
Костюм пошито з 100% ХБ матеріалу. Ідеально підійде для мисливців та рибалок.
Відмінна риса костюму-це захист від вітру та дощу, а також зовнішніх пошкоджень.
Для пошиття цього костюму було використано спецільну палаточну надміцну тканину. Завдяки їй костюм є довговічним, надійним та зручним

В комплект входить куртка та штани
Ціна 1300 грн.
Відправка будь яким зручним для Вас перевізником за рахунок покупця.
тел. для контакту 097-75-85-два91
цікава штука гугл !))))) і як розуміти???? це ваш сайт http://www.hunting-style.com/kontakty/ а це інший але одяг той самий http://camo-ua.prom.ua/p373536828-zimnij-kamuflyazhnyj-kostyum.html
 

Pion

Мисливець
цікава штука гугл !))))) і як розуміти???? це ваш сайт http://www.hunting-style.com/kontakty/ а це інший але одяг той самий http://camo-ua.prom.ua/p373536828-zimnij-kamuflyazhnyj-kostyum.html
Доброго вечора. Це не гугл цікава штука. А інтернет торгівля. Одне з тих посилань що ви надали це офіційний сайт виробника і ціни вказані для дрібного гурту.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
http://trend1.com.ua/p287484108-kostyum-gorka-trend.html
Завтра узнаю по ценам на большой рост (5-6). Но ...что-то у меня закрадываются смутные сомнения" (с)
Розміри є всі, від 46-60. всі костюми пошиті в 4 рості.
це ще десь 150 грн до вартості.
 

Pion

Мисливець
Опис і технічні параметри:
Підошва:
Литий метод кріплення, ППУ (пінополіуретан) двохкомпонентна система (ПУ / ПУ), виробництва компанії «Basf»,
Німеччина. Маслобензостійка, температурний режим експлуатації від -35С до + 120С, опір ковзанню (тест) ДЗО, ― не
ковзає на броні.
Верх взуття (союзка, задник, Берец):
натуральна шкіра ВРХ (велика рогата худоба), товщина 1,8 ― 2мм, гідрофобна, виробництва Україна.
Нитки:
Гідрофобні Граля WR, виробництва компанії COATS (Англія)
Підкладкові матеріали:
― М'який нетканий матеріал Hong-Kong, має високу стійкість до зношування, завдяки комірчастої структурі відводить
вологу.
― Устілка вкладная: шкіра натуральна спилок (устілкової), ВРХ, товщина 2-3мм, виробництва Україна або формовочная
устілка, виробництва VALFUSSBETT (Італія).
Встрочная устілка:
штучний, нетканний, антистатичний матеріал для взуття, виробництва Італія чи антипрокольна устілка типу кевлара
(під замовлення), виробництва Biagioli (Італія). Підносок (посилений) і задник (вставка): термофлекс, товщина 1,8 мм,
виробництва Словаччина. Забезпечує додатковий захист пальців ніг і фіксацію п'яти.
Фурнітура: блочки металеві, виробництва ArtStep (Україна).
Шнурки: посилені (з внутрішнім наповненням), виробництва Україна, довжина 210см.
Розмірний ряд: 40 ― 47р.р., повнорозмірні.
ЦІНА:1250 грн.
 

Вкладення

Нейка

Мисливець
Доброго времени суток, уважаемые коллеги)
Хочу сразу извинится перед ТС за то, что долго не получал посылку на НП)))
Не примите за рекламу, но мне таки есть шо сказать в адрес костюмчика.
Ткань качественная, покрой и пошив отличный. Костюм, а точнее костюмы - 3 шт- покупались без примерки, от нас попросили только обмерять талию и грудь... и подождать пошива. Все бойцы костюмами довольны, всем размеры подошли. Только на одном в месте сшива рукава и торса есть косячок, но это уже мелочи, при получении не увидели этого(
 

Pion

Мисливець
Доброго времени суток, уважаемые коллеги)
Хочу сразу извинится перед ТС за то, что долго не получал посылку на НП)))
Не примите за рекламу, но мне таки есть шо сказать в адрес костюмчика.
Ткань качественная, покрой и пошив отличный. Костюм, а точнее костюмы - 3 шт- покупались без примерки, от нас попросили только обмерять талию и грудь... и подождать пошива. Все бойцы костюмами довольны, всем размеры подошли. Только на одном в месте сшива рукава и торса есть косячок, но это уже мелочи, при получении не увидели этого(
Був радий Вам допомгти!!! На рахунок "косячка" потрібно було віддзвонити до нас.
 

Нейка

Мисливець
На рахунок "косячка" потрібно було віддзвонити до нас.
Зроблю фото, скину в Вайбер. Його і не видно, прикриває зі спини тканина що на рукав находить.
Дуже чекаємо бейсболки в такому кольорі,хочемо "комплект"
 

Pion

Мисливець
Зроблю фото, скину в Вайбер. Його і не видно, прикриває зі спини тканина що на рукав находить.
Дуже чекаємо бейсболки в такому кольорі,хочемо "комплект"
З бейсболками у нас трохи проблема((((((( Як тільки появляться обовязково виставлю фото сюди. Починаються холоди і ми утепляємось ))))) Шиється зимова версія ГОРКИ.
 

gramm80

Новачок
Доброго дня.Хотів би замовити Костюм-горка "Тренд М-65"розмір потрібен 50-52.
 
Зверху