Куля Полева вичення попиту

Якого калібру куля Полева Вам потрібна


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    79

Гобой

Снайпер
А Ви думали зробити копію і будете в шоколаді? Пулю Полєва багато намагалися підробити і так нічого і не вийшло.
Ви абсолютно не в темі тому, що не звернули увагу на те, що є копії Бренекке, Гуаланді, а Полєва ніхто так і не зробів в т.ч. і за кордоном.
Те саме стосується і ДТК Ільїна - копії працюють набагато гірше.
По друге, Вам треба також вирішити питання з іншою назвою або вирішувати питання авторських прав.
Остап, делает очень много для нас охотников, нужного и полезного. За вминяемые деньги и положительного качества. И спасибо ему за это.
А недовольные были и будут всегда, такая мы нация.
Всех с праздником.
 

TRUST ME

Мисливець
... Все наладится и все будет хорошо. Остап большое дело делает и не нужно его подстрекать авторскими правами. Поддержите лучше человека.
Пояснюю елементарні речі. Спочатку треба зробити, провести випробування, виправити недоліки, а вже потім виходити на оприлюднення. А тут все навпаки. Це дуже нагадує розвиток смартфонів: цикл розробки Apple складає 5-7 років, а у Samsung і іншого непотрібу цикл складає 1-2 роки і роблять копії APPLE поспіхом. Тому Apple працює і має повагу, а всі інші зі своїми копіями глючать і задовольняють лише малоімущих.
 

Patso

Снайпер
Пояснюю елементарні речі. Спочатку треба зробити, провести випробування, виправити недоліки, а вже потім виходити на оприлюднення. А тут все навпаки. Це дуже нагадує розвиток смартфонів: цикл розробки Apple складає 5-7 років, а у Samsung і іншого непотрібу цикл складає 1-2 роки і роблять копії APPLE поспіхом. Тому Apple працює і має повагу, а всі інші зі своїми копіями глючать і задовольняють лише малоімущих.
Щодо тестування - велике питання це з чого стріляти. Всім відомо що одні кулі з різних рушниць показують зовсім різні результати. Тому статистика набирається за рахунок користувачів і я не бачу в цьому нічого поганого. Говорю про це відкрито і люди купують кулі і їх тестують зі своєї зброї. Якщо вони готові за них платити запропоновану суму, значить їм це цікаво - як і зі смартфонами. От як написав huntumy - удар літає краще заводського. В мене літає, і ще багато в кого теж. А от придбав їх один учасник з форуму і в нього не полетіли і так буває.
 

TRUST ME

Мисливець
Щодо тестування - велике питання це з чого стріляти. Всім відомо що одні кулі з різних рушниць показують зовсім різні результати. Тому статистика набирається за рахунок користувачів і я не бачу в цьому нічого поганого. Говорю про це відкрито і люди купують кулі і їх тестують зі своєї зброї. Якщо вони готові за них платити запропоновану суму, значить їм це цікаво - як і зі смартфонами. От як написав huntumy - удар літає краще заводського. В мене літає, і ще багато в кого теж. А от придбав їх один учасник з форуму і в нього не полетіли і так буває.
Ви абсолютно не в темі.
Еталонною одностволкою для відстрілу в СНГ, Україні є ІЖ-18.
В Європейських країнах, є штатна одностволка Італійського виробництва (Італія є виробником в Європі стенду для відстрілу).
Саме з звичайної одностволки дані відстрілу наносяться на упаковку патронів.
Абсолютно всі мисливці, що придбали в Україні з 2012 року підроблені пулі Полєва НЕ ЗАДОВОЛЕНІ балістикою.
Тому вийдіть з ілюзій.
Ваша фраза: "що одні кулі з різних рушниць показують зовсім різні результати." це дилетанство чистої води, що не сумісно з здоровим глуздом.
І якщо Ви в цьому упевнені, то пред'явіть претензії до Виробників пульових патронів і заробіть на цьому гроші.
Я стріляю кулями різних Виробників з одної рушниці і всі кулі летять в ціль. Єдине, що впливає на місце попадання це балістика.
І в цьому випадку можна просто запам'ятати відхилення, що становить пару сантиметрів.
 

Patso

Снайпер
Готовий з вами посперечатись і то на практиці. Берем однаково споряджені набої з однаковими кулями і стріляєм з різних рушниць - результати будуть різні і то дуже.
 

Sashok Hunter

Мисливець
Пояснюю елементарні речі. Спочатку треба зробити, провести випробування, виправити недоліки, а вже потім виходити на оприлюднення. А тут все навпаки. Це дуже нагадує розвиток смартфонів: цикл розробки Apple складає 5-7 років, а у Samsung і іншого непотрібу цикл складає 1-2 роки і роблять копії APPLE поспіхом. Тому Apple працює і має повагу, а всі інші зі своїми копіями глючать і задовольняють лише малоімущих.
Так просто як АП для теми
 

TRUST ME

Мисливець
Готовий з вами посперечатись і то на практиці. Берем однаково споряджені набої з однаковими кулями і стріляєм з різних рушниць - результати будуть різні і то дуже.
Зі мною сперечатися не треба.
Ви наводите факти стрільби з дешевих некондиційних рушниць.
Я повторюю останній раз, "Якби результати стрільби кулями дуже відрізнялися би по точності, в залежності від зброї, то виробники патронів вже збанкрутували."
Ваші хибні результати це стрільба некодиційною, бракованою зброєю.
Здайте свої криві дрючки в дозвільну і не ламайте голову.
Скільки мною не було зроблено пострілів пулями різних виробників з дорогих рушниць - результат був однаково хороший.
Я не зустрічав людей, котрі сказали би, що пулі ДДуплекс, РВС Бренекке з різних рушниць стріляють по різному.

Для розуміння, левова частка миливських рушниць, що постачається в Україну є некондиція або бренд, що по якості, не витримує ніякої критики. Постачання некондиції обумовлено тим, що вона суттєво дешевше. Невже хтось думає, що при масовому виробництві не буває браку? І куди його дівати?
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
Зі мною сперечатися не треба.
Ви наводите факти стрільби з дешевих некондиційних рушниць.
Я повторюю останній раз, "Якби результати стрільби кулями дуже відрізнялися би по точності, в залежності від зброї, то виробники патронів вже збанкрутували."
Ваші хибні результати це стрільба некодиційною, бракованою зброєю.
Здайте свої криві дрючки в дозвільну і не ламайте голову.
Скільки мною не було зроблено пострілів пулями різних виробників з дорогих рушниць - результат був однаково хороший.
Я не зустрічав людей, котрі сказали би, що пулі ДДуплекс, РВС Бренекке з різних рушниць стріляють по різному.

Для розуміння, левова частка миливських рушниць, що постачається в Україну є некондиція або бренд, що по якості, не витримує ніякої критики. Постачання некондиції обумовлено тим, що вона суттєво дешевше. Невже хтось думає, що при масовому виробництві не буває браку? І куди його дівати?
А які дешеві некондеційні рушниці? ІЖ-18 дорога кондеційна рушниця)))
 

Корнилов

Снайпер
А які дешеві некондеційні рушниці? ІЖ-18 дорога кондеційна рушниця)))
С какого ружья ,калиберная пуля полетит лучше, с дешового ТОЗ БМ ,с сужениями целиндр или с дорогого МЦ с сужениями 1.1 и 1.2? Я думаю ТОЗ БМ лучше.
 

Корнилов

Снайпер
Зі мною сперечатися не треба.
Ви наводите факти стрільби з дешевих некондиційних рушниць.
Я повторюю останній раз, "Якби результати стрільби кулями дуже відрізнялися би по точності, в залежності від зброї, то виробники патронів вже збанкрутували."
Ваші хибні результати це стрільба некодиційною, бракованою зброєю.
Здайте свої криві дрючки в дозвільну і не ламайте голову.
Скільки мною не було зроблено пострілів пулями різних виробників з дорогих рушниць - результат був однаково хороший.
Я не зустрічав людей, котрі сказали би, що пулі ДДуплекс, РВС Бренекке з різних рушниць стріляють по різному.

Для розуміння, левова частка миливських рушниць, що постачається в Україну є некондиція або бренд, що по якості, не витримує ніякої критики. Постачання некондиції обумовлено тим, що вона суттєво дешевше. Невже хтось думає, що при масовому виробництві не буває браку? І куди його дівати?
Если не секрет, а какое у Вас ружьё?
 

ТАР

Снайпер
Я вибачаюсь, просто дуже цікаво:) чи можна в пластик з Полева "отой що розділяється " впухнути стальну кулю удар?
 

Patso

Снайпер
Ось на такий,щоб стабілізатор відокремлювався від обтюратора.
Цікава ідея, головка удара від 12 не стане. Думав спробувати від 16 - не підійде. Конфігурація ьепеськів інша, нижній у
Циліндр кулі станєа верхній завеликий, не зійдуться лепестки.
 
Зверху