Лодка по акції кидалово чи ні ????

Статус
Закрита.

Yarik1993

Мисливець
Доброго дня шановні мисливці та рибалки.Знайшов ось такий сайт
www.stok.usa.cc ,на ньому продаються Лодки по акції,цікавить мене чи це не розводняк,я телефонував до менеджера він розповів як відбувається ця процедура покупки так.Оплату робити потрібно повну і після цього вони роблять відправку,але відправка не з Києва де знаходиться їх офіс за адресою станція метро Льва Толстого,Арена Мега Сіті 7 повепх,а зі складу в Сумській області.Хто що може сказати про цю ситуацію.
 

Гобой

Снайпер
Доброго дня шановні мисливці та рибалки.Знайшов ось такий сайт
www.stok.usa.cc ,на ньому продаються Лодки по акції,цікавить мене чи це не розводняк,я телефонував до менеджера він розповів як відбувається ця процедура покупки так.Оплату робити потрібно повну і після цього вони роблять відправку,але відправка не з Києва де знаходиться їх офіс за адресою станція метро Льва Толстого,Арена Мега Сіті 7 повепх,а зі складу в Сумській області.Хто що може сказати про цю ситуацію.
НЕ ищите приключений.
 

stvime

Мисливець
бесплатный сыр бывает только вы мышеловке.
хостинги по типа .cc сразу же не вызывают доверия, тк являются бесплатными.
был адрес хотябы халявные_лодки.ua или халявные_лодки.com.ua в теории наверное можно было бы рискнуть, а так, такие хостинги в основном юзают для разного рода разводняка, поэтому я бы воздержался.
 

Владимир2602

Мисливець
Судя по сайту - разводняк полнейший. Да и аренду офиса в "АренаСити" они не потянут. Я б не заказывал.
 
Статус
Закрита.
Зверху