Любимые блюда которые готовим сами!!!

kef

Зброяр
Добре піду пакувати копченості та інше на завтрішній вихід ,так би мовити спілкування з природою...:)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Я так понимаю что желания что то приготовить нет совсем...
Дима, у тебя Витин адрес есть?
Ехай...
Только фляжку не забудь.. там и распробуете.. Куды нам супротив своими яичницами тягаться..
правда одной может быть маловато, бери погребок в багажник, а там по обстоятельствам ;)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Дима, у тебя Витин адрес есть?
Ехай...
Только фляжку не забудь.. там и распробуете.. Куды нам супротив своими яичницами тягаться..
правда одной может быть маловато, бери погребок в багажник, а там по обстоятельствам ;)
Давай,давай,все ты умеешь и все Вовка у тебя получится...
 

Vov-1

Зброяр
На конкурс не потягне ,але ну дуже мені подобається...:oops:;):)
Інгредієнти: Свиняча вирізка.Сіль.Перець:).Беремо вирізку,солим ,перчим ,завертаєм в харчову плівку...На 2 доби в холодильник,потім в морозилку...Дістаємо з морозилки,кладемо в рюкзак,і шуруєм на полювання:p:p:p.На привалі дістаєм,ріжем тонкими пелюстками,наливаєм по пісят чаю,і...Приємного аппетиту...Таке м'ясо розходиться, в мене з товаришами,в першу чергу:):):)
IMG_20181113_142637.jpg
 

Mykola STARyy

Снайпер
На конкурс не потягне ,але ну дуже мені подобається...:oops:;):)
Інгредієнти: Свиняча вирізка.Сіль.Перець:).Беремо вирізку,солим ,перчим ,завертаєм в харчову плівку...На 2 доби в холодильник,потім в морозилку...Дістаємо з морозилки,кладемо в рюкзак,і шуруєм на полювання:p:p:p.На привалі дістаєм,ріжем тонкими пелюстками,наливаєм по пісят чаю,і...Приємного аппетиту...Таке м'ясо розходиться, в мене з товаришами,в першу чергу:):):)
Неправильно!!!:mad:
Замість цього:
завертаєм в харчову плівку...
"Кладем в поліетиленовий пакет, можна 2-3 щоб не протекло, додаємо 100г коньяку (не дешевого шмурдяку) на 1кг м'яса..." А далі по тексту.
п,с. Краще в холодильник на 3 доби. В морозилку можна не класти.;)
 
Останнє редагування:
Зверху