Любимые блюда которые готовим сами!!!

Monya

S-Moderator
Команда форуму
САМИЙ перевірений! Записуйте! Баранина порізана з кісткою шматками по 100 - 200 гр. Цибуля півкільцями один до одного з м'ясом по вазі. Сіль, перець... Інші приправи які забажаєте крім кропу.
Закладаємо в холодний казан жирніші шматки, шар цибулі. Далі шар мяса, шар цибулі.
Казан щільно закриваємо і ставимо на вогонь. Коли в середині зашкварчить ставимо на малий вогонь на 3-4 год. (Ніякої води!)
Опісля відкриваємо казан. Приходимо до тями від запаху. Якщо забагато юшки, випарюємо до потрібної консистенції.
Смачного.
Ага! Не забудьте до Того зробити салат з цибульки!
А что даже морковки и помидор не добавляем???Только баранина лук и специи?
 

Копатыч

Зброяр
САМИЙ перевірений! Записуйте! Баранина порізана з кісткою шматками по 100 - 200 гр. Цибуля півкільцями один до одного з м'ясом по вазі. Сіль, перець... Інші приправи які забажаєте крім кропу.
Закладаємо в холодний казан жирніші шматки, шар цибулі. Далі шар мяса, шар цибулі.
Казан щільно закриваємо і ставимо на вогонь. Коли в середині зашкварчить ставимо на малий вогонь на 3-4 год. (Ніякої води!)
Опісля відкриваємо казан. Приходимо до тями від запаху. Якщо забагато юшки, випарюємо до потрібної консистенції.
Смачного.
Ага! Не забудьте до Того зробити салат з цибульки!
Так а "овощи" где?
Кроме слова "лук", овощей в Вашем блюде - нет, а где перец (сладкий), синенькие (баклажаны), помидоры (на любителя).......?
 

kef

Зброяр
А что даже морковки и помидор не добавляем???Только баранина лук и специи?
Я так зрозумів,що з низу і до верху починаємо:-помідори -м"ясо,перець -м"ясо,морква-м"ясо,спеції та між всім цим ще буде цибуля (часник ,зелень за смаком).Так ? Чи перемішувать ?Скільки часу до готовності (приблизно) ,.?
-
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Я так зрозумів,що з низу і до верху починаємо:-помідори -м"ясо,перець -м"ясо,морква-м"ясо,спеції та між всім цим ще буде цибуля (часник ,зелень за смаком).Так ? Чи перемішувать ?Скільки часу до готовності (приблизно) ,.?
-
Я бы не перемешивал а так и оставил бы слоями,сока в блюде будет достаточно чтобы оно не пригорало.Думаю что это блюдо нужно готовить не меньше двух с половиной часов.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Ох и захотелось пожрать что нибудь вкусненькое.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Pavel1988

Снайпер
Я так зрозумів,що з низу і до верху починаємо:-помідори -м"ясо,перець -м"ясо,морква-м"ясо,спеції та між всім цим ще буде цибуля (часник ,зелень за смаком).Так ? Чи перемішувать ?Скільки часу до готовності (приблизно) ,.?
-
Кладети на низ цибулю моркву перець помідор зелень далі м’ясо далі знову овочі і знову м’ясо і так до поки не закінчаться інгредієнти або казан головне щоб останіми були овочі, спеції добавляємо під час закладки казана беріть на свій смак. Закрили кришкою і на 3-4 часа на вогонь кришку не знімаємо. Детальніше може розказати vanhant він же в простонароді Іван це одна з коронних його страв
 

Ivankuc

Новачок
Я так зрозумів,що з низу і до верху починаємо:-помідори -м"ясо,перець -м"ясо,морква-м"ясо,спеції та між всім цим ще буде цибуля (часник ,зелень за смаком).Так ? Чи перемішувать ?Скільки часу до готовності (приблизно) ,.?
-
Ні! Тільки цибуля і м'ясо!
 

kef

Зброяр
В одну суботу з цибулею.В другу суботу з помідорами ........Богу дякувати є з чого готовити, аби здоров"я вистачило.
 

Pavel1988

Снайпер

Ivankuc

Новачок
В одну суботу з цибулею.В другу суботу з помідорами ........Богу дякувати є з чого готовити, аби здоров"я вистачило.
Правильно! Досконалості немає меж! Рецепт - не догма, а тільки технологічний спосіб приготування ніжного, м'якого і соковитого м'яса, яке можна їсти тільки губами.
 
  • Like
Reactions: kef

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго всем дня!!!Сегодня была возможность приготовить такое десертное блюдо(Сырники с изюмом).Для приготовления двух порций сырников нам понадобится: 1.Творог домашний 500гр. 2.Яйца домашние 3шт. 3.Ванильный сахар 1 пачка. 4.Сахар 5ст. ложек. 5.Мука 6ст. ложек. 6.Растительное масло 100гр. 7.Изюм 100гр. 8.Соль.Как мы готовим сырники...Берем творог и все выше указанные ингредиенты (кроме растительного масла ,на нем мы будем жарить сырники) и тщательно перемешиваем между собой.Выливаем на сковороду масло и доводим его до кипения.Затем формируем руками наши сырники и обжариваем их до золотистой корочки.Сырники готовы,сверху обильно поливаем их домашними сливками или сметаной.Приятного Вам аппетита !!!
20170802_122602.jpg
20170802_124027.jpg
20170802_130727.jpg
 
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Фото готового блюда не совсем получилось:( и выглядит будто размытым и подгорелым...:(:oops::oops::oops:Но в живую Парни все получилось красиво и вкусно.;);)
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Цукор дав таку скоринку сирникам......,таке блюдо любить мій син та дружина.,а мені більше до вподоби солоні сирники.,з домашньою сметаною.....:D.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Цукор дав таку скоринку сирникам......,таке блюдо любить мій син та дружина.,а мені більше до вподоби солоні сирники.,з домашньою сметаною.....:D.
Но на фото эта корочка совсем темная а в живую совсем не так.:(
 
Зверху