Крик душі!

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Друзі, прошу Вашої допомоги
Так склалось що термін дії на придбання першої рушниці, закінчується, а я досі не знайшов що припало до душі:(
Хтось є з добрих людей та зможе в особистому листуванні чи по тел допомогти в виборі на конкретних прикладах зброї, з фото зроблених мною та цінами!
відгукніться, якщо такі є:)буду дуже вдячний, а якщо й поблизу то з мене могорич:)
 

василь довжик

Слідопит
Мав тоз-34 рушниця класна,але чеки там круті були як для мене стрілка початківця,дуже вашко попадати.Зараз купив Ата армс нео12,енерційний полуавтомат 12 калібру.Чеки зміні,короче рушниця не дорога і надійна.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Друзі, прошу Вашої допомоги
Так склалось що термін дії на придбання першої рушниці, закінчується, а я досі не знайшов що припало до душі:(
Хтось є з добрих людей та зможе в особистому листуванні чи по тел допомогти в виборі на конкретних прикладах зброї, з фото зроблених мною та цінами!
відгукніться, якщо такі є:)буду дуже вдячний, а якщо й поблизу то з мене могорич:)
А зачем вы создали ещё одну тему???
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Крик-душі.66112/
От того,что вы их будете создавать пачками,ваш вопрос не решится!Ездите по ормагам,щупайте-смотрите-клацайте,надоедайте продавцам,имеете полное право с"зелёнкой"на руках!
 

Корнилов

Снайпер
В тому що не дорога - я з Вами повністю згідний, а чим Ви мене переконаєте, що вона надійна.
Человек совета просит, а Вы умничаете! Обсуждение оружия - другая тема! Вон есть МЦ против АТА!
 

василь довжик

Слідопит
Під дощем і в мороз механізми відпрацювали на ура з от 28-36 гр дробі.20-24 гр не є для мисливської рушниці навіскою.Море користувачів,позитиву від користування саме нео12.Раджу в магазин,що ляже в руки,прочитати відгуки в неті на сайтах де дійсно люди дають поради а не п..ть с пустого в порожне.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А ви маєте якусь надійну???Яка чітко робить як молоток по цвяху.
ИЖ-54, ИЖ-58, ИЖ-26 - это из советских двустволок-горизонталок. А что еще нужно, для полного счастья, новичку?
Доступная цена, хорошее качество, ИМХО. Да и хватит их надолго.
П.С. Совет: только покупайте без эжектора-и головной боли меньше, и выстрелы будете больше ценить.
Полуавтоматы я бы новичку никогда в жизни не советовал: до них нужно еще дорости!
А привыкать к очередях, с молодости, когда азарт распирает грудь- глупо, вредно и неправильно, ИМХО.
ИЖ-58, пожалуй, будет идеальным вариантом: недорого, доступно и просто хорошее, надежное ружье для новичка.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Друзі, прошу Вашої допомоги
Так склалось що термін дії на придбання першої рушниці, закінчується, а я досі не знайшов що припало до душі:(
Хтось є з добрих людей та зможе в особистому листуванні чи по тел допомогти в виборі на конкретних прикладах зброї, з фото зроблених мною та цінами!
відгукніться, якщо такі є:)буду дуже вдячний, а якщо й поблизу то з мене могорич:)
Вот отличное предожение у нас на форуме: не зевайте!;)
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-ИЖ-58.65840/#post-702817
 

ura83

Слідопит
ИЖ-54, ИЖ-58, ИЖ-26 - это из советских двустволок-горизонталок. А что еще нужно, для полного счастья, новичку?
Доступная цена, хорошее качество, ИМХО. Да и хватит их надолго.
П.С. Совет: только покупайте без эжектора-и головной боли меньше, и выстрелы будете больше ценить.
Полуавтоматы я бы новичку никогда в жизни не советовал: до них нужно еще дорости!
А привыкать к очередях, с молодости, когда азарт распирает грудь- глупо, вредно и неправильно, ИМХО.
ИЖ-58, пожалуй, будет идеальным вариантом: недорого, доступно и просто хорошее, надежное ружье для новичка.



Племінник минулого року купував першу свою..
взяв Cobalt SA28 12/76 заплатив 6800 грн.
Ціна хороша як для нової, але є нюанси.....
з далеку ніби ATA NEO 12, ,береш у руки то ніби сокирою зроблена,
+ для мисливця початківця не дуже технічно грамотного - розборка і чистка з сльозами на очах. та й набої йдуть на ура в догінку:)

Також віддаю перевагу для початківця - "двух стволку"... Хоча кому що подобається. В ідеалі повинно бути дві!!!

П.С. Племінник - задоволений
 

василь довжик

Слідопит
Як дя початківця в першу чергу це зміні чоки.Циліндр,получок.Автомат і змусити себе 2 патрони для початку.Я двудулку продав і не жалію.Третій патрон не раз виручав,як по перу так і по звіру.Для початку одну потім другу це рахую не правильно.Так як нова рушниця в руках це знову досадні промахом.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Були часи,коли за радість навіть без рушниці побути на колективному полюванні.
Это, как бы сказать помягче- щенячий восторг, но не радость!:rolleyes: Хотя "курс молодого охотника", уверен, многие из нас проходили именно на "подхвате"-и в роли загонщиков, и доставальщиков, и подносчиков, а то и - собак!;)
А вот ощутить себя полноправным охотником, со СВОИМ ружьем в руках- вот это уже действительно счастье, так счастье!
 

Hovarf

Слідопит
А ви маєте якусь надійну???Яка чітко робить як молоток по цвяху.
Шановний Василь Довжик, особисто я під словом "надійна" маю на увазі - перевіреність часом. Тобто коли рушниця відслужила вірою і правдою років 50 - 70 , або і більше і залишається в робочому стані. В такому, що запросто може використовуватися ще стільки ж. Ось таку зброю я вважаю надійною. А тепер скажіть, коли на ринку з'явилася турецька мисливська зброя? Декілька років тому. То про яку перевіреність часом може йти мова. А про те що пишуть в інтернеті я читав. І те що "робить як молоток по цвяху" теж читав. Але в мене запитання - а чи буде вона робити як молоток по цвяху років 100 ( як для прикладу бельгійський Браунінг чи німецька зброя).
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Так склалось що термін дії на придбання першої рушниці, закінчується, а я досі не знайшов що припало до душі
Ви шукаєте нову чи бувшу у використанні?
Яку суму Ви готові витратити на покупку?
Ви хочете спробувати чи ...
Бо в мене є приклади, я розповідаю про полювання, знайомий загорівся. Допомогли придбалти набір новачка. ИЖ-54 сейф... Спалах був сильний, але не довгий. При наступній перерегістрації все було розпродано.

Бо ця тема, як і багато інших, перейде в стан флуду!
 

василь довжик

Слідопит
Ну рушницю брати на сто років це я думаю зайвим,хіба для душі або колекції.Турок 10000 вистрілив потягне а це для мисливця 10-20 років.Тим паче щось мені кажеться,що скоро ми забудем про свинець.І що вбивати металевим шротом?А для дітей,внуків краще рахунок в Швейцарії залишити.Я не кажу,що совєтські рушниці погані але зміні чоки це є перевага.Це моя думка і на Нобелівську не претендую.С пв
 

витьок

Мисливець
http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/target-15-87-classic-12-76.40128/ зимовий сезон відстрілявся на ура.розбирається та збираєтся легко.прикладиста.змінні чоки а в магазин можна і два патрони.Перед цією була тоз 25 .кучність на висоті але це не для новачка.
 
Останнє редагування:

Hovarf

Слідопит
Турок 10000 вистрілив потягне а це для мисливця 10-20 років.
Те, що він 10 000 вистрілів витримає я не сумніваюся. Турецькі виробники (як і всі інші) випробовувальні тести для своїх рушниць проводять. А от з чого Ви взяли "що це для мисливця 10 - 20 років". Оцінювати довговічність зброї лише по ресурсу використаних патронів я вважаю суттєвою помилкою. На випробовувальному стенді це можна зробити за кілька днів. Але ж Ви не враховуєте , що протягом цих умовних 20 років експлуатації (крім самої стрільби) рушниця буде ще тисячі (або й сотні тисяч ) разів розбиратися і складатися, чиститися і змащуватися (або зрідка чиститися - і зрідка змащуватися). Якщо зброя не буде весь час стояти в сейфі і якщо з нею цих умовних 20 років полювати - то вона буде безліч разів попадати під дощ, сніг, буде піддаватися перепадам температур і таке інше. Де гарантія, що вона все це витримає.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Те, що він 10 000 вистрілів витримає я не сумніваюся. Турецькі виробники (як і всі інші) випробовувальні тести для своїх рушниць проводять. А от з чого Ви взяли "що це для мисливця 10 - 20 років". Оцінювати довговічність зброї лише по ресурсу використаних патронів я вважаю суттєвою помилкою. На випробовувальному стенді це можна зробити за кілька днів. Але ж Ви не враховуєте , що протягом цих умовних 20 років експлуатації (крім самої стрільби) рушниця буде ще тисячі (або й сотні тисяч ) разів розбиратися і складатися, чиститися і змащуватися (або зрідка чиститися - і зрідка змащуватися). Якщо зброя не буде весь час стояти в сейфі і якщо з нею цих умовних 20 років полювати - то вона буде безліч разів попадати під дощ, сніг, буде піддаватися перепадам температур і таке інше. Де гарантія, що вона все це витримає.
Все правильно: оценивать ружье можно ( и нужно!) только в комплексе, а не по одному лишь параметру.
П.С. Прикола ради: выдержит ли турецкое ружье тройную навеску максимального заряда пороха без каких-либо деформаций механизмов?:rolleyes:
А вот ИЖ-54, например, держало...;)
 
Зверху