Куля Полева вичення попиту

Якого калібру куля Полева Вам потрібна


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    79

Dimastiy

Мисливець
Рекомендації для 12калібру? Перша Польовка, не любить перегаз. Чи пробував хтось її ганяти, по рецепту Гуальбо?
 

Patso

Снайпер
Я відстріляв зі спорядженням прямо на порох, кучність мені не дуже сподобалась. Думаю треба пробувати так як удар - тобто на порох обтюратор і 5мм корка.
 

Dimastiy

Мисливець
Вся біда в тому, що її(в зборі) деформує. У мене колись була стальна версія її(по типу моноліта), теж толку не добився, але пробивали все.
 

Patso

Снайпер
Вся біда в тому, що її(в зборі) деформує. У мене колись була стальна версія її(по типу моноліта), теж толку не добився, але пробивали все.
Я зараз роблю стальні - удар називаються. Так з ними толку добився. Летять супер.
http://uoor.com.ua/forum/index.php?...версальний-кулі-12-16-20-калібр.56332/page-11
Ось - пост номер 214.
 

Dimastiy

Мисливець
А якщо в головній частині, розмістити металеву кульку.....?
 

Patso

Снайпер
Це та ж головка що на полева 16калібру, тільки пластик 12 калібру. Він ідеально підходить.
 

ТАР

Снайпер
З стальною кулькою в мене є кулі, колись купував на іншому ресурсі, різниці між пустою воронкою і з кулькою не відчув. Плоска куля автора на мою думку дуже цікава тим, що в лісі менш віток боїться.
 

Patso

Снайпер
З стальною кулькою в мене є кулі, колись купував на іншому ресурсі, різниці між пустою воронкою і з кулькою не відчув. Плоска куля автора на мою думку дуже цікава тим, що в лісі менш віток боїться.
Так, плоска для підліску краще. А для стрільби в зарослях є стальна куля удар!
 

TRUST ME

Мисливець
Я відстріляв зі спорядженням прямо на порох, кучність мені не дуже сподобалась. Думаю треба пробувати так як удар - тобто на порох обтюратор і 5мм корка.
А Ви думали зробити копію і будете в шоколаді? Пулю Полєва багато намагалися підробити і так нічого і не вийшло.
Ви абсолютно не в темі тому, що не звернули увагу на те, що є копії Бренекке, Гуаланді, а Полєва ніхто так і не зробів в т.ч. і за кордоном.
Те саме стосується і ДТК Ільїна - копії працюють набагато гірше.
По друге, Вам треба також вирішити питання з іншою назвою або вирішувати питання авторських прав.
 

huntumy

Зброяр
А Ви думали зробити копію і будете в шоколаді? Пулю Полєва багато намагалися підробити і так нічого і не вийшло.
Ви абсолютно не в темі тому, що не звернули увагу на те, що є копії Бренекке, Гуаланді, а Полєва ніхто так і не зробів в т.ч. і за кордоном.
Те саме стосується і ДТК Ільїна - копії працюють набагато гірше.
По друге, Вам треба також вирішити питання з іншою назвою або вирішувати питання авторських прав.
Все что сделал человек можно повторить. Тем более если это касается таких элементарных вещей. Пуля Удар летит лучше чем оригинал. Это уже большой плюс. Все наладится и все будет хорошо. Остап большое дело делает и не нужно его подстрекать авторскими правами. Поддержите лучше человека.
 
Зверху