Курковка ТОЗ Б 1952р.в. Циліндр - чок

Статус
Закрита.

Mechanik

Снайпер
Вітаю Вас Шановні.
В продажі, куркова рушниця ТОЗ Б 1951 р.в. 16 калібр із звуженнями - циліндр / чок.
Довжина стволів 720мм. Вороніння - рідне. Дерево - також. Стволи зсередини - чисті.
Курки взодяться з натягом, прогарів на лобі колодки - немає.
Шат, люфт стволів, як з цевйом так і без нього - відсутній
Щодо технічного стану рушниці, зброя має деякі недоліки:
1. Лівий ствол (чок) має легке піддутя, тільки зверху, на відстані 26см від дульного зрізу.
Знизу піддутя не має, і проводячи рукою, не відчувається.
2. Правий ствол (цил) має незначний поверхневий забій (коцка) поверхні ствола, на відстані 16см від дульного зрізу.
3. Деякі гвинти мають сліди їх відкручування чи закручування. Мені про це невідомо.
4. Кольорове гартування (калка) коробки стволів - підтерте.
4. Затильник не рідний.

При візуальному огляді стволів зсередини, названі вище вказані дефекти стволів - не помітні.
Будь які дії, щодо усунення недоліку піддуття не проводились.
Рушниця оглянута та описана відверто для її продажу.
На всі питання відповім.
Ціна??? Враховуючи що є циліндр, та недоліки рушниці - 6 тис. грн.

Моб. 066 344 17 67
Зброя зареєстрована, та знаходиться на обліку в Кременецькому відділу поліції Тернопільської обл.
Продажа, згідно закону.

IMG_3150.JPG


IMG_3153.JPG


IMG_3139.JPG


IMG_3143.JPG


IMG_3140.JPG


IMG_3142.JPG


IMG_3177.JPG


IMG_3133.JPG


IMG_3138.JPG


IMG_3095.JPG


IMG_3097.JPG


IMG_1148.JPG


IMG_1149.JPG


IMG_3137.JPG
 

Mechanik

Снайпер
Ну що ж статистика нам каже наступне:
Переглядів - 625 Подобається - 9 Пропозицій - 0
Але, бій в рушниці і дійсно - хороший. І переживе вона ще, не один десяток років. Головне - доглядати і берегти.
До дня Св`ятого Миколайчика я роблю суттєву знижку тому що, роби людям добро і добро повернеться до тебе.
Ціна - 5000грн.
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Мій "лайк" 10-тий ювілейний :) Аби це якось допомогло продажу. Гарна комбінація звужень для полювання. Як там люблять казати - "класика". Але більшість поціновувачів шукають "молоде та не займане"...
Зі святом всіх! :)
 

Mechanik

Снайпер
Дякую Вам Генадій, за Ваші добрі справи які Ви робите на форумі, стараючись кожному допомогти своєю відповідю та порадою, в різних темах нашого з Вами спільного діла - ПОЛЮВАННЯ.
В житті в кожного із нас є невидима для нас така - грамота життя. В якій і пишуться, все що ми творимо за своє життя.
І наші справи, мають бути написані якомога більше в колонці під назвою - ТВОЄ ДОБРО ЛЮДЯМ.
 
Останнє редагування:

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Рушниця справді в гарному стані, а ті космітичні недоліки, які Ви чесно показали, аж ніяк не впливають на якість цієї рушниці. Хто як кажуть "в темі" і добре знається на курковках той обов*язково ії придбає.
Вдалого Вам продажу і приємного полювання з цією рушницею новому власнику!
 

beton2464

Мисливець
Колись в мене така була 1947 року випуску. Я іі подарував кумові,то він з неі краще попадав чим ми зі своіми 12 калібрами.Відмінна зброя .Удачі в продажі!
 

Mechanik

Снайпер
Коли я починав свої перші полювання в кінці 70-х років, у нашому населенному пункту, було під 50 чоловік мисливців.
Із них, добрий десяток був поважних вже людей за віком, та рушнички їхні були - курковочки. Так вони їх звали.
Набої їхні - самокрут, порох на мірку, шрот катанка своя, пижі із старих валянок. Стендів, старики не бачили ніколи.
А от на полюванні, вони втирали нам всім носа, своїми курковочками.
Поки старики не відстріляють на всіх норму, ми навіть не піднімали свої начищені до блиску ружжа.
Так як після наших канонад, були одні підранки, і тоді добирати підранків нам, доводилось інколи аж до вечора.
Тому і казали нам: поки вчіться у нас, у Вас все ще попереду. Хороші були дядьки...немає вже їх.
А вчитись у них, було чому.
Це люди, які створили своїми руками - Державне мисливське господарство.
Та вийшли на світовий рівень, де приймали іноземних мисливців із за кордону. Переважно це були- німці.
Люди не мали крутих джипів. Старий УАЗ-ик, пара коней, пара тяжких мотоциклів, їхні руки і велике -велике бажання.
І створили Державне мисливське господарство, де нараховувалось тільки документально по аерофотозйомкам
- 1500 голів благородного оленя
- 1000 голів дикого кабана
- 1000 голів косулі
- фазани, куріпки, зайці, дикі кролики, кількість такої фауни була просто - захмарна.
Біотехнії я такої ніколи більше не бачив і не зустрічав, яку проводили ось ці ПРОСТІ ЛЮДИ.
Кормушки, солонці, галечники, ремізи, купальні ями для кабанів, все це було створене руками людей, для диких тварин.
Тварини жили десятками років, почуваючи себе безпечно в тих місцях. Народжувались, і виростали сотнями голів.
Це були дійсно, фанати своєї справи.
А потім...розвал СРСР, а потім реорганізація господарства, а потім нова команда, і все... знищили до останньої голови, до копита.
Щоб виставити під постріл хорошого трофейного оленя, з рогами під 12 балів (золота медаль) треба щоб олень мав, що найменше 10 років. І такі були трофеї, і були медалі, і було визнання УКРАЇНИ.
Знаю, скільки днів і ночей, треба було ночувати на угіддях, особливо зимою, щоб зберегти такі трофеї.
Особливо тяжкою була підгодівля тварин взимку, коли сніга було "в пояс" і олені вже стояли на відстані 10-15м від кормушок, коли їм викладали сіно. А косулі, підходили до цих простих людей, на відстань витягнутої їхньої руки.
А олені взимку на полях, по 100-150 голів посеред поля. Це була справжня - краса природи. Таке забути, неможливо.
Приємні спогади у мене, про таких людей, і разом з тим сумні, так як їх немає вже багатьох, посеред нас.

На фото. Прийом іноземного мисливця із ГДР (Німеччина) Полювання на благородного оленя. Німець зліва, на колінах.

IMG_3231.JPG
 
Останнє редагування:

Mechanik

Снайпер
Матёрая бригада! И трофей - мечта!
Кожному, при їхньому житті, з цієї "бригади" можна було сміло давати посаду будь якого міністра, і вони б справились на відмінно.
Я в цьому впевнений, на 100 відсотків.
Це люди, які дбали за свою країну, за свій народ, та за кожного із нас.
А трофей, інтурист завжди обирав на свій власний розсуд, оглянувши його попередньо, в біноколь, і власноруч його здобувши.
М`ясо інтуристів не цікавило зовсім, самим головним трофеєм це були - роги. І більш нічого.
Які він і отримував в відбіленому виді з черепом, та відповідним трофейним листом від господарства.
А м`ясо, здавалось в "закрома родіни" з подальшою його переробки.
Держава отримувала хорошиий гонорар - тисячі дойчмарок, а дядьки по 80 карбованців на місяць.
 

OSIPOV81

Слідопит
Уважаемый Mechanik! Если у Вас есть возможность, промеряйте пожалуйста срез стволов Вашей Курковочки штангенциркулем. Для моего и общего развития. Очень интересно увидеть результаты.
На фото данные моего ТОЗ-Б.
И простите за флуд.;)
С ув. Андрей
 

Вкладення

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Володя а канал ствола на ТОЗ-Б сколько..... мм?
По замерам 17.0 мм? Тогда 0.3 и 1.0 мм!
 

OSIPOV81

Слідопит
Будь ласка, ось Вам мої результати.
Спасибо! Практически такие же! Может штангель у меня не тот, а может и руки!:D:D:D
Але, бій в рушниці і дійсно - хороший.
Гарна комбінація звужень для полювання. Як там люблять казати - "класика".
Хто як кажуть "в темі" і добре знається на курковках
Подпишусь под каждым словом!
Вы меня точно понимаете.
Удачной Вам продажи! А новому владельцу приятных и незабываемых охот!;)
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Получается цилиндр с напором и полный чёк?
Да именно так! У меня был ТОЗ-63 там 0.8 и 1.1 мм! ТОЗовские сужения ТОЛЬКО МЕРЯТЬ!
Там где стоит п\чок и чок, там как правило 0.9-1.0 и 1.1-1.25!Это в 12-кал.
 
Статус
Закрита.
Зверху