Курцхаар

Кайзер

Мисливець
Не хто тут не придумує "чепухи" і не робить з собаки клоуна!!!!! І якщо буде потрібно то особисто я і шляпу собаці "вдіну", а перед справжнім мисливським собакою і свою шляпу з голови зніму !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Перепрошую,справжній мисливський собака,має мати досить густий підшерсток,який захищає собаку від переохолодження.У знайомого,поінтнер весь сезон включаючи зайця полює без одежини.Рахую посилене харчування,м"ясна обрізь дадуть результат кращий ніж будь-яка одежина:)
Мій дратхаар,ще дві неділі тому,без проблем апортував дичину з крижаної води. У наступні вихідні,я звісно одягну на нього неопренового жилета,проте це лише тому,що він у нього є.



Минулого сезону,сука подавала трофеї ломаючи кригу.
 
Останнє редагування:

Pavel1988

Снайпер
У наступні вихідні,я звісно одягну на нього неопренового жилета,проте це лише тому,що він у нього є.
Все ж таки він у Вас є! І Ви його купували напевно не просто так, а з метою захистити собаку від криги та холоду. Наш курц 4 сезон полює без жилета, проте на крайньому полюванні вона явно змерзла. Можливо це зв'язано з високою вологістю, сильним вітром та снігом місцями в коліно і тим шо по вуха була в болоті після неодноразового форсування болотяно-водяних перепон, не знаю. Задумалися про жилет. Щодо харчування то при годуванні постійно додається гавяжий рубець.
 

Кайзер

Мисливець
Все ж таки він у Вас є! І Ви його купували напевно не просто так, а з метою захистити собаку від криги та холоду. Наш курц 4 сезон полює без жилета, проте на крайньому полюванні вона явно змерзла. Можливо це зв'язано з високою вологістю, сильним вітром та снігом місцями в коліно і тим шо по вуха була в болоті після неодноразового форсування болотяно-водяних перепон, не знаю. Задумалися про жилет. Щодо харчування то при годуванні постійно додається гавяжий рубець.
Pavel1988, дійсно жилет я купував не просто так.
Попередньою лягавою собакую, у мене був кобель курцхаар по кличці Кайзер:). Від свого батька Баско,(вл.Анатолій Оборонков) пес перейняв холеричний темперамент.Годинами міг працювати на воді,не зважаючи ні на що..
Йому достатньо було вийти з води,отряхнутися та витертися на березі травою і собака сухий.
Мав правильну шерсть та густий підшерсток,який практично ніколи не промокав( наслідок підливання в недалеких поколіннях крові лабрадорів ретріверів.... ).
Якщо коротко,то потреби у жилеті собака на мою думку не мав.
Жилет я придбав,коли завів суку дратхаара.Лише,через те,що це СУКА з усіма витікаючими наслідками для неї охолодження ....
При можливості,усім власникам собак такий жилет радив би, для своїх вихованців.
Проте,в більшості своїй,собаки породи курцхаар,в холодну пору року,мерзнуть далеко не через відсутність жилета;)
 

Кайзер

Мисливець
Як мені дивитись і викладати не Вам вирішувати многоуважаємий АРГО. До свого мисливського собаки я відношусь як до члена сімї, і тому звернувся до колег за порадою на рахунок жилета. А Ви зразу все переводите на сміх.
Лис74,та не варто Вам ображатися. З рештою,мисливський собака на полюванні,лише інструмент.Як зброя,патронтаж,чоботи...Не варто собак "очеловєчувати".
 

Серг-Кл

Слідопит
Лис74,та не варто "очеловєчувати".
Я к примеру свой патронтаж берегу, а за собаку и речи быть не может! Что значит инструмент. Без собаки Вы бы что делали, хомяков по полю гоняли? Забота о собаке в первую очередь. Имхо конечно. Да и простудить собаку удар по своему карману))
 

Серг-Кл

Слідопит
Вопрос к знатокам: стоит ли переплачивать за щенков с документами КСУ?
 
Останнє редагування:

MAPODEP

Мисливець
Вопрос к знатокам: стоит ли переплачивать за щенков с документами КСУ?
якщо у вас не вимагають єгеря документи на собаку, то вам вони і не потрібні. Документи на собаку не гарантія того, що собака буде працювати
 

Серг-Кл

Слідопит
Я к
якщо у вас не вимагають єгеря документи на собаку, то вам вони і не потрібні. Документи на собаку не гарантія того, що собака буде працювати
я к
тому что собаки с доками ксу, с международным сертефикатом стоят дороже чем фмсу.
 

Yakut27

Мисливець
Кстати,zhuravel, на моей фотке "Родственники собрались на Деньрик!" с левой стороны щенок, полностью кофейного окраса, уехал в Запорожскую обл., или в само Запорожье, очень перспективная девчёнка(на ютубе есть видео), кличка Ерна, может где-то пересечётесь, передавайте привет!
А кто владелец, а то в нас в клубе есть похожая
 

Yakut27

Мисливець
Есть хороший кобель хочю его повязать но нет сук кто поможет?
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Красава!!!
 
Зверху