Куля Іванова

Patso

Снайпер
Щоправда це з чока, з циліндра не летить взагалі.. хоче вона звуження.
 

Ohotnik47

Слідопит
Щоправда це з чока, з циліндра не летить взагалі.. хоче вона звуження.
З чока, у Вас краще, бо чок затримує контейнер і куля перша вилітає з ствола.
Зробіть щоб контейнер розпадався зразу після вильоту і результат з циліндра буде ще кращий.
 

Patso

Снайпер
З чока, у Вас краще, бо чок затримує контейнер і куля перша вилітає з ствола.
Зробіть щоб контейнер розпадався зразу після вильоту і результат з циліндра буде ще кращий.
Саме так, контейнер приторможується в чоку і чітко відділяється від кулі. Всі контейнери розкриваються і летять на однакову відстань.
 

Ohotnik47

Слідопит
З циліндра куля вилітає в конт., боковинки завертаються від зустрічного потоку, але так як конт. легший за кулю, то має більшу швидкість - цього досить , щоб він догнав кулю.
Я контейнер робив з двох половин, при вильоті з ствола половинки просто розлітались в боки.
 

Patso

Снайпер
З циліндра куля вилітає в конт., боковинки завертаються від зустрічного потоку, але так як конт. легший за кулю, то має більшу швидкість - цього досить , щоб він догнав кулю.
Я контейнер робив з двох половин, при вильоті з ствола половинки просто розлітались в боки.
Тут трохи інший принцип. Контейнер простл розкривається, гальмується і відділяється від кулі.
 

Ohotnik47

Слідопит
Так у тому то і справа, із-за високої поч.швидкості полоски стаканчика придавлюються до обтюратора і не мають ефекту "парашута", а коли, метрів через 10-15 швидкість знижується тоді вони гальмують контейнер.
Знімали на камеру, а потім в сповільненому режимі дивились.
 

huntumy

Зброяр
У мене з циліндра всі кулі полева летять не гірше чим на відео. Тільки з оптикою.
З цилідра погано летітиме коли коли сталь не плотно сидить в пк. Це як каліберна куля менша канала ствола. Тоді летить гірше
 

Patso

Снайпер
У мене з циліндра всі кулі полева летять не гірше чим на відео. Тільки з оптикою.
З цилідра погано летітиме коли коли сталь не плотно сидить в пк. Це як каліберна куля менша канала ствола. Тоді летить гірше
Теж заажди так думав, але блондо в контейнері сидить дуже плотнр.
 

huntumy

Зброяр
Може... я сам з циліндра не пробував, не маю його. Олександр стріляв, то каже, що де,кі кулі ьак і полетіли з контейнером.
На своїх набоях контейнер розрізаю навпіл. Куля звільняється за стволом від контейнера.
А удар як з циліндру?
 

huntumy

Зброяр
Не гірше за блондо.
А те що з циліндра не полетіло то це не в кулі діло.
Цікаво як полетять на мисливській швидкості? Для 28гр хочаб 450 м/с набрати. 23гр 500 м/с.
 
Останнє редагування:
Зверху