Кількість патронів на качку.

kef

Зброяр
Не забаром відкриття полювання на пернату дичину.Скільки патронів і якого спорядження (куплені,самокрут,номер шроту....) мисливці беруть на полювання, та витрачають ?
 

Єгор777

Снайпер
Ну якщо аналізуючи попередні роки, то 24 шт. вистачить, патронтащ на пояс і на лодку.Патрони споряджаю сам, номера 5, 6, 7.
 

Bekas7

Мисливець
Самокрут однозначно.... N7 28г -12шт і N5 32г -24 шт... якраз патронташ на 36шт.... Вчора був на стенді то хлопці теж говорили що не більше ніж 50шт.... Хіба ще N10- 20шт може по перепелу пройдемось....
 

kef

Зброяр
В мене по іншому.Води як токої немає ,щоб спеціально полювати на качку.,в основному "тихій самохід" по міліоративних каналах.Тому і патронів беру штук 10.,з шротом №-7 ,половина з яких "розкидні".,для збільшення осипу шроту.Інколи полювання закінчується після перших пострілів.А буває ,що і майже всі з гарячки випалиш-і потім думаєш ,що це було....
 

andremon

Мисливець
Досвіду у мене не багато, ну то звісно справа наживна ;) на відкриття думаю вистачить патронтажа на 24 шт. 12шт. полуконтейнер, 32гр. №6, та 12 шт. контейнер, 32. №6. ну і про всяк випадок у рюкзак є ще пластиковий лоток з торічною пя"тіркою 32гр. п-к. влазе рівно 20шт. все самокрут. Ну за лоток не певен, чи він потрібен, минулого року я так ні разу за вихід патронтаж і не спорожнив, з іншого боку - "запас, звісно кишеню не тягне"
 
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: SAB

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:D Колись і я щось подібне написав на одному з форумів - так-і-так, був-бував на полюванні на качок, вистріляв півтори патронташі. А мене зразу і підї...ли товариші-форумчани - то ти або бовдур і стріляєш по хмарам, або браконьєр-ненажера, або взагалі стріляти не вмієш, якщо при нормі відстілу 5 качок на мисливця витрачаєшь таку кількість набоїв :D
 

vkkovalov

Мисливець
Думаю що краще взяти якийсь десяток зайвих набоiв чим ранiше за всих закiнчити полювання або ходити i клянчити набоi у товаришiв.А зайвi i додому можно вiдвести наступного разу згодяться.
 

huntumy

Зброяр
на форуме все красивые. в жизни редко по другому.
там где утвы много, стреляют сколько донесут. там где ее мало мечтают о охоте где действительно получаешь удовольствие.
не мало народа готовы ехать за сотни км чтобы получить удовольствие от охоты.
не в куске мяса дело и многие это прекрасно понимают.
если охотник раз в 10 лет а то и раз в жизни попадет на отличную охоту не думаю, что его стоит за это судить.
к тому же не редко даже отличный стрелок попадает в ситуации когда не знаешь по какой стрелять.
у меня товарищ за 25-30 минут высадил 3 пачки патронов с нового ружья и ни одной сбитой!!!
мясник наверное.:D
лично на такой охоте не был, но очень хотелось бы побывать.
 

Leodr

Снайпер
Как сказал Север, сколько охотников столько и мнений! Каждый выбирает для себя, сколько ему брать патронов, с запасом или без. Патронташ на пояс и в рюкзак для запаса. Своя ноша не тяжела. Уже обсуждали в какой-то теме, было много сказано. В патронташе и вообще патроны должны быть разные. Как на утку так и на перепела, ну и в открытие охоты стрельнуть в воздух, так сказать отпраздновать с коллегами по увлечению!
 
  • Like
Reactions: SAB

Leodr

Снайпер
А кто сказал что должна быть пьянка?надо быть с головой на нужном месте. И если даже выпили по сто грамм, техника безопасности прежде всего. Скажу за себя, я все время за рулем и если надо выпить то это прекрасно можно сделать дома после охоты! :D
 

kef

Зброяр
На відкриття по пернатій коли,ще збирався з навколишніх сіл колектив мисливців.,я споряджав декілька патронів на димному пороху.Стрільба тоді по качках ставала цікавішою.....грім,сніп вогню та хмара диму.Нажаль вже багатьох мисливців з нами немає.Але пам"ять про ті щасливі часи залишилася.Зараз мало хто полює в літньо-осінній сезон.,майже всі перейшли на пушного звіра.Причин достатньо,а головна причина-полювання стало надто дорогим .І не кожен сільській мисливець може собі це дозволити.Наприклад в моєму селі мисливців двоє-я і ще один напарник, якого підтримую різними комплектуючими для спорядження набоїв.Маючи стареньку рушницю ТОЗ БМ,яка перейшла йому вспадок від батька лісника.,він її цінить як саму найкращу зброю в світі і міняти на іншу марку небажає .Так і полюємо........
 
Зверху