Кулі підкаліберні Лайман в12-16-20-28-32 .Ш-ш Булава шок.Гуалашка.Контарева.Ленінградка.Ураган.Іва

Mazaj 2018

Слідопит
Доброго дня усім.проводиться разова Акція (на деяку кількість )
Кулі шш в калібрах 12 .16 .20.
По цені 4 .5 за голу кулю тобто без пижа при замовлені від 50 штук.
( кількість обмежена)
Чи ще є кулі 12 кал.? Чи діє акція?
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Віктор, я пули получил сегодня, за что спасибо. Очень все оперативно было сделано. Качеством литья пуль доволен. Разброс в весе измеряется в пределах 0.1-0.01 гр. что очень даже неплохо.
Мой вывод-всем рекомендую и цена небольшая.
 

krushinski00

Снайпер
Віктор, я пули получил сегодня, за что спасибо. Очень все оперативно было сделано. Качеством литья пуль доволен. Разброс в весе измеряется в пределах 0.1-0.01 гр. что очень даже неплохо.
Мой вывод-всем рекомендую и цена небольшая.
Дякую і вам.як відстріляєте то зробіт фото з рецептом спорядженя
 

Mazaj 2018

Слідопит
Дякую і вам.як відстріляєте то зробіт фото з рецептом спорядженя
Скажіть, на яких пижах краще споряджати набої з такими кулями (Одеський пиж-амортизатор, войлок, пробка, тирса, молота пробка), чи є в продажі стальні кульки під них? Який діаметр кульки? Яка зараз актуальна ціна? Хочу замовити.
 
Останнє редагування:

Mazaj 2018

Слідопит
Скажіть, на яких пижах краще споряджати набої з такими кулями (Одеський пиж-амортизатор, войлок, пробка, тирса, молота пробка), чи є в продажі стальні кульки під них? Який діаметр кульки? Яка зараз актуальна ціна? Хочу замовити.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
krushinski00 толи забыл, толи какой сбой, но не может зайти на форум под этим ником. Написал админу с просьбой восстановить возможность входа.
 

krushinski00

Снайпер
krushinski00 толи забыл, толи какой сбой, но не может зайти на форум под этим ником. Написал админу с просьбой восстановить возможность входа.
Дякую за допомогу.щось довго не міг зайти після оновлення телефону.
Втратив всі контакти та записи
 

Mazaj 2018

Слідопит
В наявності тільки 20 кал та 20 магнус.
12 та 16 будуть ближче до вихідних
До речы Крушинський порядна людина. Можете спокійно замовляти. Особисто рекомендую. Товар на вищому рівні. Ціна теж.
 
Зверху