Круглі кулі + пиж

Статус
Закрита.

Patso

Снайпер
Продам підкаліберні круглі кулі 12 калібру. Діаметр 17,5, вага 31,5 г. В комплекті з пижом Гуаланді. Пиж ідеально центрує кулю в патроні і в стволі. Його висота ідеальна для закриття патрону зірочкою. Кулю рекомендую використовувати зі стволів зі звуженням до 0,75мм. Вартість комплекту куля + пиж 4 грн.
DSC_0792.JPG
 

Patso

Снайпер
Відстрілював з ТОЗ-34 з півчока, ІЖ-58 півчока, ZH-304 зі звуженням 0,75. Летить кучно. Результати відстрілу виложу.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я с обычными контейнерами снаряжал. Пули покупал у многимизвестного Валеры. Стрелял с МЦ 21-12 (сужение 1,0 мм), да и из получека ТОЗ-34 тоже летят правильно. Пуля проходит свободно под своим весом в МЦ 21-12 (в верхнем стволе ТОЗ-34 1,1 мм застряет примерно 1 см от края). С моих кривых рук и косых глаз на 50 честных метров (по рулетке) пули попадают в формат А4. Да, пробовал на Сильвере навеска 1,8 гр, контейнер Спорт или Спортинг (?! запамятовал). На станке Лии звезда закрывается идеально, без провалов что на фото.
 

Patso

Снайпер
Я с обычными контейнерами снаряжал. Пули покупал у многимизвестного Валеры. Стрелял с МЦ 21-12 (сужение 1,0 мм), да и из получека ТОЗ-34 тоже летят правильно. Пуля проходит свободно под своим весом в МЦ 21-12 (в верхнем стволе ТОЗ-34 1,1 мм застряет примерно 1 см от края). С моих кривых рук и косых глаз на 50 честных метров (по рулетке) пули попадают в формат А4. Да, пробовал на Сильвере навеска 1,8 гр, контейнер Спорт или Спортинг (?! запамятовал). На станке Лии звезда закрывается идеально, без провалов что на фото.
Як на мене, то з таким "Провалом" навіть краще - зубці зірочки вприраються в кулю і додатково центрують її, і зразу видно що в патроні, не треба підписувати.
 

saeco

Мисливець

saeco

Мисливець
З тахо в мене виходило і кучніше, це мабуть не сама вдала серія.
Але його в мене вже майже нема, перейшов на нобель.
Що з Тахо кучніше, якщо є Ваше фото?!
Оприділитесь самі з собою. Будьте адекватні.
Порох "ТАХО" - НЕ ІСНУЄ в природі.
Порох "NOBEL" - існує і є світовим брендом.
Нічого впарювати людям свої невпевненості.
 

Patso

Снайпер
Що з Тахо кучніше, якщо є Ваше фото?!
Оприділитесь самі з собою. Будьте адекватні.
Порох "ТАХО" - НЕ ІСНУЄ в природі.
Порох "NOBEL" - існує і є світовим брендом.
Нічого впарювати людям свої невпевненості.
Не розумію, що Вас обурює.
Тахо - це порох компанії Maxam, який фасується в Україні компанією Тахо і продається під їхнім брендом, і багато мисливців його використовують, чи Ви по-вашому тема про цей "неіснуючий в природі" порох - їхня фантазія?
Що з Тахо кучніше, якщо є Ваше фото?!
Оприділитесь самі з собою. Будьте адекватні.
На фото є конкретна серія з трьох пострілів на Тахо і серія на Нобелі.
На нобелі кучніше полетіло - іце видно по фото.
Я мав на увазі, що при інших відстрілах на Тахо в мене виходили серії і кучніші, ніж на фото. Але нобель мені сподобався більше, зараз буду заряджати ним патрони з цими кулями.
З чого Ви взяли що я щось людям впарюю?
 

Rapshits

Слідопит
Оприділитесь самі з собою. Будьте адекватні.
Так будьте ви АДЕКВАТНІ не заси....те людині тему, ОПРИДІЛИТИСЬ вам потрібно що ви хочите не купуєте, не продаєте тільки гадите в усіх темах, у вас натура маразматика.
 

кореш

Мисливець
Приветствую! Интересует с Вами пообщаться относительно пулек 0669928834 0689932335
 
Статус
Закрита.
Зверху