Кулі підкаліберні Лайман в12-16-20-28-32 .Ш-ш Булава шок.Гуалашка.Контарева.Ленінградка.Ураган.Іва

Agnos

Новачок
Доброго дня, хотів би замовити Ш-Ш 16 калібру для використання в 12
 

krushinski00

Снайпер
Доброго дня, хотів би замовити Ш-Ш 16 калібру для використання в 12
Відписав вам в приват.для 12 є підкаліберний варіант з кулею 20 кал.там все йде в зборі.одразу на порох та зірку
 
Останнє редагування:

Sofa1995

Новачок
Заказав пулі "булава шок" продавець відправив швидко і добре упакував, на рахунок самих пульс то відливка чудова, в магазині брав польова то вони паршиві, а тут все чудово, товаром задоволений на 150 відсотків, правда ще не тестував але думаю що все буде класно, продавцю велике спасибі
 

krushinski00

Снайпер
Заказав пулі "булава шок" продавець відправив швидко і добре упакував, на рахунок самих пульс то відливка чудова, в магазині брав польова то вони паршиві, а тут все чудово, товаром задоволений на 150 відсотків, правда ще не тестував але думаю що все буде класно, продавцю велике спасибі
Влучних пострилів
 

krushinski00

Снайпер
Переглянути вкладення 411191
Доброго дня! Якщо можливо ШШ 16 кал.на 12-ому контейнерi-обтюраторi (пiдкалiберна) -30 шт в резерв.Дякую!
Можу і таких.є ще варіанти де менше гемороя при споряджені і летить доволі не погано.адресу.кількість та спосіб оплати напишіть будь ласка в приват
 

Вкладення



Маю питання до автора теми.


Ось така куля використовується як підкаліберна.
Сама куля 16 кал. змонтована на пижі 12 кал. Гуаланді.
А на кулю зверху надіто відрізані від Одеського контейнера лепестки?
І вони при пострілі відділяються від кулі. Так от. Не потрібно якось підрізати перемички на лепестках? Вони самі рвуться під час пострілу?

В як краще закривати гільзу - "зіркою" чи завальцовкою?
 

krushinski00

Снайпер
Я


Маю питання до автора теми.


Ось така куля використовується як підкаліберна.
Сама куля 16 кал. змонтована на пижі 12 кал. Гуаланді.
А на кулю зверху надіто відрізані від Одеського контейнера лепестки?
І вони при пострілі відділяються від кулі. Так от. Не потрібно якось підрізати перемички на лепестках? Вони самі рвуться під час пострілу?

В як краще закривати гільзу - "зіркою" чи завальцовкою?
Я закривав закруткою.нічого більше не розпивав.
 

krushinski00

Снайпер
Для гостей форуму хто запитував по телефону.поетапно як можна зробити підкаліберний варіант шш.ще на фото не показав що можна розірвати верхній ободок з пижом контейнера.
При такому варіанті їх там виходить три
 

Вкладення

Зверху