Любимые блюда которые готовим сами!!!

Monya

S-Moderator
Команда форуму

Monya

S-Moderator
Команда форуму
А у меня пока из хозяйства только кошка...Но она не вкусная,она хорошая.:D:D:D
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Або розрізати по грудині. ..зробивши наче тарілю...Так як на фото де я коптив...або ще десь раніше в темі є....
Свіжі гриби .порізані як для смаження.цибуля.сіль. перець.сметана .або масло...
Це все викладається в середину тушки яку попередньо не обхідно трохи замаринувати ...якщо вона з морозильника....
І в рукаві запікати до готовності ...після чого розрізати рукав та чуть підсмажити до хрусткості шкіри...
Як кому подобається...Гриби виходять люкс...Так би мовити два блюда в одному...
Зараз хіба що печериці підійдуть...А так ...білі...маслюки...опеньки...
Спробуйте...Варте уваги блюдо!
Доброго дня Парни!!!Вот решил приготовить такое блюдо(Крыжень запеченный с грибами и луком,по рецепту Степана kef).Свое описание процесса я делать не буду,поскольку готовил все как описал выше Степан.Приятного Вам аппетита!!!
20180203_210002.jpg
20180203_212748.jpg
20180203_213247.jpg
20180204_130103.jpg
20180204_125948.jpg
20180204_125845.jpg
 

Гобой

Снайпер
Красиво, да еще с помидоркой!:rolleyes: Уверен что супер вкусно. А, я все не как в деревню не попаду, но когда доберусь то будет отчет.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня!!!Сегодня я готовил (Рыба морская,тушеная в томате с овощами).Для приготовления нам понадобится: 1.Филе рыбы морской двух видов 2кг. 2.Морковка небольшая 6шт. 3.Лук большой 3шт. 4.Томатная паста 3 столовых ложки. 5.Растительное масло 250гр. 6.Мука. 7.Соль, перец и сахар по вкусу. 8.Вода минеральная,или кипяченая 500гр. Готовим рыбу следующим образом...Крупно нарезаем лук и трем морковку на самую крупную терку,затем обжариваем на растительном масле до полуготовности,солим,перчим.Затем обжариваем рыбное филе порезанное большими кусочками в мучном кляре до золотистой корочки и слоями выкладываем в емкость в которой и будем тушить,а именно слой рыбы,слой морковки с луком.Далее разводим томатную пасту в 500гр воды,солим,перчим, добавляем сахар по своему вкусу и заливаем рыбу.Тушим в течении получаса на медленном огне.Наше блюдо готово!!!Приятного Вам аппетита!!!
20180311_133838.jpg
20180311_134644.jpg
20180311_142459.jpg
20180311_142629.jpg
20180311_154403.jpg
 

kef

Зброяр
Я так робив салаку. Кільку в томаті. ..правда без голів і хвостів.
А також іншу рибу ...в якої легко виймаються кості...але добавляв багато соусу томатного і масло вершкове та олію....а решта все так само....
Діма через твою рибу мушу йти на кухню ....чи до холодильника:D
 

Руснак

Новачок
Доброго всем дня!!!Сегодня была возможность приготовить такое десертное блюдо(Сырники с изюмом).Для приготовления двух порций сырников нам понадобится: 1.Творог домашний 500гр. 2.Яйца домашние 3шт. 3.Ванильный сахар 1 пачка. 4.Сахар 5ст. ложек. 5.Мука 6ст. ложек. 6.Растительное масло 100гр. 7.Изюм 100гр. 8.Соль.Как мы готовим сырники...Берем творог и все выше указанные ингредиенты (кроме растительного масла ,на нем мы будем жарить сырники) и тщательно перемешиваем между собой.Выливаем на сковороду масло и доводим его до кипения.Затем формируем руками наши сырники и обжариваем их до золотистой корочки.Сырники готовы,сверху обильно поливаем их домашними сливками или сметаной.Приятного Вам аппетита !!! Переглянути вкладення 297549 Переглянути вкладення 297550 Переглянути вкладення 297551
Найсмачніші. Саме так готую
 

Руснак

Новачок
На качину тему)))
Качка по-датськи
Качка вагою приблизно 1.500кг
250гр чорносливу
4 яблука
25гр цукру
Чебрець, або трішки кориці- до смаку
1ст.л борошна
500мл м'ясного бульйону
15 мл кальвадосу (бренді, коньяку)
1ст.л порічкового желе
Качку помити, обсушити і натерти спеціями.
В окремій мисці змішати скибочки яблук, цукор, чебрець чи корицю і чорнослив. (Я його попередньо замочую коньяком, щоб набух, ще можна додати жменю ізюму, теж замоченого).
Наповнити качку начинкою, закріпити зубочистками. У кількох місцях проколоти шкіру, щоб витікав жир.
Викласти качку вниз грудкою і форму, запікати при 190°С 3/4 від необхідного часу (на кожні 0.5кг - 20хв). Розділити на 8 частин і викласти на блюдо.
Змішати жир від запікання качки з борошном, бульйоном, желе смородини і алкоголем. Полити качку.
(Я ж ставлю в соусниці і кожен поливає за смаком і бажанням)
Смачного!
 

Вкладення

Зверху