Курці не носить дичину

rfyjt13

Слідопит
Курці перестав носити дичину. Дома носить все і тапки і поноски шукає і приносить. Тільки в поле , збив перепела ,чи качку піде пошукає, і назад а якщо підранок, ляже коло нього і лежить.В прошлому році носив, а тут як пороблено.
 

василь довжик

Слідопит
Можливо різочка була в ділі.Тоді починайте з ним ігру.І щоб не якого крику,ласка.Укріпить тоді можна і різкою змусити принести.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Собаку таки надо натаскивать, обучать и делать это постоянно и безпрерывно! А собака должна от своих действий получать удольствие, которое она будет чувствовать и от хозяина!
 

cagor

Слідопит
Можливо, коли недавав бігти ,після піднятою птиці.
Собака не строит логической цепи, это не человек. Другими словами если вы не дали гнать птицу собака не может обидеться и перестать подавать засранцу:D. Надо искать причину именно с подачей, где-то вы оплошались, команда всегда должна быть исполнена. Небыло ли у вас случайно обратного? И не какая игра думаю уже не поможет, раз вы сорвали команду. Оберлендер вам в помощь.
 

rfyjt13

Слідопит
Сьогодні зранку, взяв поноску , на луг. Відпрацював на ура. Вечором сходив на полювання , збив одного, підранив, другого .Підранок потягнув на луг, далеко( бекас) . Пішли шукати, пес відпрацював, знайшов ,прикусив, приніс, але якщо поноску дає в руки ,то тут поклав під ноги. Я підняв поклав до пащі, дав команду держать . Він подержав ,і я забрав. Десь так.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Сьогодні зранку, взяв поноску , на луг. Відпрацював на ура. Вечором сходив на полювання , збив одного, підранив, другого .Підранок потягнув на луг, далеко( бекас) . Пішли шукати, пес відпрацював, знайшов ,прикусив, приніс, але якщо поноску дає в руки ,то тут поклав під ноги. Я підняв поклав до пащі, дав команду держать . Він подержав ,і я забрав. Десь так.
Собака розрізняє, мабуть, іграшку, яку Ви використовуєте для апортування, та якусь дичину. Схожі, але різні процедури.
Спробуйте наступним разом з зазначеною метою тушку добутої дичини. При цьому то закиньте її на виду у собаки, то заздалегідь сховайте десь, або попросіть це зробити помічника (знайомого). І заставляйте знайти та принести "добуту" чи знайдену дичину. При цьому вимагайте точного та повного виконання процедури, яку Ви намагаєтеся отримати від свого собаки. А коли вона це зробить як треба, то обов'язково її заохочуйте, при цьому не лише "цукеркою", а й своїми радісними та задоволеними викликами та жестами. Щоб собака зрозумів, що Вам сподобалося те, що вона зробила за Вашою командою.
Робота кропітка, але воно того вартує!
 

василь довжик

Слідопит
Своїми радісними та задоволеними викликами та жестами. Щоб собака зрозумів, що Вам сподобалося те, що вона зробила !
О це вони дуже люблять і розуміють.Я коли свого гвалю за роботу то він від радощів аж пищить.
 

Черниговский

Слідопит
У меня с воды,несёт не мне, а к ближайшему берегу,который может быть с тресиной и я туда не доберусь:mad:
 
Зверху