Лучники

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Тема не пов'язана з полюванням, тільки захоплення та спорт!!!

Вітаю, надіюсь я не один такий?). Окрім мисливської зброї також приділяю увагу стрільбі з лука. На разі маю 2. Хотів сьогодні поділитися враженнями одним з бюджетних луків Sanlida Dragon X8 (не реклама).
Трохи по ТТХ: довжина (АТА) 29,7", швидкість 310 fps, сила натягу 10-60 фунтів, база 6,5", вага 1,6 кг., скидання зусилля при повній розтяжці 70-80%. Довжина розтяжки регулюється без спеціального преса поворотними модулями(розміщуються на блоках) від 18 до 60" кроком 0,5". Сила натягу регулюється болтами що тримають плечі від 10 до 60 фунтів, що робить лук універсальним. Для заміни тятеви також не потрібно пресів, послаблюючи болти, що тримають плечі, робиться заміна. В цілому до луку тільки з коробки ніяких претензій.
Але..., особисто мені не сподобалася штатна полка, та й взагалі мені такі не подобаються. Я її одразу замінив на спортивну. Приціл, тут без нарікань, 5 пінів, підсвітка, цілитись зручно. Але все одно замінив на спортивну штангу зі скопом. Піп - сайт також замінив на піп - сайт зі змінними апертурами та з лінзою. До тятеви претензій не має, але краще замінити на кастомну.
В цілому досить не погана іграшка, але після заміни деяких обвісних, стає ще кращим, на мою думку може втерти носа побратимам з набагато вищими цінами.
Дякую за увагу, Миру!







 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
мені як було років 12, начитавшись про Чінгачгука, я зробив лука з береста та стріли з очерету. хизуючись перед татом, який я "індєєц" не придумав нічого краще, ніж вистрелити в білу курку, яка пила воду з собачої миски, метрів за 20 від мене... стріла зайшла в шию і застрягла рівно посередині. курка зопалу чкурнула на город з тою стрілою поперек шиї... курку дорізали. тепер питання: "шо сталось з луком? яка доля його творця?" :D :D :D ;)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А таки смачної курочки відвечеряли.
так і було, але тато обмежився сокирою та луком, а мама то таки довго сповідала. :)
по темі: молодша сестра дружини в Італії ходить на секцію по стрільбі з лука. там це досить розповсюджене заняття, яке рекомендують психологи для самозаспокоєння та концентрації. секції є всюди, навіть у дуже маленьких містах.
 

Степанович 2

Снайпер
так і було, але тато обмежився сокирою та луком, а мама то таки довго сповідала. :)
по темі: молодша сестра дружини в Італії ходить на секцію по стрільбі з лука. там це досить розповсюджене заняття, яке рекомендують психологи для самозаспокоєння та концентрації. секції є всюди, навіть у дуже маленьких містах.
Натяк на звитяжну працю, в розбудові даного виду спорту, для Небраконьєра :rolleyes:
 

roz_koms

Слідопит
мені як було років 12, начитавшись про Чінгачгука, я зробив лука з береста та стріли з очерету. хизуючись перед татом, який я "індєєц" не придумав нічого краще, ніж вистрелити в білу курку, яка пила воду з собачої миски, метрів за 20 від мене... стріла зайшла в шию і застрягла рівно посередині. курка зопалу чкурнула на город з тою стрілою поперек шиї... курку дорізали. тепер питання: "шо сталось з луком? яка доля його творця?" :D :D :D ;)
:)Маю також невеликий досвід стрільби з лука, хоча і давненько то було… Було мені тоді років 10, мене і всих моїх двоюрідних братів та сестер відправляли в село на Кіровоградщину на літні канікули. Старший брат тоді мені і зробив лук та з півтора десятка стріл, так як він мав хист до того щоб щось виточить з дерева, а я мав цікавість до всього що може хоч якось стрУляти:D. Досить швидко я навчився з того лука справно стріляти, технічних характеристик його вже не пам’ятаю:) І ось одного дня коли дід з бабою були в гостях, а всі інші на ставку біля хати, хто рибу ловив, хто купався, ну а я:cool:…а я тим часом пішов до комори щоб трохи вдосконалити свої стріли за допомогою цвяхів:rolleyes:, коли все було готове до великого сафарі:cool: я зайняв свою позицію на погребі в тіні великого горіха. Чесно кажучи вже і не пам’ятаю кількість «добутої» дичини, але були там і кури, і качки, і навіть один гусак (до речі ще й досі єдиний в моїй мисливській карьєрі), але точно пам’ятаю що дід тоді вирішив що все це було добуто незаконно, мене тоді було визнано браконьєром з усіма витікаючими покараннями і звісно з конфіскацією зброї.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Після зимової перерви, щось тажкенько було тятиву тягати, насилу зібрав стріли до жовтого кола. Це тільки 15 метрів. Ну то нічого, наведемо руку та око).
 

Вкладення

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Дані стріли не варто брати, на один постріл...
 

Вкладення

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Хтось запитував, що стріляв у знайомих з лука, і піпсайт(цілик на тятиві) постійно крутився під час натягування тятиви. Давно вже придумали піпсайт з резинкою.
 

Вкладення

Зверху