Кідалово Львів

Тема у розділі 'Кидали, шахраї на форумі', створена користувачем Trapezius, 28 вер 2018.

Safari
  1. Trapezius

Trapezius Мисливець

Шановні колеги,Хочу вам показати НЕ Хорошу.....
    Замовив у мене даний....гільзи латунні нові 32к(50шт)
    Слізнопросив НАЛОЖЕНИМ(відправив без проблем)
    Тиждень лежать на НП....Цей...не бере трубку.
    Придчишин Андрій-0981956767
    м.Львів НП№16
    Що з ним робити???https://www.facebook.com/profile.php?id=100018225546752

Вкладення:

2. Safari
  3. василь довжик

василь довжик Мисливець

Можливо щось не виходить,може за кордоном.А так,що ви зробите?Попали на пару гр.Попробуйте з іншого номеру набрати.

4. Visioner

Visioner Мисливець

Ну наложка должна подтверждаться оплатой за пересылку в оба конца.
    Или извиняюсь и дальше не работаем.
    А если люди доверяют друг другу (таких на форуме много), то оплата и отправка.

5. Vadim1721vadim

Vadim1721vadim Мисливець

хоть я и не Ваш коллега я больше покупатель,но как мне кажется Вам надо тогда посылку что-бы быстрее отправили обратно,зачем Вам платить НП за хранение? Вы как продавец судя по профилю со стажем должны понимать все риски наложки.А покупателю Вы не чего не сделаете.

6. Croc

Croc Мисливець

Купував наложним платижем і не раз на цім форумі і де інде все без пролблем але були такі продавці що присилали бог зна що і потім виправдовувалися що помилилися. Ну бува але я дотримуюся а точніше намагаюся наложним платижем купувати, краще я переплачу але я бачу що мені прислали. Звичайно не приемно коли вислав а забирати ніхто неприходить, можливо чоловяга замовив не подумавше, але може в нім проснется чоловік і він зрозуміє що він чинить не правель, надіюсь що так і станется.

7. Visioner

Visioner Мисливець

Святой человек, дайте я Вас обниму :D

Поділитися цією сторінкою

Графф