Любимые блюда которые готовим сами!!!

Копатыч

Зброяр
Кто умеет готовить, тому "понятно", а кто только "ест" , тому не совсем ......
Так что ждем "пояснений" к фото ......
 

сергей1975

Слідопит
С вашего позволения опишу как понял я. ;)
Зайка 1шт. слегка вымоченный и за маринованый ( лук, соль, перец черн. собственный сок)
В казанок, на дно лук в котором мариновался зайка и морковь соломкой,сверху обжаренный
зайка и трошки воды, соль специи по вкусу. Тушить до готовности.
Поправте если что не то.:)
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
С вашего позволения опишу как понял я. ;)
Зайка 1шт. слегка вымоченный и за маринованый ( лук, соль, перец черн. собственный сок)
В казанок, на дно лук в котором мариновался зайка и морковь соломкой,сверху обжаренный
зайка и трошки воды, соль специи по вкусу. Тушить до готовности.
Поправте если что не то.:)

Сметана і смалець...І більші шматки зайчатини шпигуються полосками топкого сала....перед смаженням....
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Сметана і смалець...І більші шматки зайчатини шпигуються полосками топкого сала....перед смаженням....
Маринується в не великій кількості домашнього вина ...чуть кислуватого....
:D:D:D
Степан ты сначала пожадничал с рецептом???.:):):)
 

kef

Зброяр
Ні....я таким ніколи не був...Хто мене знає той підтвердить....
Просто всі ці рецепти повинні бути в пам'яті кожного мисливця...І кожен щось добавляє своє власне....І ніколи не дотримується традиційних рецептів....
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Парни как можно приготовить крыжня,какой то интересный рецепт может кто знает????Кроме тушения в сметане,или запекания с яблоками.
 

kef

Зброяр
Я начиняв півготовою гречаною кашею з добавленням смальцю та мелених шкварок...Тільки треба норму вибрати...бо при готовності каша може розірвати шов ниток на тушці качки....
І запікав в духовці поливаючи чуть олією в самому кінці готовності м'яса. ..
 

kef

Зброяр
Або розрізати по грудині. ..зробивши наче тарілю...Так як на фото де я коптив...або ще десь раніше в темі є....
Свіжі гриби .порізані як для смаження.цибуля.сіль. перець.сметана .або масло...
Це все викладається в середину тушки яку попередньо не обхідно трохи замаринувати ...якщо вона з морозильника....
І в рукаві запікати до готовності ...після чого розрізати рукав та чуть підсмажити до хрусткості шкіри...
Як кому подобається...Гриби виходять люкс...Так би мовити два блюда в одному...
Зараз хіба що печериці підійдуть...А так ...білі...маслюки...опеньки...
Спробуйте...Варте уваги блюдо!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Степан а ты не пробовал фаршировать как рыбу,снять шкуру,обрезать с кости мясо,сделать из него фарш и нафаршировать???
 

kef

Зброяр
Ні ...такого не робив...Та і м'ясо жорстке буде хоть і фарш....хіба що добавити ще якесь....
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Або розрізати по грудині. ..зробивши наче тарілю...Так як на фото де я коптив...або ще десь раніше в темі є....
Свіжі гриби .порізані як для смаження.цибуля.сіль. перець.сметана .або масло...
Це все викладається в середину тушки яку попередньо не обхідно трохи замаринувати ...якщо вона з морозильника....
І в рукаві запікати до готовності ...після чого розрізати рукав та чуть підсмажити до хрусткості шкіри...
Як кому подобається...Гриби виходять люкс...Так би мовити два блюда в одному...
Зараз хіба що печериці підійдуть...А так ...білі...маслюки...опеньки...
Спробуйте...Варте уваги блюдо!
Этот вариант мне очень понравился!!!А запекаешь в рукаве,или без него???
 

Гобой

Снайпер
Парни как можно приготовить крыжня,какой то интересный рецепт может кто знает????Кроме тушения в сметане,или запекания с яблоками.
Да же, не знаю что Вам такому изысканному гурману и посоветовать. Мы готовим крыжней двумя способами:
1) жарим целиком в рукаве и под конец приготовления снимаем его и мажем медом с горчицей и соевым соусом, и запекаем до хрустящей корочки.
2) Варим обалденный супчик с дичи. Обжариваем порезанное мясо крыжня, до корочки. Заливаем водой и варим, затем бросаем лук, морковку и оч крупно порезаную картошку, пусть обкипает. А тем временем готовит зажарку, обжариваем лук на сале до золотистого цвета. Когда картошка полу готовая, бросаем жменю гречихи, затем высыпаем зажарку. Добавляем специи и зелень. И даем настояться.
 
Зверху