Ловля щуки на рибацькі круги

Статус
Закрита.

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня. Розкажіть будь-ласка скільки можна використовувати кругів і види оснастки, сам принцип ловлі щуки на стоячих водоймах і на течії. Як правильно наживляти живчика і правильно виставити глубину.

Зарання всім дякую.
 

Юра 28

Мисливець
Привіт по законодавству дозволено не більше 5 кружків або жерлиць.Стосовно оснасток чи монтажу все дуже просто : кружок,жилка 0,25,груз,трійник або двійник(радять взагалі ординарний покльовки впевнені),лодка,живець і звичайно сам рибак.По принципу ловля то кружок ставимо в спеціальне положення при покльовці він перевертається це сигнал про покльовку.Як наживляти живця є багато способі:біля плавника позаду від хвостової частини,через жабрі пропускається поводок виводиться через рот потому фіксуєш тройнік,або класично просто під плавник але обережно щоб не пошкодити хребет.По глибині також можна комбінувати,опускаєш груз до дна виміряєш глубину і фіксуєш,витягуєш кріпиш поводок на відстані 30-50см від дна з живце,можна не огружувати на дно для того щоб кружок з мальком дрейфував по водоймі.Поводки не потрібно робити довгими щоб мальк не ховався в зарослях.В інернеті набагато більше інформації ніж я надав.Успіхів
наглядно виглядає так уже з вдосконаленням:
 

Юра 28

Мисливець
Ось тут дуже хороший монтаж живця можливо комусь стане в пригоді.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
TOZ-34ER;217553 сказав(ла):
правильно виставити глубину
От тут вся хитрість, я ставлю всі круги на різних глубинах, на якій бере всі решту круги переставляю на ефективну глубину!

На рахунок живця з водойми живець ефективніший за куплений в магазині але є і мінус він не витривалий дохне скоро а магазинний живець в переважні більшості карась продають він по 10 годин на гачку висить!

Все решта я роблю в точності як Юра писав!
 

Brauning

Мисливець
Поводок пропускать эфективней и правельней через рот и под жаберными крышками просто одевается двойник прямо на петельку поводка жалами наружу.Двойник неспаяный очень удобно одевать.Поводок использую скрученый в двое из тонкой стальной проволки.
 

Brauning

Мисливець
TOZ-34ER;217553 сказав(ла):
Доброго дня. Розкажіть будь-ласка скільки можна використовувати кругів і види оснастки, сам принцип ловлі щуки на стоячих водоймах і на течії. Як правильно наживляти живчика і правильно виставити глубину.

Зарання всім дякую.
Уважанмый TOZ-34ER Я лично когда ловлю на больших водоёмах с течением,ставлю груз на боковой оттяжке.Длинна поводка на оттяжку зависит от глубины водоёма,вес груза зависит от скорости течения и скорости ветра.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Як закріпити правильно груз, щоб круг лишався на течії або на хвилі?
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я переважно круг ставлю на якір він в мене не ходить за хвилею! Але часто бачу що є риболови котрі пускають їх у вільне плавання!
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
AndriyJaremko;218112 сказав(ла):
Я переважно круг ставлю на якір він в мене не ходить за хвилею! Але часто бачу що є риболови котрі пускають їх у вільне плавання!
Ну а як кріпиться якір? Буду дуже вдячний якщо зробите фото.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Якір це Я так сказав "афоризм" а насправді це 100грамовий свинцевий груз! Як на малюнку я так використовую, правда Я даю два стопорка щоб в мене живець на дно не залягав!
 

Вкладення

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
AndriyJaremko;218898 сказав(ла):
А як Бог дасть поїду на вихідні на полювання Я кружкі паралельно з полюванням ставлю то обовязково зроблю фото, і завантажу.
У мене такіж плани на вихідні.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ось зробив фото кругів, був на вихідних на полюванні. Ставив кругі повний ноль ніодного удару весь живець уцілів =)
 

Вкладення

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Я також вчора був на полювання та рибалці. Спочатку виставив круги, було 4 ударчика 3 холостих - леска вимотана живця немає, а на одну взала маленька щучка. Наступили сутінки вийшов на вечірній льот. Прилетів табунець 6 шт але так високо що із ЗУ мабудь не дістав би. Через трохи почув крякіт і тут налетів крижень, два постріли і мимо, але я не засмутився. От задоволення отримав на цілу неділю.
 

Brauning

Мисливець
AndriyJaremko;219392 сказав(ла):
Ось зробив фото кругів, був на вихідних на полюванні. Ставив кругі повний ноль ніодного удару весь живець уцілів =)
Попробуйте поменять тип живца,довольно часто не хочет брать платвичку и карасика,а на окунька поклёвки увеличиваются в разы с большим успехом.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Вчора був на рибалці на круги. За півдня взяв 7 щучок. Було ще декілька покльовок але холості. Зустрів на березі рибака який також ловив на круги. І він мені розповів правильну оснастку круга. У його круги стоячі із великим тяжким грузом і плаваючим поводком. У мене прості круги на спокійну погоду і не на течію. У його результат 16шт. Як перероблю свої круги то скину фото.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Почались приморозки в ночі і почала брати крупна щука!
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Ось результат останнього виходу на кружки. Взагальному 15кг
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху