Курцхаар

Tocato

Мисливець
Супер, Курцхаар-моя любимая порода собак... Через пару дней заберу своего щенка... :)
 

Лис74

Мисливець
Всім добрий день! Звертаюсь до мисливців за порадою, піскажіть неопреновий жилет, (або інший теплий жилет) для курцхаара це добре чи погано? Чи не буде він заважати собаці при полюванні, а саме: біг, прохід через кущі, очерет, та інше. Моя собака боїться холоду, а при -5 градусів я її на полювання взагалі не беру, і тому думаю купувати жилет. Кожен мисливець знає, що вихід на полювання зі своїм собакою це вже 50% успіху, а можливо і більше...
 

Черный153

Мисливець
По поводу желета, надеваю только чтобы меньше было царапин и ссадин на груди особенно в сук. А желета сам пошел с тонкой балоневой куртки, и сверху молния. Один совет молнию вшевайте закрытие на хвост. А на осенний сезон делал с сигнального жылета
 

MAPODEP

Мисливець
Всім добрий день! Звертаюсь до мисливців за порадою, піскажіть неопреновий жилет, (або інший теплий жилет) для курцхаара це добре чи погано? Чи не буде він заважати собаці при полюванні, а саме: біг, прохід через кущі, очерет, та інше. Моя собака боїться холоду, а при -5 градусів я її на полювання взагалі не беру, і тому думаю купувати жилет. Кожен мисливець знає, що вихід на полювання зі своїм собакою це вже 50% успіху, а можливо і більше...
в мене і при -15 не мерзне поки бігає, а якщо робити довгі зупинки то буде мерзнути і при -1
 

Черный153

Мисливець
А температуру собака сама себе набирет с ихним темпераметром , еще и в снегу качается
 

Кайзер

Мисливець
Неопреновий жилет,непогано працює при роботі собак пізньої осені на воді.
В польових умовах,даний жилет сковує рухи собаки.
При нормальному,густому підшерстку,курцхаар не мерзне на полюванні і при - 20С.
У мене курцхар жив у вольєрі круглий рік,лише будку утеплював.Качку працював на воді, до самога закриття полювання.Обходився без жилета.
 

Pavel1988

Снайпер
По поводу желета, надеваю только чтобы меньше было царапин и ссадин на груди особенно в сук. А желета сам пошел с тонкой балоневой куртки, и сверху молния. Один совет молнию вшевайте закрытие на хвост. А на осенний сезон делал с сигнального жылета
А викройки як робили?
 

Черный153

Мисливець
берете в секонде курточку(желетка менше мороки) для ребенка лет 5-6 отрезаете рукав по плечам одеваете на передние лапи загинаете сверху или снизу слажываете в двое и прострачиваете вдоль. и все готово и недорого выходит где то гривен 20
 

Pavel1988

Снайпер
берете в секонде курточку(желетка менше мороки) для ребенка лет 5-6 отрезаете рукав по плечам одеваете на передние лапи загинаете сверху или снизу слажываете в двое и прострачиваете вдоль. и все готово и недорого выходит где то гривен 20
Дякую. Думаємо з шинелі батькової шось зваяти.
 

Pavel1988

Снайпер

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Не придумуйте чепухи і не робіть з мисливської собаки манежних клоунів!!!Холодна вода-не пускайте в воду,а холодно навкруги-не давайте зупинятись!!Собаку гріють лапи і здорове серце!!!
 
Останнє редагування:

Frost

Мисливець
Не придумуйте чепухи і не робіть з мисливської собаки манежних клоунів!!!Холодно-не пускайте в воду,а холодно навкруги-не давайте зупинятись!!Собаку гріють ноги і здорове серце!!!
Бо скоро й шляпу вдінуть ....
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Лис74

Мисливець
Не хто тут не придумує "чепухи" і не робить з собаки клоуна!!!!! І якщо буде потрібно то особисто я і шляпу собаці "вдіну", а перед справжнім мисливським собакою і свою шляпу з голови зніму !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
І якщо буде потрібно то особисто я і шляпу собаці "вдіну"
І як по вашому,що він буде робити в тій шляпі??????Гарантую,що і самі того не знаєте!!!!
а перед справжнім мисливським собакою і свою шляпу з голови зніму !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Повага до собаки,зі сторони власника,показується зовсім по іншому і зовсім не так як ви те бачите і як ви це викладаєте!!Повірте мені на слово!!!!Навіть на полюванні відразу видно хто як відноситься до свого помічника,причому відразу!!А от як- подумайте самі!!!!Перед собакою не треба знімати капелюха,він цього не розуміє,а от відноситись до нього,як це розуміють люди,потрібно!!!
 
Зверху