Куди подіти впольованого лиса.

Статус
Закрита.
Не срачь а позорище форум вроде как охотничьий а читать стыдно.
Если лисы отстреливаются по санитарной карточке то трупы животных утилизируются согласно норм и правил.
Если лиса добывается по зверопуховой карточке, ну это трофей, и тогда дальнейшая его судьба разумеется понятно. А если брать карточку на добычу лисы и бросать трупы в угодьях тогда стрелок с какой-то психологической травмой или патологией причём тут уже животные.
Если стрелять лис вообще без карточки это браконьерство и тут тоже все ясно.
Если стрелять в угодьях бродячих собак и котов то с собой просто надо носить саперную лопатку.
Вот и все.
 

ura83

Слідопит
Не срачь а позорище форум вроде как охотничьий а читать стыдно.
Если лисы отстреливаются по санитарной карточке то трупы животных утилизируются согласно норм и правил.
Если лиса добывается по зверопуховой карточке, ну это трофей, и тогда дальнейшая его судьба разумеется понятно. А если брать карточку на добычу лисы и бросать трупы в угодьях тогда стрелок с какой-то психологической травмой или патологией причём тут уже животные.
Если стрелять лис вообще без карточки это браконьерство и тут тоже все ясно.
Если стрелять в угодьях бродячих собак и котов то с собой просто надо носить саперную лопатку.
Вот и все.
"стрелок с какой-то психологической травмой или патологией причём тут уже животные.":):):):)

І я про те ж саме:D, але це зрозуміло лише адекватним людям......., на жаль:rolleyes:.
 

Hovarf

Слідопит
не хочеш бруднитись - не стріляй!
Чесно кажучи, колего, мені дуже дивно чути саме від Вас таку пораду, - "не хочеш бруднитись, не стріляй". І саме від Вас , як від ветерана форуму. Вам напевне мало б бути відомо, що максимально допустима санітарна чисельність лисиці в угіддях встановлена 1 гол. на 1 тисячу угідь. Зараз ця норма перевищується в рази, а може і в десяток разів. І чим більше буде лисиць, тим менше буде зайців, куріпок, фазанів, перепілки і ще море всяких немисливських представників фауни, бо лис - це хижак, він травою не харчується. І чисельність його в даний час необхідно зменшувати. Хоча б для того , щоб отих самих зайців, куріпок та фазанів було більше. Я вже не кажу про сказ. Добре , що хоч це закон дозволяє робити. При любому полюванні , хоч на кабана взимку , хоч на качку восени - відстрілювати лиса дозволено. І порушення мисливської етики я в цьому зовсім не вбачаю. Я створив цю тему щоб почути думки інших форумчан. Але все помаленьку зводиться в інше русло - пригорнув лиса землею нагами та прикрив гілками - порушив етику, а якщо надійно закопав лопаткою - не порушив.
 

Hovarf

Слідопит
Скажіть, поборники санітарії і борці з розповсюдженням сказу, Що буде з зараженим лисом якщо його не стріляти? Він піде на кілька тижнів в ізолятор, а потім сам закопається? Чи добрий доктор Айболіт його вилікує "і он снова побежит по дорожке"?
Чи може він буде цих кілька тижнів заражати все підряд, а потім його рештки розтягнуть інші лиси, пси, коти і сороки-ворони? Виходить що навіть якщо залишити лиса в полі, то шкода буде менша ніж коли він буде бігати сам по собі.
Тепер про Чорнобиль. Там господарської діяльності фактично немає, нема свійської худоби і домашніх тварин. Відповідно і вплив лисячих хвороб незамітний.
Любителів "лисичок, песиків, котиків" хочу спитати: ви готові уступити свій життєвий простір шолудивим лисам, псам і котам? Я ні!
Згідний з Вами на всі 100. І на рахунок Чорнобиля також.
 

Vov-1

Зброяр
пример--- в чернобыльской зоне никто хишника не истебляет, а зверя валом!
самый беспощадный хишник это ЧЕЛОВЕК.
а если вы за мои высказывания о воронах то это был камень в сторону УТМР
В ,,Зоні"_санвідстріл вовків проводиться щороку...За інших хижаків не знаю.І єгерська служба там теж працює....
 
Кто сказал что лисы разоряют угодья?
Лисы могут переловить только выпущенного фазана а дикий для лисы не такая уж и лёгкая добыча да и мышкуют лисы не редко значит пользу приносят. Вся дичь на своём месте лишний там только охотник.
К стати лисы больший вред приносят домашнему хозяйству чем угодьям.
И тем ни мение численность лисы и их здоровье надо держать под контролем и это не значит что надо применять варварские методы.
Так можно договориться что Гринпис вообще охоту закроет за негуманное обращение с дикими животными, междупрочим.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Чесно кажучи, колего, мені дуже дивно чути саме від Вас таку пораду, - "не хочеш бруднитись, не стріляй"
та почути почули. але не геть так зрозуміли! малось на увазі "кесарю - кесареве", то було сказане, щоб не стравлювати форумчан з різними поглядами, хай не стріляють - я візьму, я не пропускаю жодної нагоди добути лиса. і бродячих псів відстрілюю, можна сказати заради цього і купив карабін 22вмр. що я роблю з трофеєм - детально описав.
Вам напевне мало б бути відомо, що максимально допустима санітарна чисельність лисиці в угіддях встановлена 1 гол. на 1 тисячу угідь
в угіддях моєї первинки так і є, можливо трошки більше. але це результат нашої роботи - з нами постійно на полюваннях були гончак дратхаар і норники, тому у лиса залишитись в очереті чи поноритись вдало - шансів не було.
Петля не розрізняє лиса і зайця чи косулю.
дуже відрізняє. матеріалом, способом та висотою постановки, місцем постановки, розміром кільця.
 

Vov-1

Зброяр
Сам знаходив лисів ,стріляних,в угіддях....Було ще тоді коли ,,вічнозелений" був по 8 ,а шкурка ,по250...І теж не розумів ,навіщо...Зараз лиса стало набагато менше,і ціна 100 за особину.Не важливо ,чи це шкура ,чи ,,цілий" ...Майбуть нам ,,повезло " більше,що є люди ,які скупляють лисів...
 

БЮВ

Слідопит
вот читаю и не понимаю, если лисицы такие исчадия ада ( и болезни распространяют и всю дичь в угодьях истребляют) то почему же в темах где звучит слово --"петельщики и петли" все на раз готовы убить человека который ловит петлями лисиц. из вышесказанного в этой теме можно сделать (возможно ложный) вывод что петельщик ловящий лисиц петлями лучший друг угодий.
п.с. и заметьте петельщики трупы лисиц ногами не загребают, и даже знают куда шкуру деть.
А Вы когда-нибудь вынимали свою МЕРТВУЮ собаку из браконьерской петли!"!!???
 

ТАР

Снайпер
Я может и подумал бы бросать или забрать если б получилось ее добыть:D. А так они от меня постоянно подранками уходили, один раз правда добыл! лез в ожиннику и поднялась лиса в метре, не целясь как дал! Дыра в ней была такая что можно руку просунуть и кишки на пол-метра вылетели. А если серьезно то имел в виду их трогать руками, имел опыт возить собаку"фокс", енота, в лабораторию на анализ бешенства , после контакта. Головняк на месяц "результат на мышах" обеспечен.
 

Hovarf

Слідопит
Лисы могут переловить только выпущенного фазана а дикий для лисы не такая уж и лёгкая добыча
Та що Ви кажете. Й справді? Дорослий фазан може й нелегка здобич, а як на рахунок його молодняка, молодняка куріпки, який ще не піднімається на крило. Як щодо кладок цих птахів, - бо гніздяться вони не на деревах , а на землі? Як на рахунок молодняка зайця? Чи може всі вони також нелегка здобич для лисиці?
 

Hovarf

Слідопит
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
та почути почули. але не геть так зрозуміли! малось на увазі "кесарю - кесареве", то було сказане, щоб не стравлювати форумчан з різними поглядами, хай не стріляють - я візьму, я не пропускаю жодної нагоди добути лиса. і бродячих псів відстрілюю, можна сказати заради цього і купив карабін 22вмр. що я роблю з трофеєм - детально описав.

в угіддях моєї первинки так і є, можливо трошки більше. але це результат нашої роботи - з нами постійно на полюваннях були гончак дратхаар і норники, тому у лиса залишитись в очереті чи поноритись вдало - шансів не було.

дуже відрізняє. матеріалом, способом та висотою постановки, місцем постановки, розміром кільця.
Да ладно! В петлю может попасть кто угодно!))) Даже барсук!
 

Корнилов

Снайпер
у меня друг еще в школе ставил петли исключительно на лисиц и енотовидных собак так он все свободное время проводил в посадках лесках искал норы. ловил не много в месяц 1-2 шт и за все время только одного енота. петли начинал ставить в январе и по март апрель чтоб шкура хорошего качества была (хороший подпушек) . считаю его достойного звания "мыслывець" за его технику и подход к ловле лисиц. но увы он БРАКОНЬЕР.
а какая техника у современного охотника (стреляки), взял отстрелочную на перо, и стреляет во все что пробегает мимо него. и обязательно из коллекционного ружья ну надо же оправдать стоимость накупленного для охоты. (охотник превращается в заготовителя мяса)
не судите строго, но очень задело то что лиса в лесу бросают. да не стреляли бы.
Как это ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО!!! Он БРАКОНЬЕР! Хороший у Вас друг)))
 

Hovarf

Слідопит
И тем ни мение численность лисы и их здоровье надо держать под контролем и это не значит что надо применять варварские методы.
А хто тут пропонує застосовувати "варварскі методи"? Хіба тут йде мова про те, щоб травити лиса дустом чи спалювати живцем.
 

ura83

Слідопит
Шановні МИСЛИВЦІ (Якщо тут є такі:(:D:D) - Забудьте на деякий час слова : сказ, браконьєр, петлі, санітарний відстріл, ЩО Я ЗРОБИВ ДЛЯ УГІДЬ , і тд І т.п.


Дайте просту відповідь на питання : - що потрібно зробити (або куди діти) добутий трофей ?, тобто яким чином поводитись із цим самим трофеєм ?

П.С.
Дякую :)
 
Статус
Закрита.
Зверху