Костюм Горка

---Roman---

Новачок
Pion,
маю підтверджене замовлення "Горка-Т" - 05.10.16 з терміном очікування "приблизно 1,5 тижня"
27.10.16-28.10.16 - з'ясовується, що замовлення не виконано. Ну, буває...
маю повторне підтвердження замовлення 28.10.16 з новим терміном очікування "1,5-2 тижня"
17.11.16 - мертві з косами і ....
Очевидне запитання озвучувати?
 

Pion

Мисливець
Pion,
маю підтверджене замовлення "Горка-Т" - 05.10.16 з терміном очікування "приблизно 1,5 тижня"
27.10.16-28.10.16 - з'ясовується, що замовлення не виконано. Ну, буває...
маю повторне підтвердження замовлення 28.10.16 з новим терміном очікування "1,5-2 тижня"
17.11.16 - мертві з косами і ....
Очевидне запитання озвучувати?
п.Роман ваш костюм шиється по ваши індивідуальних даних які ви надавали нам. Для того щоб його пошити від робочого процесу потрібно відірвати не одну людину. Якщо б у Вас був повноррозмірний костюм ви вже би його давно отримали.
 

---Roman---

Новачок
От так виправдання!
При першому замовлені "різнобій" обговорювався, терміни теж, проблем не передбачалось.
При повторному замовлені - нічого не змінилось - ті ж самі запевнення "без проблем".
Просто якщо на відшив, на повторний відшив, в силу якихось обставин, потрібно більше часу - прийнято інформувати.
 

Pion

Мисливець
От так виправдання!
При першому замовлені "різнобій" обговорювався, терміни теж, проблем не передбачалось.
При повторному замовлені - нічого не змінилось - ті ж самі запевнення "без проблем".
Просто якщо на відшив, на повторний відшив, в силу якихось обставин, потрібно більше часу - прийнято інформувати.
Ніяких виправданнь,я написав в дійсності як воно є.
 

---Roman---

Новачок

Pion

Мисливець
Совсьом-совсьом? :) Так і я написав, як воно є - за два рази.

По ділу: в цьому році реально дочекатись (+ замовити капелюха)?
Реально. вчора розмовляв на рахунок вашого костюму, запевнили мене що шиють. А на рахунок капелюха, який розмір має бути???
 

Sapyan

Новачок
Добрый день! Как обстоят дела с костюмом на флисе, есть уже экземпляры?
 
Зверху