Любимые блюда которые готовим сами!!!

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Еще немного и будим подводить результаты конкурса.:rolleyes:
 

gera8383

Мисливець
З наступаючим Різдвом колеги по захопленню.Вирішив на новорічну вечерю приготувати крім салатиків тушеного зайця та рулька.Зайчика половинку вимовив у воді.Далі класика жанру -морква, цибуля великими кільцями , перцю, лаврового листочка, солі, куркуми ложечку столову, розмарину та грам 150 червоного сухого вина.Все це заклалося у мультиварка і тушилося 3 години.На виході м'ясо від кісточок само прилипало до язика , поки побіг по телефон, то кусок м'яса вже поцупили .))І рецепт рульки : рульку натираємо часником, і готував маринад з меду, гірчиці, соєвого соусу, солі та перцю.Постоявши ніч , намастив злегка ще майонезом і в рукав.Всім смачного.Гарних трофеїв та здоров'я крепкого, щоб проводити час на полюванні
 

Вкладення

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Будем потихоньку подводить итоги,если пропустил кого то добавьте тот рецепт в список.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Свинина запечена з вишневим соусом!
1. ошийок свинний(з дикого кабана буде не гiрше:))-2кг
Маринад: 2 чайнi ложки солi,2 чайнi ложки перцю,2 чайнi ложки прованських трав,2 чайнi ложки солодкоi паприки,5 зубцiв часнику, 100г соняшниковоi олii,50 г кленового сиропу.
Все добре перемiшуемо,робимо надрiзи на м'ясi ,маринуемо 3-5 годин.
Беремо 2 кабачки,2 баклажани,0.5 кг гарбуза -нарiзаемо дольками товщиною 1-2см.В фольгу викладаемо овочi,на них м'ясо ,зверху знову овочi,завертаемо добре в фольгу,щоб не виходило повiтря i не витiкав сiк. Зверху пробиваемо фольгу зубочисткою,щоб виходила пара.
Закладаемо в духовку на 2 год.при темп.200 ° , за цей час готуемо соус:
1 склянка сухого червоного вина(вливаемо в сотейник),додаемо 100 г цукру,пiв чайноi ложки корицi,пiв чайноi ложки мускатного горiха,пiв чайноi ложки солi,та чорного перцю. Перемiшуемо i доводимо до кипiння.Кидаемо 0.5 л вишень,варимо 15 хв. Беремо пiв склянки води,розводимо 1 чайну ложку кукурудзяного крохмалю i вливаемо до соуса,який вариться.Варимо ще 5 -10 хв. i знiмаемо з вогню.
Коли м'ясо спеклося,витягаемо з духовки ,овочi викладаемо в тарiлку,а м'ясо ставимо на мангал та смажимо по 5 хв. з кожноi стороны для отримання хрусткоi скоринки(можна обiйтись без мангалу,але буде не так смачно):)
Викладаемо м'ясо на тарiлку,поливаемо соусом ,додаемо запеченi овочi !
Все,смачного!
Хлопцi ,це трохи довго-але дуже смачно! Фото моi,тiльки встали з-за столу!
Переглянути вкладення 421033 Переглянути вкладення 421034 Переглянути вкладення 421035 Переглянути вкладення 421036
На конкурс не потягне ,але ну дуже мені подобається...:oops:;):)
Інгредієнти: Свиняча вирізка.Сіль.Перець:).Беремо вирізку,солим ,перчим ,завертаєм в харчову плівку...На 2 доби в холодильник,потім в морозилку...Дістаємо з морозилки,кладемо в рюкзак,і шуруєм на полювання:p:p:p.На привалі дістаєм,ріжем тонкими пелюстками,наливаєм по пісят чаю,і...Приємного аппетиту...Таке м'ясо розходиться, в мене з товаришами,в першу чергу:):):) Переглянути вкладення 421721
Зачиться так...,,Рулька":):):)
Було купа рецептів,тепер в моїй інтерпретації...;).
Інгредієнти: Рулька свиняча-добута з допомогою любві ласки і шаблі -1шт
Мед,купований:oops: 2 ст. ложки.
Сіль 2 ч.ложки
Соус соєвий,класичний 100 мл.
Приправа до шашлику 2 ст.ложки
Пиво темне 1 стакан +-250мл.... Приготування: Рульку миєм,робимо декілька поперечних надрізів.Для кращого просочування всими інгредієнтами...
Мед,сіль,приправу,соєвий соус,змішуємо.До повного розчинення меду,та солі;)...Заливаєм цією сумішшю рульку...І йдемо займатися своїми справами...;)Не забуваючи час,від часу перевертати рульку,й обмазувати її маринадом... Переглянути вкладення 422859 Через деякий проміжок часу.Не менше 2х годин;)Поміщуємо рульку в ,,рукав" заливаєм залишившийся маринад,і стакан темного пива... Переглянути вкладення 422860 Забуваєм за рульку,і йдем допивати пиво...Бо ,,видихається" буде не смачне;):D:D:D.Прийшли,поставили рульку в духовку,на 250° ,на 2 години...
По закінченні цього часу ,дістаєм рульку з духовки...І пробуєм ,як ми зіпсували м'ясо;):D:D:D Переглянути вкладення 422861 Приємного аппетиту!!!.Вибачте за непрезентабельні фото...Це не мій ,,коньок":oops::oops::oops:;):)
Печена дичина за баварськими мотивами.Думав як приготувати заячі серце і печінку. Наїдку з них мізер.
Вишкріб всякі залишки з морозилку - лисуху, лисуші пупки, серця, назбиралося нормальна жменька. Я не їм - дієта, то тільки для жінки.
"Комплектуха" Переглянути вкладення 423864 яблуко, цибулю, моркву ріжу крупно. Добре ще покласти селеру, але в мене нема. Кладу в казанок. М'ясо натираю сіллю і прованськими травами і складаю зверху в один шар. В духовку на 30 хвилин без кришки.
Переглянути вкладення 423865
Додаю корицю, розмарину, 100г бульону, курячого, телячого, який є. Найкраще крілячого. 100г вина, грам 30 коньяку і ложку меду. Накриваю фольгою, бо в кришці пластмасова ручка і в духовку ще на30хв. Переглянути вкладення 423866
Потім знімаю кришку і даю 15 хв зарум'янитись. Тут печінка дала темний клоір. Переглянути вкладення 423867
Вибираю м'ясо, а те що лишилися збиваю блендером в підлливу. Гарнір- картопляне пюре. Переглянути вкладення 423869
Смачного!
п.с. Думаєте, жінка не попросила добавки?:p:p:p
О том, как я перепела готовил...

Перепел с чесночно - сметано - грибным соусом, в медово - имбирном маринаде



- Берем тушки подготовленных перепелов, солим, перчим, присыпаем молотым имбирем, натираем медом и оливковым маслом.


Мелко крошим луковицу. Берем посуду и выкладываем слоями: на низ слой лука, потом перепела, потом опять лук и т.д. и отправляем в холодильник на несколько часов, у меня простояли ночь.



Извлекаем из маринада перепелов, берем казанок, наливаем подсолнечное масло и на сильном огне обжариваем тушки до получения румяной корочки.
Как только подрумянились, добавляем лук. Лука надо много. Из расчета на две птички, одну среднюю луковицу.



Жарим на медленном огне, до полу готовности лука.



В отдельной сковородке поджарил немного польских и белых грибов.



Высыпаем грибы в казан с перепелами и заливаем сметаной:



Готовим на медленном огне минут 20-30 до готовности. Готовность определяю по тому, как легко отделяется нога от тушки. А тем временем берем головку чеснока, мелко нарезаем:



Когда блюдо уже готово, добавляю чеснок, накрываю крышкой и минут 5-10 оставляю томиться. Соль, перец - по вкусу. Все.
Перепела с чесночно - сметано - грибным соусом, в медово - имбирном маринаде готовы. СМАЧНОГО!!!




Всим правильним мисливцям: Ні пуху, ні пера і нехай смакує.
Сало в пакете(целлофановом пакете или пищевой пленке, рукаве) варенное.
На 1 кг. сала ( можно мясной грудинки или подчеревины):
Соль - 2-3 столовых ложки;
Перец черный - 2 столовых ложки;
Лавровый лист - 2-3 штуки;
Чеснок - 1 головка.
Другие специи по вкусу.

Сало натираем смешанными перцем, солью и мелко измельченным(подавленным на чеснодавке) чесноком. Далее поместите сало в пакет, добавив туда лавровые листы. Хорошо запечатайте пакет, чтобы туда не попадала вода. Пусть сало полежит в пакете со специями 1-2 часа. Далее в кастрюлю набираем воды, ставим на огонь и даем закипеть, после чего убавляем огонь, так что бы вода еле кипела. Сало должно варится на слабом кипении около 1-1,5 часа. После этого сало оставьте в кастрюле до полного остывания, затем вытащите из воды и не доставая из пакета, пусть еще полностью остынет. Це дуже смачно)))

Переглянути вкладення 428876
Я рідко готую, але сьогодні в мене було натхнення...
Переглянути вкладення 429106
Інгредієнти прості. Стейки, суміш спецій і олія.
Переглянути вкладення 429107
Дати трошки настоятися...
Переглянути вкладення 429108
... і перший пішов
Переглянути вкладення 429109
Трошки терпіння і...
Переглянути вкладення 429110
А тепер Діма будьмо!!!
Переглянути вкладення 429111
Кремзлики батярські.
Дуже спішив, тому про фото згадав як страва.була на столі.
На дві порції (4 кремзлики)
для начинки:
М'яса 300г
цибуля 1 велика, або дві середні
морква одна величенька
гриби жменька. Якщо є білі- супер
мука 1ст ложка
бульон 300мл, курячий, яловичий, крілячий, індичий, який є
спеції на вибір, часник 3-4 зубці (я дрібно січу на дошці, не люблю давлений)

Спочатку готується начинка
М'ясо порізати дрібними кубиками, не більше 1см, підсмажити бажано в чавунній посудині. В мене казанок.можна на смальці, можна на олії. Олія добра тим, що втягує аромати з прянощів і передає їх м'ясу.
Коли підрум'яниться, додати цибулю. Як цибуля стане прозора, додати моркву, я люблю соломкою і гриби. Білі сушені треба попередньо замочити, печериці просто порізати, якісь інші попередньо проварити. (Можна обійтися і без грибів)
Тушити, постійно помішуючи щоб випарувалася волога з грибів.
Додати часник і спеції. Я даю чорний перець, базилік, майоран. Буквально чуть притрушую. Спеції як витончені парфуми, повинні тільки відтіняти і підкреслювати природній аромат.
Додати ложку муки і бульон. Тушити годину-півтори, до повної готовності м'яса.

Поки начинка трошки вистигне, готуємо дерун
штук 6 картоплин
1 яйце
мука 2 ст ложки
цибулина середня, можна велика
часник 3-4 зубці, січений, давлений, як кому смакує
сметана 100мл
сіль, перець

Швидко натерти картоплю і цибулю і негайно додати сметану, тоді дерун буде білий.
додати решту, добре вимішати. Викласти тонко на всю пательню.
Смажити на олії, до готовності.
Викласти на тарілку, на одну половину покласти начинку, другою накрити.
Зверху полити сметаною, притрусити кропом. Переглянути вкладення 429313
Смачного!
Вареники ,смаженi в сметанi.
Страва настiльки проста,що аж стидно виставляти:) Але настiльки смачна,що хочеться подiлитися рецептом.
Тiльки що пообiдав;)
-вареники домашнi з картоплi : 12-15 шт
-сметана домашня ,не дуже жирна:200-250 г
Вареники добре пiдсмажуемо з двох сторiн ,додаемо сметану,солимо,перчимо до смаку,перемiшуемо i тушимо в сметанi 5 хв.
Все,можна пробувати!
П.С. Сметана повинна бути домашня,пробував з магазинноi-зовсiм не те Переглянути вкладення 430391 Переглянути вкладення 430392 Переглянути вкладення 430393 Переглянути вкладення 430394 Переглянути вкладення 430395 !
Смачного!
Скумбрія маринована.
Ще одна страва для посту.
Інгредієнти:
Скумбрія 2 шт (минулий раз робив одну, мало!)
Цибуля 4-5 як яйце, ріжу соломкою вздовж
Помідор бажано 2, в мене лишився один
Часник 4-5 зубців дрібно січу, можна давити, але я так не люблю.
Олія 50мл, я даю половину оливкової, половину соняшникової пахучої
Соєвий соус 6-8 столових ложок
Оцет 1.5 ст ложки. Я даю з винограду власного плекання
Кріп, перець не шкодую
Переглянути вкладення 431608 Переглянути вкладення 431609
Все це жмакаю чавлю руками щоб пустило сік. При цьому солю стільки щоб було смачно і засікаю скільки взяло солі. В кінці додаю солі ще стільки само. Її втягне риба...
Переглянути вкладення 431610
Рибу ріжу на плястерки 10-12 мм. Хвіст прорізаю по "ватерлінії" щоб просочувався одночасно з рештою Переглянути вкладення 431611 додаю рибу, гарно перемішую і в холодильник. Переглянути вкладення 431612
Якщо перемішувати кожних 15 -20 хвилин, то можна їсти через 2 годин. Але ідеально на ніч. Перед подаванням очищаю від овочів.
Смачного!
п.с. Маринад прекрасно пасує до м'яса, птиці, тільки замість оцту даю ще один помідор.
Ще один перЕпис. Морський окунь запечений з овочами.
Підозрюю що наш буде ще смачніший, але наразі не наловив.:(
Вибачайте що трохи складний, люблю багатство смаку.;)Інгридієнти перелічувати не буду, дивіться фото. Не важу, не міряю, суцільна інтуїція. Все приблизно.
Маринад:
Соєвий соус 5-6 ложок.
Перець горошком підсушую на сухій пательні і мелю, краще розтовкти в ступці, але моя поїхала до сина. Горошин 10.
Відкрив для себе нову спецію - зірА (кумін), приблизно стільки як перцю.
Можна дати 2-3 лаврових листки, я більше люблю сушений розмарин. Ще так само як перцю.
Сухе біле вино -100мл
Сік 1/4 лимона
Рибу натираю спеціями з сіллю і в холодильник на 3-4 години, а краще на ніч. час від часу поливаю маринадом.

Рибу чищу, видаляю чорну плівку.
Переглянути вкладення 433054 Переглянути вкладення 433055 Рибу обсмажую на кукурудзяній муці З кожного боку по 3 хвилини на великій кількості олії. Вогонь має бути достатнім щоб риба зарум'янилася, але не надто великим шоб шкіра не підгоріла, або не відстала. Помідори на 20 сек в окріп, знімаю шкіру, ріжу тонкими пластинками, мм5. Цибулі багато не буває:), нарізаю кільцями повну пательню, обсмажую, шоби тільки почала золотитися. Переглянути вкладення 433058
В форму для випікання викладаю половину помідор, потім перцю, часнику, присипаю зеленню і часником. Зверху половину цибулі. На цю "постіль" рибу, маринад ще не виливаю.
На рибу зверху, а не збоку! решту цибулі, потім зелень, часник, перець і нарешті помідори.
Переглянути вкладення 433057
Запікаю при 180 град 40хв. Якщо менше, перець не пропечеться, більше - буде каша на шкірці, а так якраз хрусткий і не сирий. Через 10хв поливаю маринадом, чуть чуть тідьки щоб зволожити овочі, інакше згорять. Далі овочі пустять сік і що 5-7хв поливаю тим соком.
Переглянути вкладення 433059 Готово, смачного!
Якщо залишився сухарик в пляшці, його можна використати як гарнір:p
Ох нагнали апетиту, вирішив за мотивами Толі приготувати рульку
Переглянути вкладення 434077
Трошки попрацювавши ножем отримуємо
Переглянути вкладення 434083
Далі трошки експериментів, приправи, олія, гірчиця, соєвий соус...
Переглянути вкладення 434084
Переглянути вкладення 434085
І тепер в холодильник на 2-3 години
Переглянути вкладення 434086
Дістаємо з холодильника
Переглянути вкладення 434087
Тепер в рукав і чекати...
Переглянути вкладення 434088
І ось результат
Переглянути вкладення 434089
Спробував і мені чогось бракує... Ааа ось чого
Переглянути вкладення 434090
Зі. Запікав на шкірі, м'ясо вийшло соковите, а "підошву" зрізав
Зі.зі. а ще в рецепт було б не погано трошки часничку додати, як в оригіналі
Поделюсь-ка рецептиком салатика, который очень прижился у меня в семье. Вкус очень нежный, идет на ура!!!

1. Корень сельдерея с нормальный мужской кулак, чуть больше-меньше - изменений вкуса не выявлено.
2. 4 яйца сваренных вкрутую.
3. Баночка консервированных ананасов.
4. 2 средние (или одна здоровая) луковицы.
5. майонез.
6. сок лимона.

Корень сельдерея на мелкую бурячную терку и выдавливаем туда сок лимона, перемешиваем.
Лук мелко кубиками или на ту же терку. Маринуем (обдали кипятком, в водичку - трохи сахара, соли, уксуса).
Яйца на ту же терку.
Ананас (предпочитаю брать кольцами) легче нарезать мелкими кубиками.
Все перемешиваем.
Майонез до нужной консистенции, соль по вкусу (но не много, не должен быть соленным), при желании можно перчика.
Еще раз перемешиваем.
Вкус необычный и пикантный. Обычно съедается первым. )))

А еще.....пипец как люблю фаршмак )))
З ранку дощ.плюс 4 і така погода була до обіду.Але без вітру .А потім вітер .сніг.мороз у мінус 5 ....Добре що встиг закоптити дичину та ковбасу заячу. ...Вийшло на смак люксово.Фото будуть дещо пізніше.
Маринад - на 10 л.води 1л.солі.спеції.суміш перців.лавровий лист.Закипіло і все.охолодити і зробити закладку. Цього разу були качва осіння. та один фазан .що приїхали гостинцем від нашого форумчанина .Все маринувалось 5 днів.

Ковбаса -м'ясо зайця .жирна свинина.сало.сіль.перець. часник.Все добряче вимішувалось.І фарш стояв у холоді два дні.Потім як звичайна домашня ковбаса.начинялась у свинячі кишки. І теж лежала два дні в холоді...
А потім все у металевий ящик.з низу тирса черешня-вишня .дечки щоб жир стікав і не підгаряв.решітка і на них сама "продукція"...Ну і сам процес....вогонь під ящиком. ..
З наступаючим Новим Роком та Різдвом,пані та панове!
Святкова індичка до Вашого столу
Відео не завантажується (
З наступаючим Різдвом колеги по захопленню.Вирішив на новорічну вечерю приготувати крім салатиків тушеного зайця та рулька.Зайчика половинку вимовив у воді.Далі класика жанру -морква, цибуля великими кільцями , перцю, лаврового листочка, солі, куркуми ложечку столову, розмарину та грам 150 червоного сухого вина.Все це заклалося у мультиварка і тушилося 3 години.На виході м'ясо від кісточок само прилипало до язика , поки побіг по телефон, то кусок м'яса вже поцупили .))І рецепт рульки : рульку натираємо часником, і готував маринад з меду, гірчиці, соєвого соусу, солі та перцю.Постоявши ніч , намастив злегка ще майонезом і в рукав.Всім смачного.Гарних трофеїв та здоров'я крепкого, щоб проводити час на полюванні
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Думаю, индейка Шурави вне конкурса)
 

Vov-1

Зброяр
Я за перепелів ,,від Шураві":)
 
Зверху