Куди подіти впольованого лиса.

Статус
Закрита.

Mykola STARyy

Снайпер
А хто тут пропонує застосовувати "варварскі методи"? Хіба тут йде мова про те, щоб травити лиса дустом чи спалювати живцем.
Весела тема. Пара чоловік які на лиса полювали. Решта просто заздрять, хто петельщикам, хто власникам дорогої зброї, а хто просто всім тим що здатні лиса вполювати.:D
Єдиний толк з вашої теми - вияснити хто є who, відсіяти мисливців від заздрісників.
 
Да хватит уже "срачь" устраивать!!! Тому то ...Другому это...
Из 4х страниц по вопросу ответов меньше чем " А вот ....Вы... сапогами... А не лопатой...."
Давайте конструктивно вести диалог!!!
С Ув!!!
 

ura83

Слідопит
Да хватит уже "срачь" устраивать!!! Тому то ...Другому это...
Из 4х страниц по вопросу ответов меньше чем " А вот ....Вы... сапогами... А не лопатой...."
Давайте конструктивно вести диалог!!!
С Ув!!!

Давайте






Дайте просту відповідь на питання : - що потрібно зробити (або куди діти) добутий трофей ?, тобто яким чином поводитись із цим самим трофеєм ?

П.С.
Дякую :)

[/QUOTE]


Чекаю на вашу відповідь
 

ura83

Слідопит


Гарне кіно:D, але там не почув відповідь на питання - Куди подіти впольованого лиса.
П.С.
Я не за те щоб віднести лиса до червоної книги:eek:, (навпаки, я - за полювання на нього). Просто хотілось побачити культуру полювання і поводження з добутим трофеєм.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Готуйте капці, гламурні мисливці! Заряджайте гівномети, зараз дядько Микола дасть вам порцію хавки!:D:D:D:D
Лиса стріляю за 150-250, а часом і більше метрів. Який він там, шолудивий чи ні, з такої відстані не розберу. Зробив підранка, ну і дідько його бери.:D Підходжу, не сподобався, лишаю як є і йду собі. Закінчую полювання в 10 - пів одинадцятої. Після того проходять 4-5 бригад, "санітари" підбирають все на раз!
Особливий кайф потім слухати як він підкрадався, як того лиса вицілював за 70-90м і яке в нього круте ружжо і який він вправний стрілець.:p:p:p:p
 

Mykola STARyy

Снайпер

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Порція № 2:

Колись один екзот пригощав мене печеною собачатиною. Така в них національна страва. Під соточку, поки не знав що то таке, було дуже смачно.
коли мене ше в прожекті не було - жив в Гайвороні один єврей - прізвище Вартовой, як звали не знаю. добув він в один день лиса та зайця. обдер їх у піднавісі, шкурки (тоді і заячі шкури приймали на фетр) на правилки та на горище, а тушки залишив висіти - зайця дружина забере до кухні, а лиса на наступний день викине, а сам пішов до друзів-євреїв запросити на печеню з зайця. зійшлись надвечір гості, чаркують, посередені столу чара повна маженої кошерної зайчатини. доїдають, а господиня підносить, під"дають, а вона нову сковороду несе... під чарку закусь тане... аж пізно вночі стали розходитись, захмелілий господар спати ліг. на ранок з важкою головою пішов лисячу тушку викинути. а там лише пазанки на мотузках висять... кажуть, що зригався на гицькову сучку...
 

Mykola STARyy

Снайпер
выходит все что не по вашему это ---зависть???
Заздрість це:
а какая техника у современного охотника (стреляки), взял отстрелочную на перо, и стреляет во все что пробегает мимо него. и обязательно из коллекционного ружья
До речі, коли я полюю на перо, то нічого крім моєї собаки мимо мене не пробігає.
 

БЮВ

Слідопит
конструктивно с моей стороны--- нет лопаты, нет перчаток водки.... просто не стрелять!
попросту-- не знаешь что делать со зверем отпусти
Если хотите иметь в угодьях виды охотничьих птиц и зверей, лису, енотовидную собаку, одичавших кошек и собак убирать однозначно! Не бойтесь - лиса такой вид, что ее популяцию к нулю Вы не сведете. Во времена когда охотился мой дед, охотник добывший лису был героем и выставлял членам бригады "могорыч". Лиса была редкостью. Но вид оказался на редкость пластичным и невзирая на антропогенный фактор быстро приспособился к окружающей среде. Обитает даже в городской черте, обожает мусорки и т.д. Никто кроме охотников и болезней не решит проблему с лишним хищником. Сильно участились случаи нападения больных животных на людей и домашних животных. О главном: лично я лису добываю. Резиновые перчатки всегда с собой. Когда держал гончих туши лисиц и енотов шли в вареном виде на корм собакам. Гончие на мясе работали по 4 дня в неделю без устали. Одно время совсем не стало зайца и куропатки, та вот, в округе 2-х сел мы компанией в 5-ть охотников добыли 98 лисиц. Буквально через год куропатки стало море и зайчик появился. Шкура на тот момент стоила копейки - 40 грн. Кое-кто сшил женам шубы до пят - загляденье.... Много можно рассказать.. печатать лень.
 

БЮВ

Слідопит
охота это хобби в 98% случаев охотники платят УТМР взносы чтоб было на что охотится, лис и прочие хищники (которые не в цене) это проблема УТМР
Вы же не УТМР стрельните лучше по тарелке и не лишайте жизни животного просто так, чтоб ногами нагорнуть пыль над тушкой бессмысленно убитого животного. природа упорная девица.
Если Вы член УТМР то Вы и есть УТМР. У каждого члена этой организации кроме прав есть и обязанности и проблемы УТМР - напрямую Ваши проблемы. Никто за вас все не сделает.
 

БЮВ

Слідопит
я с вами полностью согласен что лисицу и прочих подобных хишников нужно отстреливать! мое возмущение в том что люди делают после того как застрелили лису и все. лисиц я не в коем случае не жалею.
риспект вам! а некоторые просто бросают тушки там где пуля настигла зверя.-- вот в этом мое возмущение (животное отдало жизнь ради чего?)
Ради будущих гнезд перепела, куропатки, зайчат и .... много чего!
 

БЮВ

Слідопит
Вдогонку предидущим мыслям. У лисы практически нет естественных врагов (кроме волка). Выживаемость потомства у нее практически 100%. И когда вместо 0.7 головы на 1000 га лисы плодится 10-15-20 голов то природа подавляет их различными болезнями. Лучше до этого не допускать. Приходилось уничтожать и такие особи. Уважаемый oooomasterandrey - скажите :" Я не знаю что с ней делать, пусть бежит по своим делам"
99.jpg
 

Вік71

Снайпер
Вдогонку предидущим мыслям. У лисы практически нет естественных врагов (кроме волка). Выживаемость потомства у нее практически 100%. И когда вместо 0.7 головы на 1000 га лисы плодится 10-15-20 голов то природа подавляет их различными болезнями. Лучше до этого не допускать. Приходилось уничтожать и такие особи. Уважаемый oooomasterandrey - скажите :" Я не знаю что с ней делать, пусть бежит по своим делам" Переглянути вкладення 400501
Ось так i можна вiдрiзнити справжнього мисливця вiд диванного(вiртуального),i етика тут нi до чого!
Це я на рахунок-"не стрелять":)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Парни та не полюйте Вы на того лиса,а то проблем столько что ружье уже продать охота....:rolleyes::eek::)
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху