Любимые блюда которые готовим сами!!!

Pavel1988

Снайпер
Добре , я зараз за Дімку :D:D:D вибачте , але фото в вересні може будуть
Берете сало адідасовське ( підчеревок і бажано не товстий см 6 і не в ширину а в висота малась на увазі ) обвязуете його нитками , щоб форму держало , берете шолуху від цибулі ( кількість , ну щоб не мало було , кашу маслом не спортиш ) добавляемо лаврового листа та духмяного перцю солі не жалійте , але хто як любе , заливаемо водою і ставим на вогонь хв на 40 , достаем з укропу , чиним зверху та і шпигуем часником посипаем меленим чорним і червоним перцями , замотуемо в харчову плівку ..... і в холодильник , всім приемного ;)
І я так робив скажу довго не затримувалося сальце супер виходить.
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Після розділу домашньої свинки завжди залишаються обрізки сала та м"яса.Сало що не пішло в ковбасу, мелемо на м"ясорубку-як на фарш .Добавляємо за смаком сіль,перець і все добряче вимішуємо.,залишаємо в глибокій мисці на ніч. Складаємо в банки 0,5 л.,та закриваємо металевою кришкою так як іншу консервацію.Ставимо в холодне місце або в льох.(пивницю).Це для тривалого збереження.А перед вживанням як самостійне блюдо можна вживати таким,або ,добавляються всі інші інгредієнти,що описано "Моnya" у вищевикладеному рецепті про сало.
-Таке сало завжди стане в нагоді як на полюванні,риболовлі ,так і для приготування інших страв де використовується сало.(каші,борщі ....)
-Також раніше готували жир -"здір" з черевини свинки під назвою "затовка".На даний час таке роблять дуже рідко,.: Поки не захолов "здір"солимо ,перчимо його з обох сторін ,зкручуємо в рулет.Обмотуємо тканиною (мішковина або полотно),та тісно об"язуємо шпагатом.Підвішуємо на горищі для дозрівання.Через декілька місяців "затовка" готова.Повинна мати чуть золотисто-жовтуватий вигляд.Смакує дуже добре із часником та свіжим хлібом,що має хрустку скоринку,яку можна натерти часником,сілью та "затовкою".Таку закуску мої батьки раніше завжди брали із собою ,коли ходили в ліс або на польові роботи.
-Смачного!.
 

немец1970

Слідопит
Готовим ушки свиные, маринованные...:
2 уха на рынке 20грн....
варим час-полтора, вместе с луковицей, душистым перцем, немного соли.....
IMG_8017.JPG

Достаём, охлаждаем, режем соломкой или кусочками, немного чеснока и специй по вкусу, взбрызнуть уксусом (на любителя)
IMG_8019.JPG

И наслаждаемся....
IMG_8020.JPG
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Готовим ушки свиные, маринованные...:
2 уха на рынке 20грн....
варим час-полтора, вместе с луковицей, душистым перцем, немного соли.....
Переглянути вкладення 286797
Достаём, охлаждаем, режем соломкой или кусочками, немного чеснока и специй по вкусу, взбрызнуть уксусом (на любителя)
Переглянути вкладення 286810
И наслаждаемся....
Переглянути вкладення 286811
Умеешь ты Владимир аппетит поднять!!!Хочу ушей!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

немец1970

Слідопит
Парни, всегда покупал готовые, а оказалось все просто!....
Дим, я ж всегда как пионер....
Мож кому, что интересно, спрашивайте!
Кто йогурт делал? Получился?
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
По логике и рецепту то ДА!....
..... но у меня пасть здоровая как яма.... и кушать сильно хотелось!.....
И я все крупное люблю...:oops::oops::oops:Наверное по той же причине что морда большая и жрать хочу все время.:D:D:D
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Зверху