Куля Полева вичення попиту

Якого калібру куля Полева Вам потрібна


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    79

Patso

Снайпер
Ось на такий,щоб стабілізатор відокремлювався від обтюратора.
А для чого, власне така куля Вам? Удар і так літає чудово на 50м при правильному спорядженні. Якщо зробити кулю стальною головкою 16 калібру, вона буде мати меншу зупиняючу дію. Бо вона стальна і не має експансивності, вага теж зменшиться.
 

ТАР

Снайпер
А для чого, власне така куля Вам? Удар і так літає чудово на 50м при правильному спорядженні. Якщо зробити кулю стальною головкою 16 калібру, вона буде мати меншу зупиняючу дію. Бо вона стальна і не має експансивності, вага теж зменшиться.
Якби залишити все в 12к. то вийшла б дуже цікава куля по своїм показникам, зупиняюча дія, не змінює траекторію через гілки (те що є в Удар) але виросте швидкість і додається обертальний рух за рахунок стабілізатора з крильцями. Також "можливо" показники проходження через перешкоди до цілі стануть ще кращими за рахунок меншого діаметру стабілізатора за саму кулю" це унеможливить його деформацію" в момент проходження через якийсь "сухостой:)". Але це лише мої думки як воно спрацює на практиці- не знаю:).
 

krushinski00

Снайпер
Якби залишити все в 12к. то вийшла б дуже цікава куля по своїм показникам, зупиняюча дія, не змінює траекторію через гілки (те що є в Удар) але виросте швидкість і додається обертальний рух за рахунок стабілізатора з крильцями. Також "можливо" показники проходження через перешкоди до цілі стануть ще кращими за рахунок меншого діаметру стабілізатора за саму кулю" це унеможливить його деформацію" в момент проходження через якийсь "сухостой:)". Але це лише мої думки як воно спрацює на практиці- не знаю:).
Впринципі удар від ППст відрізняється в цені.ППст майже в 2 рази дорожчий .навіщо видумувати велосипед якщо вже є удар.хоча для вас Остап може зробити спецзаказ:D:D:D
 

huntumy

Зброяр
Удар має більше шансів зупити звіра на місці. А шило є шило. Можно дещо вдосконалити удар одним виступом. Покращеться аеродинаміка. Але плоска поверхня кулі повинна залишитись.
 

ТАР

Снайпер
Я зрозумів, буду мати на увазі,може ближче до сезону. З Пов.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
С какого ружья ,калиберная пуля полетит лучше, с дешового ТОЗ БМ ,с сужениями целиндр или с дорогого МЦ с сужениями 1.1 и 1.2? Я думаю ТОЗ БМ лучше.
В этой теме речь идет о подкалиберной пуле. А она лучше полетит именно с чокового ствола!
В Украине у большинства охотников ружей с цилиндром гораздо меньше, чем с чоками разного размера. Поэтому более актуальны именно подкалиберные пули.
Конструктор Полев свою пулю создавал именно для чоковых сужений.
 
Останнє редагування:
Зверху