Любимые блюда которые готовим сами!!!

Russ

Мисливець
В нас на Хмельниччині маремухи одні з найрозповсюдженіших грибів, їх готують як і сироїжки відварив пожарив
Ви взагалі читаєте, що я писав?)))) Я не проти грибів, вони умовно-їстівні, значить їсти можна, за певних умов. Я писав про рекомендований рецепт.
І де в Хмельницькому на базарі мухомори? Бачив зонтики.
П.С. За Діму можна тільки порадуватись. Толпа народу, не читаючи про що мова, кинулась на захист, зброю, авто, все приплели, залишилось ще спінінг і футбольний мяч добавити))
П.П.С. Де я писав, що їх їсти не можна? Ми говорили про рецепт і тільки.
 
Останнє редагування:

Russ

Мисливець
Для себе закрив тему. Як той вовк в анекдоті: "Нах я туди поліз, всеодно читати не вмію?"
 

Pavel1988

Снайпер
Ви взагалі читаєте, що я писав?)))) Я не проти грибів, вони умовно-їстівні, значить їсти можна, за певних умов. Я писав про рекомендований рецепт.
І де в Хмельницькому на базарі мухомори? Бачив зонтики.
Я думаю що мухоморів ви там і не знайдети, а от марумухи можуть і бути (не берем до уваги офіцйну назву). Зонтиків я наприклад ще не зустрічав цього року в лісі.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Сегодня выезжали на природу и кроме шашлыка я готовил очень простое и любимое блюдо...(Овощи гриль).Рецепт очень прост...Берем кабачки,перец,лук,шампиньоны.Грибы я ставлю в сетку целиком,а кабачки режу крупными кусочками,перец и лук на четыре части.Перед тем как пожарить овощи на мангале,я в течении нескольких часов мариную их в домашнем майонезе,добавляя соль,душистый и черный перец.Жарил я это блюдо на вишневых дровах,в течении десяти минут,по пять минут с каждой стороны.Наши овощи готовы.Приятного Вам аппетита!!!
20180722_154040.jpg
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
мариную их в домашнем майонезе
таке відчуття, що ти все "маринуєш в домашньому майонезі":D:D:D, може він ще й має цілющі властивості, а ти не знаєш!!!
ПіСі: а ше ним можна голову мити, особливо після маринування!!!:p
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
таке відчуття, що ти все "маринуєш в домашньому майонезі":D:D:D, може він ще й має цілющі властивості, а ти не знаєш!!!
ПіСі: а ше ним можна голову мити, особливо після маринування!!!:p
Не Артур,просто стараемся майонез не покупать а делаем сами.Я думаю что магазинный это отрава.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Свининка на кісточці, жменька квасольки,
Грибочки, капуста, штук три барабольки,
Морквинка, буряк, часничок і перчинка,
Листочок лавровий, укропу стеблинка,
Солодкого перцю й селери - частинка,
Петрушечки трішки, та солі краплинка,
Одна цибулинка й шматочечок сала,
Щоб по-українськи та страва сіяла,
А ще – помідори додати у горщик,
І вийде - смачнющий український борщик!
Тепер треба взяти сметани гладущик,
Та миску пампушок гарячих пахущих.
Налити в тарілку духмяную страву,
За смаком додати сметанку в приправу.
Та хлюпнуть у чарочку грам п’ятдесят,
І в шлунок відправить вогненний заряд.
Крякнути, хукнуть і два огірочки,
Що перед обідом дістали ви з бочки,
Зжувати повільно. Й тепер вже, тихенько,
Хоч слина й клекоче, та ви – помаленьку,
Щоб ваше бажання - сягнуло зірок,
(Бо в шлунку – самотньо вола огірок),
У ложку здорову борщу наберіть,
І райський нектар той у рот покладіть…
Прожуйте, смакуючи, й ніжну пампушку
Вкусіть, як хижак - свою здобич - звірюшку.
І знову процес із борщем повторіть -
Хай вічністю стане солодкая мить!...
…Все, любий читачу, кінчаю свій твір,
Бо я вже від голоду – й сам наче звір...
Автор невідомий.
:p:p:p:p
 

Гобой

Снайпер
Что бы поднять себе как то настроение, решил приготовить уточку с яблоками и медово_хрустящей корочкой;)
А так же буженинку к пенному на вечер.
Для этого нашелся в морозилке крыжачек 2018 г.в и кусочек кнурятинки 2017 г.в. :p
Ингридиенты на фото:
1, кабанчик
Шпигуем мясо чесноком и морковкой поперчив и посоли, затем солим и перчим само мяско и намазываем смешаным воедино майонезом, томатной пастой, горчицой. После чего запихиваем в рукав и в холодильник на пару часиков.
Жарим в духовке на не большой тепературе 1,5-2 часа.
2. Уточка
Натираем солью и перцеп, во внутрь напихиваем кислые яблочки и кладем в рукав.
Готовим соус с меда и соевого соуса.
Утку жарим грудкой в низ, что бы она пропитывалась яблочным соком, который выдиляется при жарке.
Готовим 1-1.5 на медленом огне, после чего розрезаем рукав, переворачиваем грудкой в верх и начинаем каждые 5 мин мазать нашим медовым соусом уточку и так еще 30 мин. В результате получаем хрустящую карамелизированую корочку с красивым цветом.
На ужин буду жарить:p
P_20180909_135600.jpg
P_20180909_140037.jpg
P_20180909_135600.jpg
P_20180909_140622.jpg

P_20180909_124005.jpg
P_20180909_124438.jpg
P_20180909_124806.jpg
P_20180909_125301.jpg
 
Зверху