Кількість патронів на качку.

Копатыч

Зброяр

Копатыч

Зброяр

kef

Зброяр
Вже пів сезону на пернату пройшло .А можливо в деяких областях і закриття не забаром.
Особисто в мене цей сезон бажав би бути кращим.Водойми пересохли.Дощів не має.Ліміт дві качки в день.За всі виходи три качки добуто. Останні суботи та неділі все по нулях.З 25 патронів з шротом номер 7 витрачено 8 шт..О таке полювання.Вся надія на перелітну, але кукурудзяні поля обмолочені і переорані. На них в минулих роках перелітна качва сотнями сідала. А зараз навіть і не знаю чи щось прилетить.Гола рілля...
Добре що хоть мало набоїв спорядив.Бо судячи з повідомлень власники станків набої сотнями.тисячами клепають...Хіба що для стрільби на стенду .
Просто цікаво ,скільки витрачається патронів на одну добуту пернату дичину.?
 

KFoR

Зброяр
Вже пів сезону на пернату пройшло .А можливо в деяких областях і закриття не забаром.
Особисто в мене цей сезон бажав би бути кращим.Водойми пересохли.Дощів не має.Ліміт дві качки в день.За всі виходи три качки добуто. Останні суботи та неділі все по нулях.З 25 патронів з шротом номер 7 витрачено 8 шт..О таке полювання.Вся надія на перелітну, але кукурудзяні поля обмолочені і переорані. На них в минулих роках перелітна качва сотнями сідала. А зараз навіть і не знаю чи щось прилетить.Гола рілля...
Добре що хоть мало набоїв спорядив.Бо судячи з повідомлень власники станків набої сотнями.тисячами клепають...Хіба що для стрільби на стенду .
Просто цікаво ,скільки витрачається патронів на одну добуту пернату дичину.?
З крайнього полювання 3.9 на одного збитого, це я рахував з тими що пішли на добір підранків, так що результативність +-
 

ОСТЕР

Мисливець
В цюму сезоні вперше на полюванні закінчились патрони (по перу третій сезон), з 17 добуто ,5 голубів,1 ворона,3 чирки.Саме цікаво коли залишився один патрон,такої зібраності від себе не памятаю,чирок був чисто добутий.кращий результат сезону 4 патрони 3 трофеї,гірший 6 патронів 1 трофей,ще було 2 патрони 0 трофеїв,один вихід взагалі не стріляв.
 
Зверху