Лодка Zoom by Zodiac 310S i мотор Меркурій 9.9 4х тактний

Статус
Закрита.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Привіз комплект з Канади цієї весни
Комплект купив у товариша,в якого лежала,сиділа в підвалі 2 роки і на воду не виходила(він купив алюмінійового моторного човна з 40ю мотором)
Товариш обяснив,що послідній рік мотор барахлив і в нього не доходили руки,щоб вияснити,що й до чого
Так як спеців по лодочним моторам я не знаю,а кому не будь не хотілося давати,вирішили обдивитися самі
В результаті по мотору-заміняли ,,крильчатку,,помпи-все рівно барахлив,знайомий глянув і свій вердикт дав такий-прокладка головки прогоріла...товариш відкрутив болти на боковій кришці,де знімається маховик і сидить привідний ремінь і в цей момент ще один знайомий підказав,що між лапою і мотором є ще 1 прокладка-зняли,почистили,склали назад і-чудо,мотор запрацював як часи...до головки,слава Богу,так і не лізли
Розказую своїми словами,щоб у потенційного клієнта не склалося враження,що я кажу не правду
Мотор 2005 року,судячи тепер по роботі(так і товариш в Канаді казав,що з моменту покупки новим,в сезон виїжджав максимум 2-3 рази на озеро порибалити)мотогодин на ньому не багато взагалі,тепер працює,гарно,рівно,тихо і для цієї лодки дуже потужний
Бензину за 2,5 години катання по озеру спалив літра 3 не більше(2 чоловік в лодці)
На глісер(нове для мене слово)навчив мене товариш ставити лодку(сам без нього)і швидкість була досить пристойна,летіла над водою
Мотор японець,модель F9.9M(випускають до цього часу),я дзвонив в Киів на Меркюрі,сказали,що модель досить вдала і популярна(фото моделі нижче)
Лодка теж пройшла ,,техог,,-переклеіли сидіння(було одне,тепер 2)замінили ,,ніпелі,,на більш сучасні і з фіксаторами,загалом комплект готував для себе і ,,покатушек,,по озеру,для потіхи...але-поїхав назад до Америки і,навряд чи,в цьому сезоні ще зможу покататися,а може...одним словом вирішив виставити на продаж-чесно скажу,сподобалося кататися,але тепер куплю лодку ПВХ з центер-консолем(штурвалом) і більш потужнішим двигуном(хоча б 25ку)
Ця мені ,,за слабенька,,
Лодка має надувний кіль(єдина річ,яка підспускає після суток в накачаному стані(пропонували замінити-900гр),але я не бачу сенсу,на воді в цій лодці бути більше суток-маразм,хоча...в любому випадку,кіль підкачати можна за 30 секунд..це не проблема
Лодка Zodiac Франція(король у світі лодок з ПВХ),довжина 3,1 метра
2 людей досить комфортно себе на ній почувають
Максимальна вантажопідйомність в кг десь 515(на лодці пише у фунтах 1156),в комплекті з веслами,насосом і каністрою
Настил дна(підлога)розбірна з дерева,з 5 частин і повздовжніми алюмінієвими підсилювачами
Макс мотор,який можна поставити на цю лодку-15ксил
Рік народження лодки не знаю,але стан хороший(пару латок,професійно заклеєні,не спускає)фото нижче
Фото в ,,первозданному,,стані з одним сидінням і в новому ,,прикиді,,з 2ма
Документи робити не заморочувався,бо в Чернівцях на фірмі,де клеїли сидіння і робили ,,техог,,ПВХ сказали,що максимум штраф на воді,якщо вже ,,достріляється,,водна поліція,якось так-не конфіскують...по крайній мірі у нас на Буковині...
За лодку і мотор обяснив як міг,без утайки,мотор працює дуже гарно,черепна коробка,слава Богу,так і не вскрилася-слово і моя репутація на форумі(на фото є,де болти крутилися,але дальше справа не пішла-ГАРАНТ),болти можна було замалювати до оригінального стану,але я цього робити не став...що є то є-машинка працює супер...впевнений,якщо продам,новий власник не буде неприємно вражений...
Комплект у Чернівцях,при потребі,брат відправить
Ціна 1444$
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху