Крик душі!

Корнилов

Снайпер
Ну я з батькової ТОЗ-34 також добре стріляв, а б дядькової горизонталки Иж-58 мазав
Тому краще буду розглядати вертикалку, не спішно, а дозвіл продовжу
Щиросердечно вдячний Вам за поради:)
P.S покращене виконання виділялось лише більш багатим гравіюванням та нікельованою колодкою(часто)
Если попадали с Тоз-34(с его "дикими сужениями) то все будет хорошо!!!:):):)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Шановний Василь Довжик, особисто я під словом "надійна" маю на увазі - перевіреність часом. Тобто коли рушниця відслужила вірою і правдою років 50 - 70 , або і більше і залишається в робочому стані. В такому, що запросто може використовуватися ще стільки ж. Ось таку зброю я вважаю надійною. А тепер скажіть, коли на ринку з'явилася турецька мисливська зброя? Декілька років тому. То про яку перевіреність часом може йти мова. А про те що пишуть в інтернеті я читав. І те що "робить як молоток по цвяху" теж читав. Але в мене запитання - а чи буде вона робити як молоток по цвяху років 100 ( як для прикладу бельгійський Браунінг чи німецька зброя).
Слишком субъективное мнение для столь безаппеляционного заявления.
Какие ружья есть у Вас?
Какие именно из них у Вас по 50-70 лет и с каким настрелом?
В том-то и дело, что по ружьям нет достоверного массива статистической информации типа "у какого по счету хозяина в руках; какой настрел, за сколько лет; на таком то настреле тыс. выстр. такая-то поломка; причина и т.д."
Надёжность не может подтверждаться тем, что ружье простояло в сейфе 50-70 лет, выстрелило от силы 300 раз, и поэтому зарекомендовало себя как надёжное.
Ружье должно стрелять. И много.
И должен вестись учёт эксплуатации.
Только тогда можно подымать какие-то вопросы о надёжности.
И это должен быть не единичный случай, а массив статистических данных.
Но подобной работы никто, никогда и нигде не проводил, поэтому нет из чего делать какие-то выводы.
Подобную статистику ведут единицы, чисто для себя, но на этом и все..
Даже если взять такую инфу нескольких человек, то свести это все в некое подобие массива данных будет практически невозможно, т.к. должны сравниваться одинаковые модели оружия, близких годов выпуска, стрельба одинаковыми патронами и т.д.
 

Корнилов

Снайпер
Слишком субъективное мнение для столь безаппеляционного заявления.
Какие ружья есть у Вас?
Какие именно из них у Вас по 50-70 лет и с каким настрелом?
В том-то и дело, что по ружьям нет достоверного массива статистической информации типа "у какого по счету хозяина в руках; какой настрел, за сколько лет; на таком то настреле тыс. выстр. такая-то поломка; причина и т.д."
Надёжность не может подтверждаться тем, что ружье простояло в сейфе 50-70 лет, выстрелило от силы 300 раз, и поэтому зарекомендовало себя как надёжное.
Ружье должно стрелять. И много.
И должен вестись учёт эксплуатации.
Только тогда можно подымать какие-то вопросы о надёжности.
И это должен быть не единичный случай, а массив статистических данных.
Но подобной работы никто, никогда и нигде не проводил, поэтому нет из чего делать какие-то выводы.
Подобную статистику ведут единицы, чисто для себя, но на этом и все..
Даже если взять такую инфу нескольких человек, то свести это все в некое подобие массива данных будет практически невозможно, т.к. должны сравниваться одинаковые модели оружия, близких годов выпуска, стрельба одинаковыми патронами и т.д.
Да , но когда продают ружья,то пишут точное количество выстреленных патронов)))
 

1.11

Слідопит
Друзі, прошу Вашої допомоги
Так склалось що термін дії на придбання першої рушниці, закінчується, а я досі не знайшов що припало до душі:(
Хтось є з добрих людей та зможе в особистому листуванні чи по тел допомогти в виборі на конкретних прикладах зброї, з фото зроблених мною та цінами!
відгукніться, якщо такі є:)буду дуже вдячний, а якщо й поблизу то з мене могорич:)
Тоді навіщо брали дозвіл???
Спочатку ставиться мета, потім предмет, а далі реалізація.
А у Вас, все навпаки.
 

Hovarf

Слідопит
Мова йшла для полювання.А для стенда можна й за час любу рушницю вбейдати
Ви мене мабуть не правильно зрозуміли. Я мав на увазі те, що заявлений ресурс пострілів з рушниці, які гарантує для неї виробник, проводяться на випробовувальних стендах. І цю кількість пострілів здійснюють протягом кількох днів. Коли зброя проходить це випробовування - її пускають в серійне виробництво. І я зовсім не мав на увазі - що на стенді з неї стріляють поки її не "вбейхають", як Ви висловились. Але повторюю ще раз, якшо рушниця витримала 10 000 пострілів протягом кількох днів, то це не означає що вона витримає ці самі 10 000 пострілів протягом 20 років експлуатації. Бо для цього, щоб в цьому переконатися, треба цю рушницю проексплуатувати ці самі 20 років. Покажіть мені "турка" з двадцятирічним стажем полювання в хорошому і робочому стані. Такої зброї нема. Бо вона з'явилася на ринку зовсім недавно. То звідки така впевненість , що ця зброя надійна? Думаю, що тепер я зрозуміло висловив свою думку.
 

Hovarf

Слідопит
Какие ружья есть у Вас?
Какие именно из них у Вас по 50-70 лет и с каким настрелом?
ИЖ 54 (1956 р.) - я третій власник. Полюю з нею 25 років. Залишилось мені від мого родича, якого сьогодні вже нема. Він придбав її під час служби в Німеччині (тодішня ДДР) в 1960 році. Скільки пострілів зробила рушниця до мене - невідомо, але думаю що багато. Було помітно, що протягом всього часу її активно експлуатували. Воронування стволів було майже витерте по всій довжині, дерево також потерте. Кольрова калка збереглась лише в окремих місцях.В стволах ледь помітний сипок. В той же час за рушницею добре доглядали - шату в замках нема, гвинти замків не рухані, механізм працює як годинник. За весь час полювань з нею, в мене не було жодної осічки.
Ще маю ТОЗ 34 Р (1977 р.) та куркову одностволку ИЖ К.
 

KFoR

Зброяр
Ви мене мабуть не правильно зрозуміли. Я мав на увазі те, що заявлений ресурс пострілів з рушниці, які гарантує для неї виробник, проводяться на випробовувальних стендах. І цю кількість пострілів здійснюють протягом кількох днів. Коли зброя проходить це випробовування - її пускають в серійне виробництво. І я зовсім не мав на увазі - що на стенді з неї стріляють поки її не "вбейхають", як Ви висловились. Але повторюю ще раз, якшо рушниця витримала 10 000 пострілів протягом кількох днів, то це не означає що вона витримає ці самі 10 000 пострілів протягом 20 років експлуатації. Бо для цього, щоб в цьому переконатися, треба цю рушницю проексплуатувати ці самі 20 років. Покажіть мені "турка" з двадцятирічним стажем полювання в хорошому і робочому стані. Такої зброї нема. Бо вона з'явилася на ринку зовсім недавно. То звідки така впевненість , що ця зброя надійна? Думаю, що тепер я зрозуміло висловив свою думку.
В знайомого чіфсан з 89 чи 90 року. Не краща турецька марка і модель, стріляє прекрасно до сьогоднішнього дня. Як мінімум не гірше 27-го з 34-тим.
 

Hovarf

Слідопит
В знайомого чіфсан з 89 чи 90 року. Не краща турецька марка і модель, стріляє прекрасно до сьогоднішнього дня.
Якщо цей чіфсан Вашого знайомого послужить йому ну хоча б ще стільки ж, отоді (тобто років через тридцять) і будемо говорити. Якщо будемо живі здорові...
 

KFoR

Зброяр
Якщо цей чіфсан Вашого знайомого послужить йому ну хоча б ще стільки ж, отоді (тобто років через тридцять) і будемо говорити. Якщо будемо живі здорові...
Було б просто добре прожити нам всім ці 30-ть років. А прослужить чи ні це все відносно. Поставити в сейф то прослужить стріляти по 5000-10000 в рік то ні. Нагадайте мені будьласка який гарантований настріл виробником радянської легенлди іж-54 і який допустимий тиск в неї. А я зараз знайду дані на турецьку штамповку яку ще й в Україні збирають і порівняєм їх. Живучість як і водійська майстерність не роками визначається, а настрілом і кілометрами.
 

Hovarf

Слідопит
Як мінімум не гірше 27-го з 34-тим.
Я не є ярим прихильником іжевської та тозівської зброї. Але порівнювати турецьку зброю з ИЖ чи ТОЗ (як це робите Ви) по меншій мірі неправильно. Коли турки почали рушниці робити? А коли було засновано заводи в Тулі та Іжевську? Різницю розумієте? Десь на нашому форумі був прочитав порівняння - "турецькі рушниці - циганське золото - китайські машини". По моєму цим все сказано. Гарна обгортка за низьку ціну.
 

KFoR

Зброяр
Коли турки почали рушниці робити?
Якщо копати історію то давно дуже давно, але мова не проце. Мова про технології. На іжмаші як пиляли напильником так і пиляють, слово ЧПУ як щось інопланетне.
"турецькі рушниці - циганське золото - китайські машини". По моєму цим все сказано. Гарна обгортка за низьку ціну.
Італійці теж бувають різні, ми ж не порівнюєм пієту і бенеллі як щось рівне між собою. А стосовно турецької зброї то як мінімум Стоеджер(читай концерн беретта), АТА АРМС, Хуглу, Армсан на голову вище за совкопром.
 

Hovarf

Слідопит
Якщо копати історію то давно дуже давно
Ви напевне маєте на увазі холодну зброю (кинжали, палаші , шаблі, ятагани) ? Тут я з Вами згідний. Секрети виготовлення в Туреччині - сягають, мабуть, середньовіччя. Але ж ми ведемо мову про МИСЛИВСЬКУ вогнепальну зброю. Коли її почали виготовляти в Німеччині, Англії, Бельгії чи навіть в тій же Російській імперії. А коли в Туреччині.
 

KFoR

Зброяр
Ви напевне маєте на увазі холодну зброю (кинжали, палаші , шаблі, ятагани) ? Тут я з Вами згідний. Секрети виготовлення в Туреччині - сягають, мабуть, середньовіччя. Але ж ми ведемо мову про МИСЛИВСЬКУ вогнепальну зброю. Коли її почали виготовляти в Німеччині, Англії, Бельгії чи навіть в тій же Російській імперії. А коли в Туреччині.
Компанія АТА АРМС була заснована в 1996році. Тільки при чому рік заснування компанії до якості зброї яку вона випускає?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На іжмаші як пиляли напильником так і пиляють, слово ЧПУ як щось інопланетне.
Вы или глубоко заблуждаетесь или Вам турецкий ширпотреб закрыл глаза на все: изделия ИЖмеха, в современных условиях, уже 21 век!
https://vpk.name/news/187667_izhevs...o_desyati_novinok_grazhdanskogo_oruzhiya.html
https://baikalinc.ru/catalog/detail.php?ID=108
 

Hovarf

Слідопит
Компанія АТА АРМС була заснована в 1996році. Тільки при чому рік заснування компанії до якості зброї яку вона випускає?
Ну і що таке 22 роки? Ви вважаєте, що це багато. Ось для прикладу - Джон Браунінг заснував свою фірму в 1852 р., Лоренц Зауер - в 1751 р., Меркель - в 1898 р., Джеймс Перде - в 1814 р. Ці світові бренди протягом століть випускали зброю, створили шедеври зброярського мистецтва. Вони увійшли в історію. Назвіть мені хоча б одного конструктора - зброяра турка, який щось нове сконстроював, або винайшов і іменем якого щось названо, як для прикладу- болт Грінера, рамка Перде, скоба Генрі, система Лефоше. Якби не італійці, то турки по сей день виготовляли б хіба що кухонні ножі.
 
Зверху