Куля діаболо

rfyjt13

Слідопит
Хто скаже ,як заряджає цю кулю. Чи годиться вона для чока. Купив пачку, попробував, але результатом не задоволений зовсім! Летить боком ,розліт дикий. Стріляв з 16 калібру, чок.Заводські заряджені так: порох ,пластиковий пиж - обтюратор( шайба) опилки, куля, закатка. Тахо.
 

Валериевич

Мисливець
На ютубе масса видео, разные варианты. Не поленитесь ,зайдите и Вы найдёте ,что Вам нужно.
 

rfyjt13

Слідопит
Я вже все обдивився . Дуже багато варіантів і ні одного 100 відсоткового. Я питаю ,може хтось експериментував ,та добився якіх стабільних результатів.
 

Ярош

Мисливець
Порох Тахо 1,9г картонная прокладка 3мм, тырса, картонная прокладка 3мм, дальше юбку пули пресную мелкой тырсой плотно ставлю на прокладку и завальцовка закруткой. З 45-50 м три пули в лист А4. Тоз34 12 калибр. Удачи.
 

krushinski00

Снайпер
Все ще залежить яка у вас діаболо.є як з зубчиками та поясками.саме краще та точно в мене пішла саме таховський заводский в 16.а самому споряжати таку кулю не бачу сенсу
 

Fonex

Снайпер
Почему Вы именно на Диаболо зациклились?Сейчас и покупных патронов пулевых разнообразие, а если именно сами хотите снаряжать, то опять-таки много разных пуль продается, чего мучаться то?
 

rfyjt13

Слідопит
Так вийшло ,завтра їхати по ліцензії ,а у мене " живим" лишився Браунінг авто 5 в 16/ 65 ,старенький. Ствол у нього 750 і чок. А із куль тільки одна полева ,та пачка діаболо. Перезарядив так: порох, прокладка 3 мм, древесно- волокнисий і войлочний пижі, прокладка тоненька, в кулю наступав буферної суміші з пробки і закатав. Завтра відпишуся.А так з чока ,куля тільки полева, привик. Є ще бельгійка , ціліндр з напором ,і 3/4 чока ,ствол 760 але її жалію кулею, теж старенька , що тбраунінг ,що бельгійка 23 року, але бельгійка легенька ,і стволи вже такі що сип дуже сильна. А в авто легенький сипок
 

krushinski00

Снайпер
Так вийшло ,завтра їхати по ліцензії ,а у мене " живим" лишився Браунінг авто 5 в 16/ 65 ,старенький. Ствол у нього 750 і чок. А із куль тільки одна полева ,та пачка діаболо. Перезарядив так: порох, прокладка 3 мм, древесно- волокнисий і войлочний пижі, прокладка тоненька, в кулю наступав буферної суміші з пробки і закатав. Завтра відпишуся.А так з чока ,куля тільки полева, привик. Є ще бельгійка , ціліндр з напором ,і 3/4 чока ,ствол 760 але її жалію кулею, теж старенька , що тбраунінг ,що бельгійка 23 року, але бельгійка легенька ,і стволи вже такі що сип дуже сильна. А в авто легенький сипок
Ну ніпуха вам.чекаєм на завтрашню відповідь
 

Ohotnik47

Слідопит
"Діаболо" з зубцями, 12 к-р,"Крук"-1.8гр.,бум.гільза, жевело.
На порох прокладка -3мм,засипаю повну гільзу стружки з під фрезера чи ел.рубанка,ставлю кулю, закрутка.
На 50м пробоїни торкаються одна одної, що з правого що з лівого ствола.Наспор всаджував дві кулі з 50м. в одну точку в торець соснового поліна, потім розколював і дарував опоненту зліплені дві кулі, на згадку.150кг.кабана пробиває по діагоналі наскрізь.
На 100м - "Крук"-1.95 гр.Кучність - до 20см.
Зброя- Іж-54,стволи не муфтовані, конусні від 18.6 мм за патронником до 18.3 перед чоком.
Користувався такими патронами 9 років, поки не купив нарізне, маю форму для лиття даних куль - тож дефіциту небуло, перепробував різні варіанти - цей дав кращий результат, загалом було зроблено біля 2000 пострілів тільки по мішенях в якості тренувань.
 
Останнє редагування:

rfyjt13

Слідопит
Ніяк не пройшли. Ліцензію не закрили, пустеля! Ні ,слідка, одне вовче та рисяче говно. Все видушили, окрім тетерева ,нічого не бачив. Кулі вже в середу відстриляю.
 
Зверху